Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elég kárörvendő vagyok, úgyhogy jót vihogtam, hogy David... fórum

Elég kárörvendő vagyok, úgyhogy jót vihogtam, hogy David... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Tulipán***)
2022. nov. 7. 13:19
Van valami mondanivalód is, vagy csak az óvodás szintű személyeskedés?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Timycat)
2022. nov. 7. 13:18

Ezzel az erővel hagyhatnánk folyamatosan hömpölygni a bullshiteket, mert ha bárki fellép ellene, akkor azzal mártírt csinál a csalókból, ami az ő malmukra hajtja a vizet.

Az én szememben károsabb, ha nem szabnak nekik gátat.

12. tulipán*** (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 08:35
Jól van anyukám/apukám te meg oltasd magad rommá továbbra is, már most állj be a libasorba a következő adagokért, nehogy lemaradj.😂 POnt az ilyeneknek mint te, találták ki. 😂
11. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 08:06

"de akiket még nem ért el, nem baj ha tudják, hogy a világnak az a fele, akiknek bizonyíték kell a vakhit helyett, az elzarkózik tőle."


Akik emiatt elzárkóznak tőle amúgy sem foglalkoztak volna vele.

Ezzel azt érték el, hogy az olyan emberek mint én akik azt se tudták ki ő, most rákerestek, megtudták és csak csodálkoznak azon hogy hogy lehetnek ilyen ostobák az állítólag okosok, hogy az ő malmára hajtják a vizet.

10. unom (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 5. 17:51
Már itt vagyunk 😄
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2022. nov. 5. 17:28
vigyázz, mert jönnek a gyíkemberek... 🙄
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. nov. 5. 17:27
Akarod tudni? Többek közt a munkássága része az a teória is, hogy az 5G terjeszti a covidot.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
2022. nov. 5. 17:22
Nem értek egyet, szerintem jobb, ha nem kap teret. Akiket meghülyített, azoknak már mindegy, de akiket még nem ért el, nem baj ha tudják, hogy a világnak az a fele, akiknek bizonyíték kell a vakhit helyett, az elzarkózik tőle.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 5. 15:58
Azt sem tudom, ki ő...
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 5. 10:36
Nem is értem minek örülsz, ezzel pont az ellenkező hatást sikerült kiváltani, sokkal erősebb követőtábora lesz, hisz lám-lám ugye megmondtam, minden eszközzel el akarnak hallgattatni. Kitiltás? Az internet világában? Röhej.
4. tulipán*** (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 5. 09:46
A kovidisták meg nem szopják az ellenkező elméleteket be, mi?
2022. nov. 4. 19:07
Nyilvan nem, csak roppant károsnak tartom a tevékenységét, hogy terjeszti az agyament összeesküvéselméleteit, a sok "minektauljaktermészettudományt" meg csont nélkül beszopja es istenként imádja.
2022. nov. 4. 18:47
Biztos nagyon megrázta szegényt, elvégre végig a te elismerésedért hajtott :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook