Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás szeptember 26-tól fórum

Életmódváltás szeptember 26-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jan. 2. 17:26

sziasztok

boldog és soványabb új évet mindenkinek

remélem senki nem adta fel csak a fórum halt meg

legyen szép évetek

350. Lexibaba (válaszként erre: 347. - Talánmost)
2011. dec. 27. 18:58
SZió, nem lehet, hogy merül benne az elem?:)
2011. dec. 12. 07:06

nagyon sajnálom hogy mindenki hallgat

remélem nem adtátok fel

én keményen nyomom

igaz kisebb beavatkozásra be kell feküdnöm a kórházba januárba de folytatom

addig az érzelmi részt erősítem

2011. nov. 23. 21:45

nekem is uj digitális mérlegem van

a sulyt méri jol de nem méri jol a zsirt hol 45 hol 19 lassan eszerint koros leszek mármint soványságbol

még nem jutottam oda hogy visszavigyem

2011. nov. 21. 16:52

sziasztok akik még vannak itt:)


huhh kellene egy kis segitség!:)légyszives


szoval eddig digitális mérleget hasznältam csak, de sokszor furi volt mert mikor simän bekapcsoltam és letettem a földre akkor egyböl 1.8 kg-t mutatott, volt mikor 2 kgt

nem tudom miért

és mindig megvärtam hogy lenulläzodik ugy mértem magam


de ma reggel megmértem magam és gyanusnak tünt, mert ugyanannnyit mutatott a mérleg mint multhéten, (91.4 kg) mikor 2szer 3szor letettem akkor meg volt mikor többet...... huhh

pedig multhéten betratottam a dietät plusz zöldteät is ittam sokat, napi torna voltt mikor 1 ora torna is megvolt.


szoval ezekutän vettem egy hagyomänyos mérleget

amin meg mär 90 kg vagyok, ami szerintem ideälis is mert tényleg betartottam a diétät


szerintetek rosz a digitalis mérlegem????

(mert alapbol leteszem a földre és 1.8 kgt van mutat 2 kgt stb. mutat! eddig mindig megvärtam hogy lenulläzodik és ugy mértem magam, vagy az eredményböl levontam az 1.8 at vagy mikor mennyitot )


vélemény:) elöre is köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 18. 20:33

én még mindig kitartok

vége az egy hónapos wellness bérletnek megyek jógázni és zumbázni

majd januártól újra fitnesz hónap lesz

mindenkinek kitartást és jó hétvégét

2011. nov. 17. 20:23

sziasztok csajok!!!!!!:) nem nagyon örög itt az üzifal vagy csak nincs idötök:)

most tornäztam 40 percet, huhh nagyon örülnék neki ha hétfön reggel 1.5 kg-val kevesebb lenek:) holnapi naptol hefö reggelig keménynek terveztem a dietat:)) csak sikerüljönnnnnn

napi 400 kcal , annäl többet nem ehetek, plusz zöldtea , mozgäs


hajrä csajok, ne adjuk fel!!!

2011. nov. 12. 23:56

én vagyok minden oké

már 13.5 kg a minusz

de a látvány minden várakozást felül mult

2011. nov. 12. 17:09

sziasztok:)

mindenki jol van? fogyi??

remélem hetfön jo eredményel fogok ideirni


kitartäs)

2011. nov. 5. 23:46
Ez fincsi lehet!Gratulálok neked a fogyáshoz.
2011. nov. 5. 14:08

sziasztok

mindenkinek kitartást

ha édességet kívánsz egyél Norbit

van sütije is somlói is meg minden fele péksüti drágább min a normál de laktatóbb

ma voltam fogyasztó kezelésen és mérték a centiket is minden honnan ment le a kiló -11.5 kg

de a lényeg a jó kedv ami a mozgástól van

égjen a zsír

mindenkinek kitartást és sok sikert

hallottam egy receptet ananász karikázva NEM KONZERV vaj méz összeolvasztva

sütőpapírra rakva leönteni evvel és mandulaforgácsot szórni rá megsütni

2011. nov. 4. 14:56
Sziasztok!Hol vagytok?Kitartás?Én most kicsit visszaestem,nagyon kívánom mostanában az édességet.
2011. nov. 1. 03:00
Ez a hét nekem is fogyás mentes volt,de vissza nem jött semmi.
2011. okt. 31. 23:05
még vagyok a mult héten nem fogytam
2011. okt. 29. 11:12

sziasztok én is itt vagyok:) csak néha nem jövök géphez

sok sikert csajok mindenki legyen ügyes es persze én is:) nem rég ébredtem fel

2011. okt. 27. 21:41

remélem mindenki fogy

én a héten nem fogytam még de villám diéta után nem is gondoltam örülök hogy nem hoztam

de megy a torna és a csökkentett evés

2011. okt. 24. 12:49
köszi
2011. okt. 23. 18:22
gastroyal villám diéta és vibrácios tréning a héten meg gépi méregtelenités és csak napi egy féle zöldség illetve 1x alma nap
333. talánmost (válaszként erre: 332. - Fuszulka)
2011. okt. 23. 12:54

köszönöm:) ugy csinälom

nagyon szuper eredmény egy honap alatt gratula!!!!

nekem is elég nagy sulyom van:((( most 93 kg

hogy sikerült leadni 10 kg-t??? lättam mär irtad egyszer csak nem emlékszem bocsi:(

332. fuszulka (válaszként erre: 329. - Talánmost)
2011. okt. 23. 10:16

ha sikerül ne pihenönapot tarts hanem jutalmazd meg magad de ne étellel

lehet hogy veszel valamit vagy fürdö elmész uszni

ami neked fontos

NEKEM MA VOLT MEG AZ EGY HONAP ÉS A 10 KG de nagy sulybol könnyebb

2011. okt. 22. 16:16
Sziasztok!Minusz4kg-ot terveztem egy hónapra,3kg sikerült.Megpróbálok jobban belehúzni.Sok sikert mindenkinek,égjen a zsír!
2011. okt. 21. 17:29
Életmód váltás Október 21-től.
2011. okt. 21. 17:18

sziasztok

örülök csajoka sikereknek:)ügyik vagytok

tudom néha nem jelentkezek napokig vagy 1 hétig de sajna akkor mär elcsesztem v.mit:((((( ezt utälom magamban ha egyszer megy valami mint pl multhéten (leadtam 1 kg-t)akkor megörülök neki és mondom akkor tartok pihinapot:( erre meg nem elkezdtem enni és azota is eszek:((8 ähhh nem szabad nekem egyetlen egy pihinapot se semmit csinälni mert akkor tuti abba hagyom stb.... most meg olyan rossz minden ez miatt:((((((((((((((( huhhhh remélem holnaptol eröt veszek magamon és ujra megom csinälni a napi kaloriät plusz mozgast

sok sikert csajok:)))

2011. okt. 21. 12:51

sziasztok

remélem mindenki éget a zsírt

már9.3 kg-nál tartok

kezdek hinni benne hogy meg lesz a havi 10 kg

habár jövő héten eszem is de tornázom mellé mindenkinek legyen szép napja

2011. okt. 20. 22:22

Sziasztok!

Sehol senki, hol vagytok csajok?

2011. okt. 18. 16:02

Sziasztok. /bocsi az ekezethianyert, de jelenleg Angliaban elek es hat itt nincs magyar klaviaturam. :(/ . . . Szoval. . . . En egy par evvel ezelott kezdtem el fogyokurazni(akkor ez szamomra nem evesbol allt. . . sajnos)persze ezzel 13-15 kg tol sikerult megszabadulnom, de ez nem volt eleg. Mivel fogyokura soran megtapasztaltam azt hogy milyen jo erzes "konnyunek" lenni azaz mikor nincs tele az ember gyomra. Elkezdtem belemelyedni a temaba mivel lehetne egyensulyba hozni magam ;hogy kellemesen erezem magam a boromben de azert egyek is valamit. Rengeteget olvastam kezdetben dietakrol majd egeszseges eletmodrol. Mondanom sem kell kozben megvivtam belso harcaimat rendesen. . csaladi problemak, megelhetes na meg persze a kilok miatt, sokszor belefardtam mindig figyelni- az eppen aktualis dieta melett- mikor mit eszek stb. Tobb ev es kulonbozo gyomor problemak betegsegek utan, rengeteg megprobltatasnak kiteve a szervezetem(mert mar belatom hogy borzasztoan megviseltem a szervezetem a rengeteg koplalassal es egyoldalu etkezessel)ugy gondolom most jutottam el arra a pontra es talan merhetem allitani hogy most mar kello infoval rendelkezem hogy egeszsegesebb, fittebb, szebb test, elet teremtesebe belevaghassak!Eleinte az oly sokat hallot meregtelenites, lugositas volt az ami nagyon megfogotta, lugos etelek es maga a szervezet tisztitasa. Persze nem kell emlitenem hogy rengeteg fajta dieta kiprobalasa utan jutottam el a meregteleniteshez , mert addigra belattam hogy bocsanat a kifejezesert:szarbol nem lehet varat epiteni, es en bizony egy szep nagy varat szeretnek!Ezutan jott a lugositas majd a lugos etelekre valo atalas. De ez nem volt eleg valahogy tobb kellett, vagyis valami mas. . Idovel ratalaltam a nyers etelek csodalatos vilagara!!! Bar en meg igazan kezdo vagyok ezen a teren, de ahogy naprol napra uj es uj eteleket keszitek nyers friss zoldsegekbol gyumolcsokbol, magvakbol stb. egyre tobb energiam, eletszeretettem es kivancsisagom van. Igen kivancsisagom:vajon holnap ujonnan elkeszitett recept milyen uj izharmoniat tartogat szamomra?Bar lehet hogy azert elvezem es szeretem naprol napra jobban ezt a taplalkozast mert meg kezdo vagyok e teren, es minden nap var ram valamilyen uj "etelcsoda"(holnap pl Szaffina szilvas gombocat fogom elkesziteni, mar alig varom hogy holnap legyen:D), de most azt erzem hogy ezt az enzimekben, vitaminokban, asvanyokban, energiaban es eletben gazdag taplalkozast sosem tudnam megunni, vagy abbahagyni!:)Szamomra ami meg nagy meglepetest okozott- a kulonbozo dietakkal es mas egeszsegesnek titulalt modszerekkel szemben az az hogy nem sovargok halott egeszsegtelen etelek irant. A testem minden egyes nappal jobban undorodik a hustol, tejtol, cukortol stb. mindezt ugy hogy paromannk minden nap ugy nevezett "normal"eeteleket fozok. De megis naprol napra jobban kivanom a gyumolcsoket zoldsegeket!!!En most 21 eves vagyok, es amelett hogy szeretnek teljes harmoniaba kerulni a sajat testemmel szamomra az is nagyon fontos hogy ha majd gyermekvallasra adom a fejem a leendo gyermekem/gyermekeim/remelem sok lesz:)/ne egy rothado, mocskos, egeszsegtelen tesben kezdje az eletet. Ugy gondolom ez a legkevesebb amit a pocakomban eltoltott ido alatt adhatok majd geyrmekemnek;egeszseges, boldog, harmonikus leendo anyukat!!!:)

Ugy erzem sokat tettem magamert azzal hogy a nyers etelek melett dontottem, es mivel csakis elonyei vannak ennek a tplalkozasnak tenyleg tiszta szivbol javaslom mindenkinek!!!

325. talánmost (válaszként erre: 323. - Fuszulka)
2011. okt. 18. 13:30

köszönöm:)))

neked is sok gart és sikerek :)

324. fuszulka (válaszként erre: 321. - 13d03718f8)
2011. okt. 17. 20:24

köszi szépen

ma voltam a fogyaszto szalonban az elsö kezelésen

ugye 3.án jelentkeztem de a villám diéta és a mnstruácio miatt várni kellet

ujra mérettem

5 kg minusz centik is mentek

nagyon dicsértek

ÉGJEN A ZSIR

2011. okt. 17. 20:22
eni gratulálok neked
2011. okt. 17. 11:32

szaisztok csajok:)

örülök mert végre elindult a fogyäsom:) ma reggel mértem magam és 1 kgt fogytam 1 hét alatt

:) de jooo

ügyik legyetek:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook