Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elfelejtettem beiratkozni, mii van ilyenkor? fórum

Elfelejtettem beiratkozni, mii van ilyenkor? (tudásbázis kérdés)

18. mmacus
2011. szept. 3. 17:17
Érdekes, hogy így is fel tudtad venni a tárgyakat, azt hittem, azt csak aktív félévnél lehet, annak pedig feltétele, hogy be legyél iratkozva. De biztosan pótolható, jobb, mintha a tárgyakat nem vetted volna fel, a késedelmes tantárgyfelvétel díjai elég magasak.
17. nana06 (válaszként erre: 16. - Pitypangné)
2011. szept. 3. 15:22
Tegnap egész nap nem voltam itthon, meg mondom eszemben sem volt, hogy még nem csináltam meg...este jutott csak eszembe, akkor meg nem tudtam felhívni őket...
2011. szept. 3. 15:14
Miért nem hívtad fel még tegnap a sulit? Amúgy valószínűleg nem te vagy az egyetlen akivel ez előfordult, úgyhogy nem hiszem, hogy gond lesz.
15. nana06 (válaszként erre: 14. - 864c5534c9)
2011. szept. 3. 15:10
Remélem igazad lesz :)
2011. szept. 3. 14:52

Biztos nem te vagy az egyetlen...

Fel vannak készülve rá..

Látják, hogy a tárgyakat felvetted..

Menjél be hétfőn, s tuti minden oké lesz...

Legfeljebb tényleg vmennyit fizetned kell...Meg tán letolnak..;D

13. nana06 (válaszként erre: 12. - 53dfddad18)
2011. szept. 3. 14:49
persze, én is átmentem volna, csak este kilenckor értem haza, aztán akkor jutott eszembe hogy nem iratkoztam be :S persze nem magyarázkodni akarok, mert én hibáztam nem más...csak egy kicsit félelk hogy mi lesz hétfőn :S
12. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. szept. 3. 14:44
Ezen nem múlhatott volna. Ha rossz a net, akkor átmegyek a szomszédhoz, vagy egy kávézóba.
11. Brad (válaszként erre: 10. - Nana06)
2011. szept. 3. 14:42

persze. Fel vannak ezek készülve az ilyen "problémákra".

Emlékszem, hogy a tanszéki titkárokkal, Neptun rendszergazdával és a TO-s nénikkel napi kapcsolatban voltunk mindig.

Mindig volt megoldás mindenre! Nem kell félned ettől! :)

10. nana06 (válaszként erre: 9. - Brad)
2011. szept. 3. 14:38

Nálunk úgy van, hogy külön kell felvenni a tárgyakat, és akkor utána meg be kell iratkozni :S

de remélem hétfőn minden rendben lesz :)

9. Brad (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. szept. 3. 14:36
en már 2 éve végeztem, de nálunk ugy volt (Neptunban), hogy nem kellett külön beiratkozni, hanem ha felvetted a tárgyakat, akkor automatikusan fel is iratkoztál.
8. babszibobó (válaszként erre: 7. - Nana06)
2011. szept. 3. 14:28

:-(

Biztos figyelembe veszik, hogy a tárgyakat már felvetted, amikor "beiratkozol"

7. nana06 (válaszként erre: 6. - Babszibobó)
2011. szept. 3. 14:27
hát nálunk sajnos volt :S meg nem is értem magam, mert mondom az összes tárgyamat felvettem, nem tudom miért halogattam :S
6. babszibobó (válaszként erre: 4. - Nana06)
2011. szept. 3. 14:24

Nálunk annyiban jó a rendszer, hogy nincs külön beiratkozás, vagyis nem kell "ráklikkelni".

Azzal a mozdulattal, hogy az adott félévre felveszünk, akár csak egy tárgyat is automatikusan be is iratkozunk :-)

5. nana06 (válaszként erre: 3. - 5e1b581a2e)
2011. szept. 3. 14:23
persze nem is ingyen gondoltam :) ha megcsinálja én bármennyit fizetek :)
2011. szept. 3. 14:22
Igazából azért gondoltam rá, mert tavaly nekünk nem volt kiírva a szakdolgozat és a félév végén a rendszergazda vette fel az egész csoportnak, szóval nekem nem is kellett vele csinálnom semmit :S Hát nagyon remélem hogy sikerül megoldani...nem akarok egy évet halasztani :S
2011. szept. 3. 14:21

"tegnap meg rossz volt a net"


Látod...ettől jobb a papíralap...amit idéntől már tőlünk is megvontak,volt index-nincs index!Okulok az esetedből.És hogy ötletet is adjak:a suliban kéne érdeklődnöd majd...hétfőn...Talán kell,hogy legyen pót határidő fizetés ellenében.:S

2. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. szept. 3. 14:19

Nekem meg az mondták az ügyfélszolgálaton, hogy kapok majd egy levelet, és azzal mehetek beiratkozni, de még mindig nem küldték. Félek én is hogy lemaradok...


Nem tudom, hogy be tudnak-e írni utólag. Egy próbát megér szerintem.

2011. szept. 3. 14:17
Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy mi van akkor ha nem tudtam beiratkozni egyetemre erre a félévre? Mármint minden tárgyat felvettem még a héten, de a beiratkozást valamiért kitoltam az utolsó pillanatig, aztán tegnap meg rossz volt a net, és nem tudtam beiratkozni :( Ilyenkor ha hétfőn felmegyek a rendszer gazdához, akkor ő be fog iratni szerintetek? Kicsit kétségbe vagyok esve...várom a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook