Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elektromos szúnyogriasztó fórum

Elektromos szúnyogriasztó (beszélgetős fórum)


12. df2a740c00 (válaszként erre: 11. - B2076ec79b)
2010. júl. 5. 14:58
Aha, az enyém is kapocsolós. Kb két hete vettem, de alig hiányzi belőle, pedig minden éjjel megy.
2010. júl. 5. 14:08

Én is folyadékot használok, mindegy melyiket, az árakat szoktam nézni :)

Viszont van egy (azt hiszem mortein) ilyen bedugós kütyüm hozzá, amin van egy kapcsoló, így nem kell ki-be rakosgatni a konnektorba és csak éjjelre kapcsolom be, nem felejtem bedugva napközben..stb. Sokkal takarékosabb :)

2010. júl. 5. 14:01
nekünk vape és raid van, volt, mindkettő jó, mindegy hogy lapkás vagy folyadékos, de a folyadékoshoz a készüléknek függőlegesen kell állnia, a feje forgatható a vape-nak és van már herbál változata, az is kellemes.
2010. júl. 5. 13:50
Nálam folyadékos Vape van, a páromnál folyadékos Raid. Mindkettő nagyon jó. 1100-1200 Ft körül volt, és állítólag 60 éjszakára elég. Nem is tudom, hogy bírnám nélküle. Az első éjszaka érdekes módon maradt egy-két csípésre kész szúnyog, aztán a következő éjszaka elhalálozott mind:D
8. laszlozsu (válaszként erre: 6. - 30d5fdc0b3)
2010. júl. 5. 13:36
Nálunk nincs ilyen probléma. Nyitott ablaknál alszunk, és már be sem jönnek. Amikor először használtuk az idén nyáron, akkor másnap reggel a parkettáról kellett összesöpörnöm egy halom szúnyogtetemet. Próbáld meg, hogy váltasz. Más tipusú lapkát teszel bele, hátha hatékonyabb lesz.
7. agis
2010. júl. 5. 11:28
Nekem Mortein, folyadékos van, MIóta használom, minden ablak éjjel-nappal tárva nyitva, de még szúnyoggal nem találkoztam:) (előtte nem aludtam a sok kis vérszívótól:) )
2010. júl. 5. 10:07
Nekünk a lapos szúnyogirtó van,de már emellett is eléldegélnek a szúnyik...inkább csak bekábulnak tőle,majd mikor tisztul a levegő,magukhoz térnek,csipkedésre készen.
5. sunshine24 (válaszként erre: 2. - Laszlozsu)
2010. júl. 5. 09:55
Folyadékos tényleg takarékosabb. Van mindkettő fajta, de a folyadékos árában jobban megéri.
2010. júl. 5. 05:46
Mi is Raidet használjuk, de mi a préselthomok technológiásat. Rettentö nagy elönye, hogy nem lesz a szoba töle folytott büdös, mint a többitöl...
2010. júl. 5. 05:24
mi a VAPE-t használjuk! nekünk bejött.
2010. júl. 5. 05:22

Szerintem bármelyiket veheted, ugyanazt tudják. Azt érdemes figyelni inkább, hogy melyik akciós, így esetleg az árában lesz kedvezőbb.

Nekünk pl. a Raid kombinált készülék van (lapkás és folyadékos együtt), valamikor olyan 1000,- Ft-ért vettem. Általában 10 lapkát adnak a készülék mellé. Utántöltő olyan 700,- Ft körül kapható 50 db. Azt mondják, hogy a folyadékos takarékosabb, tovább elég. Nem tudom, nem próbáltam még a folyadékos részét. Egy lapka egy éjszaka. Szóval igazán mindegy. Mind ugyanazt tudja.

2010. júl. 5. 05:17
Kinek melyik vált be legjobban és melyiket vegyem????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook