Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás szeptember 26-tól fórum

Életmódváltás szeptember 26-tól (beszélgetős fórum)


2011. szept. 26. 13:11

Picit visszaolvastam, folytatom is mindjárt.

Streamline: Boldog születésnapot így utólag, remélem elfogyott a torta, és nincs más bűnbeesés! :)

Az életmódváltásnál nagyon fontos a fokozatosság, ne egyszerre akarjunk mindent. Ami a legfontosabb az elejétől fogva, hogy sokat igyunk. A cukros nassikat érdemes elpakolni a szemünk elé, valahova, ahol a gyerekek még elérik mértékkel, de mi nem nyúlkálunk oda. Ne koplaljunk, mert a fejfájás feszültté tesz, és hamar arccal előre találjuk magunkat a csokis kekszek között tele pofazacskóval. :))


Az elmélet nagyon megy nekem, a gyakorlattal vannak gondok, konkrétan a kitartással. Nekem a férjem a csábítóm, legtöbbször csak hétvégén vagyunk együtt, és ilyenkor étterem, meki, süti, fagyi, lazítás. Nem is értem, miért nem salátázunk és hegyet mászunk!???!! :DDD

2011. szept. 26. 13:02

Sziasztok!

Nálam is megérett a gondolat, és csatlakoznék, ha lehetséges.

81,2 kg voltam ma reggel, 60 kg a cél tavaszra.

2011. szept. 26. 12:48

sziasztok

azért kezdtem mától mert a múlt héten hévízen

búvárkodtunk

hétvégén meg dolgoztam

meg volt a méredzkedés 121.6 kg a zsir45.3

centiket is mérek és elkezdem újra a naplómat is vezetni

108. 0b072d96f2 (válaszként erre: 106. - Judythom)
2011. szept. 26. 11:17

Nagyon ügyes vagy!!!Gratulálok:))Én is a mozgás mellett vagyok,még ha sokszor kínlódok is közben,tudom,h.megéri,és fontos:)

Mennyit akarsz még fogyni?

107. Mayci
2011. szept. 26. 11:09
:) Igen mindenképp lesz eredmény :) csak kitartás !! Szeretnék elnézést kérni azoktól akiknek mára igértem a kezdést de az a baj hogy tegnap kapott egy jó kis vírust a gépem és egész nap azon tornáztunk !! A Mai nap során el fogom küldeni a teendőket priviben annak akit érdekel!!!!!! Akit még érdekel az írjon csak :)minél több embert várunk !! HOgy mihez ? 32 kg súly feleslegem volt ebből leadtam már 20-at és még hogy jólnézzek mkki 15 szeretnék :) akit érdekel az írjon csak holnap kezdünk tutira :) a diéta nagyon olcsó és egy tea is kell az meg még olcsóbb 600 ft :) akit érdekel írjon és szívesen segítek !!!
2011. szept. 26. 11:03

Sziasztok!Csodálatos nap ez az életmódváltás megkezdéséhez!

Igaz,hogy én már 2 hete csinálom,de így legalább be tudok most nektek számolni az eddig elért eredményhez.A súlyomból 2,5 kg-ot veszítettem(nem kár érte!:)),a derék -4 cm,csípő -3cm.A testzsír -1,5%(ilyen a mérlegünk,hogy ezt is méri).Valószínűleg több lenne a súlyvesztés,ha csak diétáznék és nem edzenék mellé rendesen,de sok hozzáértő ember is azt mondja,hogy ilyenkor nem mindig a mérleg a mérvadó.

Szóval hajrá,mert lesz eredménye!

2011. szept. 26. 09:16

Sziasztok,én is csatlakoznék,ha lehet:))

Tegnap egy gyüminappal felvezettem a dolgokat,a cél nekem -5-6kg.

Heti 4-5x van edzés,sok zöldség,gyümölcs nekem ez most a terv,de változtatok,ha van jobb ötletetek:))

104. Eda55
2011. szept. 26. 09:00

Sziasztok!

Brutális súly: 96 kg.

Kezdjük. Meglátjuk. Nekem a mozgásra kell először rászoknom. Mától a kutyasétáltatás után még tornászni fogok.

2011. szept. 26. 09:00

sziasztok!

egyik nap láttam 2 kismamát, akik 40, 50 kilot adtak le 1-2 év alatt

nos én már mindent kipróbáltam a kilok jöttek, mentek..

most csak azt csinálom amit az egyik csinált este 5 után nem eszem egy falatot sem--

muszáj sikerülnie!

2011. szept. 26. 08:50

Sziasztok jó reggelt mindenkinek!!!:)))

Mai naptol én is elkezdem ujra a fogyokurät. Sajnos elég kövér vagyok. Ma reggel mértem : 92.9 kg :(((

a célom karäcsonyig csininek lenni és hogy 7 legyen a sulyom elsö kezdö szäma 7...:) bärcsak sikerülne. Tavaly sikerült leadnom 10 kgt nagyon jo volt csak sajna nem nagyon folytattam toväbb nem is tudom miért mindig volt valami kifogäsom:((((

Mindenkinek sok sikert!!!!!!!!hajrä csajok:)))

2011. szept. 26. 07:34
Jó reggelt mindenkinek a cm -t este pótolom a kg 67. A tegnapi tortácska, és sütike betett a gyomromnak :( De azért tegnap jól esett :) Akkor essünk neki . Reggeli műzli ( zabpehely , mogyi, aszalt áfonya, mazsola, tejcsi). Remélem ez kitakarítja a tegnapi bűnözést :)
100. 13d03718f8 (válaszként erre: 95. - Judythom)
2011. szept. 26. 06:26

Szép napot mindenkinek!

Tegnap apa újra telepítette a rendszert, így már este nem tudtam jönni.

Mindenkinek köszönöm, aki gondolt rám, bezony, tegnap ünnepeltem a szülinapomat:)

Szóval csajok, félre a kifogásokkal, ugorjon mindenki neki az életmód váltásnak!

Én is nemsokára lemérem magam, a centi nemtom hol van:) de estére pótolom...

Szinteén, a napi * kisebb adag elvét követem, és igyekszem sok zöldséget, és kevés CH-t bevinni a bendőbe:)

Sport otthon elliptikus tréner, + ha lehetőségem van heti Pilates.

Akkor munkára fel!!

2011. szept. 26. 06:02

Szép jó reggelt mindenkinek. UJJÉ AKKOR INDULJON A HÉT!!!!a hosszú hétvégével véget ért a nasi korszak..kezdődhet az ÉLETMÓD VÁLLTÁS!!!

mérleg-napló- elő véve.sőt még a cm-is--és indulok a megméretkezésre...

2011. szept. 25. 22:12
Sziasztok!En is csatlakozok. Reggel mérem magam. Aztán majd megírom. Addig is sok sikert mindenkinek!
2011. szept. 25. 21:16

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok,mert együtt biztos,hogy könnyebb.Öt napja kezdtem el diétázni,ami áll:kisebb adagokból,nasi teljes elhagyása,és egy kis torna.80kg vagyok és 165cm.15-20kg -ot kell leadnom.

2011. szept. 25. 20:28

Sziasztok!


Jövök én is.Bár én már aug.1 óta diétázok és eddig 96kg-ról 90kg alá sikerült menni.Réka,lépcsőzés,súlyzózás,néha futás+szénhidrátmentesítés a programom!

2011. szept. 25. 19:29

Szép estét mindenkinek!

Remélem,mindenkinek nagyon jól telt ez a szép napos hétvége!Aki eddig csak lélekben készült,az remélem,holnap teljes erőbedobással lát az életmódváltáshoz!

Streamline!Boldog születésnapot kívánok!Akkor a következő szülinapodat már csodás alakkal ünnepeled!

Tegnap a tordasi kalandparkban voltunk,így mozgásban nem volt hiány.És még ért egy nagyon pozitív élmény is!Ugyanis ott voltak a férjem kollégája a családdal,akikkel nyáron együtt nyaraltunk és azóta nem találkoztunk és nagyon megdicsértek,hogy már most mennyire látszik a változás!Nagyon örültem és ez most megint adott egy plusz erőt!

Örülök,hogy már ennyien vagyunk!

További szép estét!Holnap jövök!

2011. szept. 25. 19:10
hali!Lehet még csatlakozni?Szeretnék lefogyni, 74,5-ről indultam, és 66 szeretnék lenni. Most 71 kg vagyok.
93. Nissi (válaszként erre: 92. - 13d03718f8)
2011. szept. 25. 17:33

Szia Streamline, boldog szülinapot! Neked még jól is jönn ki a fogyókura kezdésének dátuma. Az adataink is hasonlóak én 76-75 kg vagyok és szintén 68kg szeretnék lenni.


En azt ajánlom mindenkinek hogy ne csak a kilóit nézze hanem cm ben is mérje le magát, hogy tudjuk ki honnan mennyit fogyott. Sportolás mellett nem biztos hogy kgban látványos lesz a fogyas az elején de cm ben igen. Megyek is magamat lemérni :)

92. 13d03718f8 (válaszként erre: 91. - Wanita30)
2011. szept. 25. 09:09

Menni fog, majd meglátod!!

Milyen módszert fogsz csinálni?

Hogyan fogsz étkezni, sportolni?

Nem akarsz naplót vezetni, nekem nagyon bevált??!!

2011. szept. 25. 08:59
Hát én a 15 kg nagyon örülnék, de az ideális az kb 20 kiló lenne :( Most 68 kiló vagyok, de hozzá elég kicsi 156 cm :(
90. 13d03718f8 (válaszként erre: 89. - Wanita30)
2011. szept. 25. 08:56

Óh, köszönöm, kedves vagy:)

neked mennyit is kell fogynod?

Nekem 10-13 kg-ot, de már a 68-nak is örülnék.

Jelenleg 77 kg. vagyok, és 65 szeretnék lenni.

89. wanita30 (válaszként erre: 88. - 13d03718f8)
2011. szept. 25. 08:54
Nagyon boldog szülinapot!
88. 13d03718f8 (válaszként erre: 86. - Wanita30)
2011. szept. 25. 08:51

Akkor apósoddal egy napon van a szülinapunk:)

Ma még utoljára én is eszem rendesen: aztán holnaptól vas-fegyelem:)

Ki tudja, mit hoz a jövő-de azért lefogyunk:)

87. wanita30 (válaszként erre: 82. - C098dde44c)
2011. szept. 25. 08:46
Akkor az én okos szervezetem azért raktároz el mindent mert tudja, hogy ingadozik a svájci frank ? :) Lehet igaza lesz, és szükségem lesz még a tartalékokra :(
2011. szept. 25. 08:44
Én nagyon alapozok :) Ma du lesz az apósom szülinapja, úgyhogy torta :) Tegnap 15 km bicikli volt és a hami is elég lightos.
2011. szept. 25. 08:42

Szép Vasárnapot!!

Na, holnap indul a mandula!!

Ki hogy áll az előkészületekkel??

Alapozott valaki? :)

2011. szept. 24. 15:21

Mindenki kint van a levegőn?

Nagyon helyes, használjuk ki a jó időt:)

2011. szept. 24. 07:37

Sziasztok!

A héten meg tudtam állni, és nem álltam még mérlegre: hétfőn szeretnék reggel, kávé, és... után.

Gondolom, ti is így mértek:)

Mindenkinek kellemes hétvégét!

82. c098dde44c (válaszként erre: 71. - Mayci)
2011. szept. 24. 00:16

Szia Mayci! Rajtam is van kb. 6-8 kg "olyan", amit le szeretnék "dobni".

Veszem az alkalmat és én is beszállok.

De! Ha nem haragszol én heti 2 kg-ot célzok meg.

Orvoskén, igaz, hogy pulmanológus (tüdőgyógyász) vagyok, tudom, hogy mi az, hogy a szervezet metabolizmusa.

Természetesen magyar szavakkal is elmagyarázom.

A metabolizmus a szervezet anyagcseréje, azaz azon mechanizmus, ahogyan a táplálékból energiát "kreál" a mi végtelenül okos szervezetünk.

A szervezetedet marhára nem tudod becsapni. Soha! (Aki ezt mondja, az hazudik és el akar adni valamit.)

A metabolizmus egyik legfontosabb mechanizmusa a napi inzulin és vérglükóz egyensúlyban tartása.

Minden erősebb fogyókúrát ennek figyelembevételével kell folytatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook