Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás szeptember 26-tól fórum

Életmódváltás szeptember 26-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2011. szept. 23. 23:58

Érdekes, hogy a fórum címe az életmódváltás, és heti 3,5 kilós fogyásról beszéltek itt. Ezzel oké, hogy lefogytok, de mi van, ha célba értetek? Nem hiszem, hogy életetek végéig teázni fogtok, meg 3,5 kilót fogyni hetente... Az egészséges fogyás heti 1 kiló, ha ennél többet vagy kevesebbet fogysz, nem jó a diétád vagy nagyon nagy a súlyfelesleged. De még akkor is irreális ez a heti 3,5 kiló. Nem nagyon értek veletek egyet, de higgyétek el, hogy csak a saját érdeketekben írok és figyelmeztetlek titeket. Ne csodálkozzatok, ha megint kudarc lesz belőle, meg túlevés, visszahízás.


Egyébként sok sikert és mozgásban, egészségben gazdag életmódváltást mindenkinek!

80. 9ffdf26fa8 (válaszként erre: 77. - Mayci)
2011. szept. 23. 23:07
Engem is érdekelne! :-)
79. 9ffdf26fa8 (válaszként erre: 74. - Wanita30)
2011. szept. 23. 23:06
ügyi vagy!
2011. szept. 23. 23:03

A mai menüm a következő volt:

8.40 reggeli: kókusztejes meggyes zabpehely

10.40 tízórai: 1 update rudi+1 őszibarack

12.40 ebéd: update hamburgerhús amerikai káposztasalátával

15.30 uzsonna: nektarin+1 konyakmeggy

18.30 vacsora: ebéd maradéka+tejeskávé (2 dl tejjel)

77. Mayci
2011. szept. 23. 19:03
Egyáltalán nem dúrva... velünk tartasz ?? Akkor el mondom :) hanem akkor is :D
76. Eda55 (válaszként erre: 71. - Mayci)
2011. szept. 23. 18:25
Jól értettem heti 3,5 kg ? ez durva. Ill. nem komoly. Bár én már nem vagyok 20 éves. Milyen tea? Milyen kaja?
75. Mayci
2011. szept. 23. 16:01

Az nagyon jó grat igen ehhez kellene szokni aki csak keveset tud inni minimum 2l de jobb ha 3l !

Akkor ma már nem leszel szomjas és a gyomrod is tuti tele van !! :D Edzetek csak a teára mert azt fogjuk inni a víz helyett egész nap :)És ugye ha megbírjuk inni a 3litert az arra is jó hogy nem engedi ráncosodni a bőrt fiataloknak is ajánlott nem ám a sok ránctalanító krém kell ide !!

2011. szept. 23. 15:51
Képzeljétek ma 3 liter vizet ittam eddig :)
2011. szept. 23. 15:48
:)pedig az jó lenne.
2011. szept. 23. 15:46
Benne vagyok a dologban. Gondoltam, hogy nem csak teázunk :-)
71. Mayci
2011. szept. 23. 15:05
Na várunk minimum még 1 max 100 embert :D és hétfőn indulhat a vissza számlálás heti 3,5kg tutira könnyű kaja olcsó is és a tea amit iszunk csak 600ft a gyógyszertárban SZERETETTEL VÁRUNK A MI KIS CSAPATUNKBA :) Igaz nem Én indítottam ezt a fórumot és bocsi attól aki viszi remélem nincs harag !!!
70. Mayci
2011. szept. 23. 15:00

Kedves selfless!

Nem csak teázunk ám :) hihi írtam neked priviben ha tetszik a dolog akkor várom a válaszod :) ÉS VÁRUNK MÉG FOGYNIVÁGYÓÓKAT A MI KIS CSAPATUNKBA :)akit érdekel írjon rám :)

2011. szept. 23. 14:38

Sziasztok!

Már hetek óta bújom a netet,hogy találjak valami megoldást a súlyproblémámra.Megtetszett ez a fórum, ezért is regisztráltam.Szeretnék hozzátok csatlakozni!!!

Szeretnék élni Mayci lehetőségével.Kérlek küld el nekem is privibe milyen teát kell megvenni!Várom a 26.-át, hogy belefogjunk közösen az életmódváltásba.

2011. szept. 23. 14:02
Rendben!Akkor holnap visszatérünk rá!
2011. szept. 23. 13:36
Megkaptam köszi, remélem leszünk még többen is:)
66. Mayci
2011. szept. 23. 13:26
judythom és wanita 30 :) priviben írtam de csak azért mert nem tudom ilyeneket ki lehet-e írni ha jönnének még és érdeklődnek és Én nem vagyok itt akkor csak írjatok nekik jó minél előbb jöjjünk össze köszi :) várok még emberkéket jó lenne el kezdeni minél előbb csak elötte szeretnék egy kisebb beszélgetést hogy tisztában legyünk mindennel szeretném ha mindenki jól csinálná és eredményes lenne neki ez az egész :)
65. judythom (válaszként erre: 63. - Mayci)
2011. szept. 23. 12:32

Szép napot mindenkinek!

Üdvözöllek Mayci!Engem érdekelne ez a dolog.Nem tudom,hogy mennyire lehet ezt a módszert így nyilvánosan megosztani(reklám stb.miatt),de ha másképp nem,akkor privátban megírhatnád!Előre is köszönöm!

Egyébként most értem haza a szokásos 4km-es gyaloglásból,amit most már kb.fél óra alatt teljesítek.Tegnap Rékával tornáztam egy 40 perc extra csípő-fenék és egy 20 perc hasizom erősítő programot,hát...kidöglöttem a végére rendesen,de jól esett!

Remélem,mindenkinek egyre jobban megy a folyadék fogyasztás!

Kitartás!

64. wanita30 (válaszként erre: 63. - Mayci)
2011. szept. 23. 12:24
Milyen teáról van szó? Légyszi áruld el, hogy hogy sikerült a futásra rászokni.?
63. Mayci
2011. szept. 23. 12:14

Üdvözlöm kedves fogyni vágyó lelki társaimat !

Én is szeretnék csatlakozni a csapathoz, Én egy év alatt fogytam 20 kg-ot de aztán ebben minden volt mire meg találtam az igazit :) futás torna 1200 diéta 60 zsírégető sok sok keserves izomláz ami persze eredményt hozott és hosszú könnyes percek még rászoktam a futásra :) azt hiszem meg érte :) pár hónapja találtam egy diétát nem bonyolult nem drága egyszerű és min napi 1x kell hozzá futni és egy teát inni mellé ami csak 600ft-ba kerül minden gyógyszertárba... a diétát akkor kipróbáltam és nagyon hatásos heti 3 és fél kgot lehet fogyni tőle nem sok nem kevés és ami a leglényegesebb mire meg csinálod az eltervezett időt nem fogsz utána 2pofára zabálni mert át szokik a szervezeted :) Én ma akartam kezdeni még 15 kg ot szeretnék leadni de ha valaki el kezdi velem (26-tól) nagyon szívesen segítek és akkor :) ha nem jön senki akkor el kezdem holnap reggel !! várom a jelentkezőket :)

2011. szept. 23. 12:04

Nekem bejön a Teletál ebéd. Tegnapi menüm:

6.20-tejeskávé 1dl tejjel

8.50 reggeli: kókusztejes főtt zabpehely 1 nektarinnal

10.45 tízórai: 1 csokis update puding

12.45 ebéd:fitt brokkolis-karfiolos főzelék brassói tokánnyal

15.10 uzsonna: ebéd maradéka+1 nektarin+3 szilva

18.40 vacsora: 10 dkg pulykamellsonka+paradicsom, paprika, retek, csalamádé

Ez kb. hány Kcal lehet?

2011. szept. 23. 09:12
Jó reggelt. megfogadtam a tanácsokat, főztem 2liter teát,jó citromosan.. igyekszem óránként inni. a mai ebédről majd később irok.
60. wanita30 (válaszként erre: 59. - Nissi)
2011. szept. 23. 08:49
Üdv a csapatban :)
59. Nissi
2011. szept. 22. 18:05

Sziasztok!


En is csatlakoznék. 40éves multam 164 cm vagyok és 76kg. Fogyni szeretnék azonkivül nagyon be vagyok rozsdásodva igy sokat szeretnék mozogni hogy fittebb legyek

2011. szept. 22. 15:27
És ha nem vizet, hanem teát iszol? vagy citromos vizet? A torna nekem is gond!
57. efb09ec3ff (válaszként erre: 56. - Judythom)
2011. szept. 21. 15:30

judiythom ahogy írtam az első 4 nap csak fehérjét lehet enni, szénhidrátot semmit, zöldséget és gyümölcsöt sem, után viszont minimális mennyiséget be lehet vinni. Igaz a gyümölcsöknek is magas a CH-juk - én az év eleji fogyókúrámnál nem méricskéltem, csak nem vittem túlzásba. Egyik ismerősöm pl. mindent turmixolt, hogy könnyebb beinduljon az emésztés, neki bejött.

Létezik egy pH-mérő, amivel a reggeli 2. vizeletben lehet mérni a keton ürülését, ha ez túl gyors akkor az izom épül le, s ekkor meg kell emelni a ch bevitelt. S van a pH mérőn egy tól-ig határ,amivel lehet látni, hogy a zsírt égeted vagy az izom épül le. Lehet kellene nekem is alkalmaznom, mert május óta nem adtam le egy dekát sem, de majd most.:)

A szénhidrát csökkentett kenyeret nem ismerem, nem tudok véleményt írni.

56. judythom (válaszként erre: 47. - Efb09ec3ff)
2011. szept. 21. 14:19

Sziasztok!Remélem,mindenki túl van a finom és egészséges ebéden!Én már legyalogoltam a napi 4 km-emet és egyre gyorsabban megy!

Jézsé!Nagyon érdekes amit írtál a túlzott fehérje fogyasztásról!Az érdekelne,hogy elég e CH bevitelnek a gyümölcs(banán,szőlő-elég magas a CH tartalmuk),ill.1-1 szelet ch csökkentett kenyeret eszem(mondjuk nem minden nap) vagy ezek mellé kell e még valami?

Olvasom,hogy sokan írjátok,mivel hárítsátok a rátok törő éhséget.Én sem hiszek ezekben a csodaszerekben,viszont van pár trükk,amit én szoktam használni ilyen esetben.Egyik a fogmosás.:)Utána nem kívánok semmit enni.A másik pedig az ivás.Sok esetben nem is éhesek,csak szomjasak vagyunk.Sokat segít egy nagy bögre forró tea(zöld vagy fehér),mert a meleg folyadék eltelíti a gyomrot.

További szép napot mindenkinek!A dolgozóknak jó munkát!

55. 13d03718f8 (válaszként erre: 54. - Eda55)
2011. szept. 21. 14:14

Szerintem, is pszichésen hatnak ezek a szerek...

Máshogy nem igazán:(

Én meg a ginsenges zöld teámat iszogatom mankóként, ez is az a kategória amit írtál, bár erről vannak pozitív visszajelzések:)

Ja, legyen hétfőn a mérlegelés: remélem, addig is megy le azért pár deka:)

54. Eda55 (válaszként erre: 53. - 13d03718f8)
2011. szept. 21. 14:03
Valahogy Én is így éreztem, de a kolléganőm most vette be, Ő szerintem pszihésen nem éhes tőle és azt mondja,ha beszedi akkor megtudja állni, hogy ne egyen...Szerintem rágondol a gyógyszer árára és így inkább nem eszik, ha már kidobta rá a pénzt. Na mindegy,Ő érzi mitől lesz motivált.Én nem fogok venni, inkább elmegyek a kutyával sétálni. Utána már nem eszek, csak iszom egy Csala Zsuzsa teát. Nekem ez a mankó. Olyan "ártani-nemhasznál" féle. Az emésztést viszont rendben tartja. Szóval akkor szeptember 26. hétfő. Akkor mérlegelés?
53. 13d03718f8 (válaszként erre: 51. - Eda55)
2011. szept. 21. 13:34

Én még mindig azt vallom, de javítsatok ki ha tévedek, hogy ezek sem csodaszerek: ha nem diétázol mellette fabatkát sem ér...

Akkor meg miért adnál ki érte annyi pénzt. :)

Nem?!

2011. szept. 21. 13:33

Sziasztok, remelem jo napotok van! :)

En is lecsereltem a cukrot edesitore es csak egeszseges dolgokat eszem. Matol vagyok ismet dietan, eddig egy joghurtot ettem pici muzlivel, nemsokara jon a barna kenyer szelet sonkava es natur joghurttal, es 1-2 salata levellel. Estere kellene kitalalni vmi konnyut, idohiany miatt sztem salata lesz csak.

Ugy latom, sokan vagyunk, akik csak este jutnak nyugodt etkezeshez... A tornara nagyon nehez ravenni magam, pedig muszaj lesz. :) Van egy kis gerincsservem, igy meg a futas sem ajanlott.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook