Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Életem legszörnyűbb története fórum

Életem legszörnyűbb története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem legszörnyűbb története

1 2 3
2011. máj. 25. 20:49
Köszönöm szépen a kedves hozzászólásod!
2011. máj. 1. 10:19

Kedves levélíró!

Köszönjük szépen, hogy elmondtad a nagyon szomorú történetedet és az a csoda, hogy túlélted az egészet és sikerült ennek a szörnyű férfitól megszabadulni nagy nehezen és végül is megkapta a büntetését hiszen börtönbe került és jött helyette egy rendes ember, aki pótolta számodra mindazt, amit akkor kimaradt az életedből és a gyermeked is örömmel fogadta őt. Kívánok továbbra is sok boldogságot és örömöt neked. Szívélyes üdv. Ágnes

2010. okt. 5. 14:01
szia nagyon meghato ez a történet ,borzaszto min mentél át,de megnyugodtam hogy ma már jo életed vagy és boldogan élsz !!biztos van valahol egy őrangyalod és megáld még egy kis babával!
2010. máj. 24. 17:27
Beteges féltékenykedésből üthet meg egy állat egy nőt.
2010. máj. 24. 13:20

Hát sajnos én is voltam hasonló cipőben!

Az én barátom is ütött engem, ahogy csak kifért a csövön! Hála Istennek már egy éve nem vagyok vele. Azóta új párom van, akit nagyon szeretek és ő is nagyon szeret engem és még egy ujjal sem nyúlt hozzám.:)

61. d160c9f3b0 (válaszként erre: 60. - 9bbaa658f2)
2010. febr. 20. 10:49

Gratulálok,a három gyermekedhez vigyázz rájuk és magadra is nagyon!

Köszönöm a jó kivánságokat!Reménykedem,hogy mielőbb kismama leszek!!!!

ÖLELLEK,

ANDI

60. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 58. - D160c9f3b0)
2010. febr. 20. 09:17
Szörnyű volt végig olvasni amit leírtál.Abban tényleg igazad van,ha nem vagy vele nem lenne a fiad.Én is ezt gondolom,a volt férjem egy tetű de tőle van a három fiam.Remélem összejön a baba és élhettek boldogan.
2010. febr. 19. 14:40

Kedves Andi!


Szörnyülködve olvastam a történeted.Aztán az jutott eszembe, hogy áldozatul estél a saját tapasztalatlanságodnak, a vak szerelemnek és valljuk be, a balkáni mentalitásnak.A történetedben szereplő pasas egy tipikus nacionalista, amolyan ki vagyok mi vagyok típus a legrosszabb fajtából.Örülök, hogy a sorsodat a kezedbe vetted!Minden jót kívánok az életben, és drukkolok, hogy összejöjjön a baba!

2010. febr. 17. 19:48

Drágák vagytok csajok,hogy ennyien elolvastátok a cikkemet és itt vagytok mellettem!

Végtelenül jó érzés!


Már tudom,hogy szörnyen nagy hibát követtem el akkor..szörnyen nagyot!

Remélem más nem esik ekkora hibába..ne hagyjátok igy megalázni magatokat!


Mert ebben a történetben azért sajnos ismerjük el,én vagyok a legjobban hibás...hisz...csak ki kellett volna sétálnom abból a kapcsolatból...még IDŐBEN!


Az egyetlen dolog ami szép maradt életem azon horror szakaszából,az a fiam!

2010. febr. 17. 19:38
Nagyon szomoru történet,akinek jol sikerult házassága van az nem gondolja hogy ilyen dolgok is léteznek,,dehát nagy a világ és sokféle ember létezik,,,Az a tanulság hogy néha jo ha szüleinknek a tanácsait nem hagyjuk elmenni a fülünk mellett..
2010. febr. 17. 08:53

Nagyon ledöbbentett az eseted. Örülök, hogy végül sikerült kilépned abból a rossz kapcsolatból. Akár családon belüli áldozat is lehettél volna. Hihetetlen a szerelem, mit képes elnézni egy pasinak.

Én és a párom immár 24 éve élünk együtt. 3 gyermekünk van. És én meg azon kesergek, hogy már nem szeret annyira mint az elején. Viszont a lányom most 18 éves. 2 éve egy egyetemista fiút szeret, aki már bevallotta, hogy megcsalta őt,de visszakönyörögte magát. Én meg nem tudom mit tehetnék.

A munkával kapcsolatban pedig tudom javasolni, ha lehetőséged van azonnal váltani kell, mert a stressz miatt a baba is nehezen fog összejönni. Szorítok neked.

2010. febr. 16. 22:55

OLvasom a naplód már rég óta. Elég fiatalon megtapasztaltad, hogy milyen a rossz párkapcsolat. Szőrnyű történet eléggé. De megmaradt neked az egészséges kisfiad.

Lett egy szerető férjed.

És ha minden jól sikerül akkor jön a közös babátok is. Sok boldogságot Nektek.

A munkahelyen meg csak pozitivan.

Sok-sok puszit!

2010. febr. 15. 21:22

Szomorú történet, de nem vagy egyedül!

Tudom ez nem nagy vigasz számodra, de az élet mindannyiunknak tartogat ilyen, vagy hasonló megpróbáltatásokat.

Örülök, hogy talpra álltál és a kezedbe vetted az élet irányítását.

Legyetek nagyon boldogok, sikerüljön a baba, hogy még boldogabb legyél, mert megérdemled.

Erőt, kitartást, és sok-sok boldogságot kívánok neked és kedves családodnak.

53. d160c9f3b0 (válaszként erre: 47. - A1a1223a33)
2010. febr. 15. 20:31

Jajjj drágám,dehogynem akartam én már öngyilkos is lenni...senkim sem volt miután anyukám meghalt...a fiam volt csak mellettem,aki ugyebár a legfontosabb az életembennde mégiscsak,akkor még csak 5 éves volt!Talán az volt a baj,hogy annyi probléma zudult rám és nem tudtam kivel megbeszélni a dolgokat!Apámmal nem jó a kapcsolatunk,most is lépten nyomon megaláz..már megszoktam..és már nem is érdekel..mert mostmár van egy férjem aki olyan,amilyenből tényleg kevés van a világon!

Időben rájöttem akkoriban,hogy nem szabad öngyilkosnak lennem..az 5 éves fiamat fel kell még nevelnem,szüksége van rám,nem lehetek ennyire önző!És jól tettem,hogy nem tettem meg(vagyis megtettem 36 nyugtatót szedtem be,hálistennek meg tudtak még menteni)..de soha többé nem teszek még csak hasonlót sem!


Akik már ismerik a naplómat,akik már régebb óta olvasnak tudják,hogy nem egy leány álom az életem!Anyukám halála,apám folyton megaláz,25 évesen félig agyon vert...aztán a nagymamám elvesztése,idegösszroppanás,súlyos depresszió,fél év pszihiátriai tartózkodás...aztán a méhenkivüli terhesség,amiben hajszál hiján meghaltam...aztán most nem jön a baba..mindezek mellet van egy melóm amitől lassan újra a pszihiátriára jutok!

Ó Istenbizony...mintha meg lennék átkozva!

DE...kétlábbal állok a földön és tudom...Istennek még hatalmas tervei vannak velem!

IGYEKSZEM BOLDOG LENNI..EGYRE JOBBAN ÉS JOBBAN!!!!

2010. febr. 15. 20:24

Nagyon nagyon hálás vagyok MINDANNYIÓTOKNAK,hogy ilyen kedvesek vagytok hozzám és köszönöm az életnek,hogy vannak ilyen emberek mint ti!

Puszillak benneteket!

ANDI

2010. febr. 15. 20:21
Elképextően erős ember wagy!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 15. 20:21
Úristen...nem találok xawakat...:(((((((((((((((((((((((
49. a1a1223a33 (válaszként erre: 48. - Katácskák)
2010. febr. 15. 20:20

Én pedig nem!

Nehéz az élet nagyon!!!!

48. katácskák (válaszként erre: 47. - A1a1223a33)
2010. febr. 15. 20:18
...de örülök, hogy NEM sikerült=Janeszka
2010. febr. 15. 19:19

Tudod Andi egy végett felnézek rád!!!

Az egész idő alatt nem akartál őngyilkos lenni!

Sajnos én annak ideén megtettem ...

2010. febr. 15. 19:17
...hát igazából felfoghatatlan számomra, hogy hogyan lehet ennyire és ennyiszer ilyen vak, tehetetlen és buta egy nő, hogy ennyi szenvedés után se tudja felmérni, hogy ebből minden kisülhet, csak nem jó! Ezek jártak a fejemben amikor olvastam, de biztos, hogy neked is, amikor írtad! Örülök, hogy mostmár minden rendben, ne ess mégegyszer ugyanebbe a hibába!!! Egy szerelem sem ér annyit, hogy tönkremenjen az ember!
2010. febr. 15. 17:34
Kedves Andi ,elolvastuk az élet torténetedet és csak annyit tudok hozzá szólni hogy amnn végig mentél az nagyon szomorú , de végul csak mégis rád mosolygott a szerencse és mindenért kárpótol ,kár hogy elvesztettél magad mellol olyanokat akiket szerettél és nem osztozhatnak oromodben . én csak azt tudom kívánni hogy azéleted hátralévo éveiben csak minden jó torténnyen veletek és feledtesse azt a rosszat ami megtortént veled. kívánok sok boldogságot és jó egészséget nektek . Józsi
2010. febr. 15. 17:24

Számodra a legnagyobb vigasz, találtál egy olyan rendes embert, aki megbecsül tégedet, szeret és a gyermekedet is elfogadta ő a legmegfelelőbb a családi teendők ellátására. Bocsáss meg, de ezt nekem, de a jóisten megfizetett neki a tetteiért és viselje a következményeit egy életre.

Szivélyes üdv.Ágnes

2010. febr. 15. 17:15

Kedves hozzászóló!

Olvastam a cikkedet az Életem legszörnyűbb történetéről előre is köszönjük neked, hogy megosztottad velünk és őszintén feltártad mindannyiunk előtt a megismerkedéstől kezdve az összeköltözésig és a családalapitást. Sosem tudjuk előre legtöbbször vajon kiben mi lakozik. Azt mondja a közmondás lakva lehet igazán kiismerni a másikat. Leirtad részletesen mennyi szörnyűségen mentél keresztül és ennek megfizetted az árát, de mentségedre legyen normális kapcsolatra vágytál ez természetes és nem valami könnyű kis kalandra. A férfiról bebizonyosodott teljesen alkalmatlan volt nem csak férj, de az apai szerepre is feladatát elhanygolta tetteinek súlyát nem érezte azt, hogy neked konkrétan és a te hozzátartozóidnak mekkora fájdalmat okozott. A történetnek végűl is happy end lett a vége kivánom neked tiszta szivemből boldogságod és az örömöd, ami a sok rosszért kárpótolt örökké tartson. Szolgáljon ez mindenkinek tanulságul. Kivánok neked jó egészséget szeretettel: Ágnes.

42. d160c9f3b0 (válaszként erre: 40. - Af4c41efc6)
2010. febr. 15. 16:50

Drágám,annyira szép volt az üzid,hogy szinte elérzékenyültem!Szó nélkül maradtam!

Hát igen...én megerősödtem ezek után,amik már történtek velem az életben...én már tudom,hogy már bármi történhet mindent túl lehet élni!Hisz ami rossz csak történhet egy életben,nekem már szinte minden megvolt!Ami meg még nem,azt meg már el sem tudom képzelni mi lehet..és nem is akarom!

Mostmár ugyvagyok vele,hogy csak a fiam és a férjem egészségesek legyenek,csak szeressük egymást...bármit túlélek!

Sok egészséget neked is és sok boldogságot az életben!

FOGADD HATALMAS ÖLELÉSEM,

PUSZI,

ANDI

41. d160c9f3b0 (válaszként erre: 39. - Katus58)
2010. febr. 15. 16:45

SZIA!Kedves vagy és annyi szépet irtál te is,hogy szinte hihetetlen,hogy vannak még jó és kedves emberek is!Köszönöm,hogy itt vagytok és szivesen elolvastátok a cikkemet!

Gratulálok a kis unokához!Sok egészséget neki és neked is,az egész családodnak!

Nagyszerü nagyi lehetsz..ebben biztos vagyok!

PUSZILLAK,

ANDI

2010. febr. 15. 16:37
A rossz emlékekből csak annyit tartsál meg, amit később a javadra és mások javára tudsz fordítani. A tapasztalatot. És ez nagyon nagy adomány, akkor is, ha ma még nem érzed annak és fáj. Lesznek még események, amikor meg fog szólalni a belső hang "ne tedd". Próbálkozz az apukáddal is javítani a kapcsolatodat, amennyire csak lehet. Szüksége lesz rád, és ez ne legyen terhes. Óriási szerencséd, hogy kaptál még esélyt az életben, hogy boldog legyél. Magadjon ez életed végéig, és a kisfiaddal is teremtsél bensőséges kapcsolatot, hogy soha ne érezze magát egyedül. Neki ott legyél te, akinek mindent elmondhat, akár jót, akár rosszat. Te pedig elmesélheted neki okulás képpen a borzalmakat, amiket átéltél. Nagyon sok szerencsét és egészséget kívánok mindnyájatoknak.
2010. febr. 15. 16:20

Kedves Britney Spears!

Én egy idősebb nő vagyok két felnőtt fiuval, és két gyönyörü lánnyal akik menyeim, imádom, szeretem őket,és ők is engem. Nem tudom felfogni, hogy egy nő, hogyan lehet ilyen anyós, mikor unokája születésének kellett volna örülnie. Nekem is van unokám, szintén szány és a fellegekbe járok amióta megszületett, most 8 hónapos. Kivánok Neked minden jót, nyugalmas életet és kisfiad mellé egy kicsi kislányt. Üdv.

38. d160c9f3b0 (válaszként erre: 37. - 0d32c1589e)
2010. febr. 15. 15:29

Drága vagy!Nagyon jólestek a soraid és köszönöm szépen a jókivánságokat!

Én is kivánok neked gyönyörű életet és sok egészséget!

SZÍVBŐL ÖLELLEK,

ANDI

2010. febr. 15. 15:17
Végig olvastam a cikkedet, és nagyon -nagyon sajnáltallak. A szerelem elvakított téged ezért nem kell magadat hibáztatnod. Ne legyen ezért neked rossz érzésed. Mert olvasva soraidat túlságosan nagy árat fízettél ezért a plátói szerelemért. Örülök annak megmenekültél tőle, és újra tudtad kezdeni az életet. Szerető ölelésemet küldöm hozzád, és tiszta szívből kivánom legyél nagyon boldog. Jó egészséget kivánok, és legyetek nagyon boldogok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook