Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ékszerteknőst szeretne a kislányom. Terráriummal, stb. együtt kb mennyibe kerül? fórum

Ékszerteknőst szeretne a kislányom. Terráriummal, stb. együtt kb mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. nov. 14. 14:31

Én most kaprtam egy nagyon gyönyörű kis ékszertekit nagyonszeretem és megmondom őszintén nemolcsó dolog ez:-)

Az akvárium 30literes és 1000ft-é hozzájutottam, A fűtő azis 1000ft volt mer elégvoltneki egy 10 vattos mer nemnagyvízbevan mer még kicsi,a világítás 2000ft volt a vízszűrőt még nemtudtam megvenni,akkor kavicsok az akváriunba mer az kellneki olyan 1000ftvolt,az ékszerteki volt 2500ft plussz a kaja meginn egy ezres ugyhogy nemvalami olcsó a kezdet de utánna már nemkell kiadni ilyenekre mer megvan csak a kajára meg minnél nagyobblessz ugye annál nagyobb akvárium abba meginnnagyob vízmelegítő ugyhogy nemolcsó de megéri mer imádom a tekim

2007. okt. 25. 23:14
Pontos árat nem tudok mondani, mert az helyenként változik, hogy mi mennyi kerül!! Nézzetek körül több helyen is, és legyetek kreatívak! Sok sikert!
2007. okt. 25. 23:12
hát nagyon sokba, szűrő,melegítő, világítás is kell nekik. Nekünk van 2 tekink, egy sárgafülü ékszerteknős és királyteknős. Magába a teki se 2 Ft, de megéri! Annyira édik!
2007. okt. 25. 22:12
Ez engem is érdekelne. Én is ezen gondolkozom egy ideje. Tudja valaki?
2007. okt. 25. 21:53
Ékszerteknőst szeretne a kislányom. Terráriummal, stb. együtt kb mennyibe kerül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook