Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egymásra találtunk?! fórum

Egymásra találtunk?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
57. Zsuu:) (válaszként erre: 55. - Enya78)
2011. júl. 30. 12:45
Így van...ha abbahagyja,akkor magától tegye:)
56. Zsuu:) (válaszként erre: 53. - 274c9996b8)
2011. júl. 30. 12:44
Ezen már túl vagyunk szerencsére...magától abbahagyta!:)
55. Enya78 (válaszként erre: 53. - 274c9996b8)
2011. júl. 30. 12:42
Olvastad az utolsó pár bejegyzést? ;) Egyébként szerintem erőszakkal nem lehet elérni semmit... nem úgy megy az, hogy ráparancsolsz, ő meg vidáman megteszi és minden happy lesz :)
54. Zsuu:) (válaszként erre: 52. - Enya78)
2011. júl. 30. 12:41

Természetesen Ő jut róla eszembe...:)

Mondtam neki az ötletet...azt mondtam,hogy neki jó,de akkor én se unatkozzak otthon...mondtam,hogy nem fogok:)

Megbeszéltük,hogy holnap bepótoljuk...remélem jól sül el a dolog...:)

53. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Zsuu:))
2011. júl. 30. 12:31
Azt meg lehet erteni hogy , egyenlöre nem tudja mit akar ! Viszont en beszolnak hogy , hagyja abba a ex törteneteit , mert nem vagyok ra kivancsi !
52. Enya78
2011. júl. 30. 12:22

Ha kicsit húzni akarod (és kibírod) akkor igen, és tényleg örülök, h ilyen dolgokat csinálsz :)

De ha ő mindenképpen talizni akar, meg te is nagyon úgy érzed, akkor legyetek együtt... elvégre ő is lemondott tegnap a haverokról :)


[link]


Gondolj arra, aki eszedbe jut erről a zenéről :)

51. Zsuu:) (válaszként erre: 50. - Enya78)
2011. júl. 30. 12:17
Most egy olyan gondolat futott végig az agyamon,hogy mondom neki,hogy ma ne találkozzunk,hanem menjen a barátaival,én meg leszek a barátnőimmel...jónak tűnik?:)
50. Enya78 (válaszként erre: 49. - Zsuu:))
2011. júl. 30. 12:11
Ahha. Nehogy azt gondolja, h már tiszta zizi vagy, és tervezel 1000el. Csak légy mértékletes :) Szerintem...
49. Zsuu:) (válaszként erre: 48. - Enya78)
2011. júl. 30. 12:07
Úgy érted,ha ő hozza fel a találkozót és akkor ajánljam fel neki,hogy esetleg jöhetnénk hozzánk is?:)
48. Enya78 (válaszként erre: 47. - Zsuu:))
2011. júl. 30. 11:56
Ez tök jó :) Neked lennék még nem írnék. Jó ha már erre gondolsz, h nálatok legyetek, de várj, amíg ő jelentkezik és majd úgy add elő, mintha spontán jutott volna eszedbe... Ne tervezz túl komolyan, mert ha meg nem jön össze, nagyon tud ám fájni ;)
47. Zsuu:)
2011. júl. 30. 11:34

Sziasztok!:)

Tegnap találkoztunk...

Igazából nagyon jó volt. . . !:)

Csakhogy az anyukája mégis otthon volt, ezt közölte velem, amikor jött értem. . . és megkérdezte, hogy szeretnék e felmenni így is hozzájuk vagy, hogy inkább menjünk máshova. . . és mondtam neki, hogy tőlem felmehetünk, engem nem zavar ha megtudja anyukája(ezáltal mindenki:D), hogy van köztünk valami. . . mondta, hogy őt se az zavarja, hanem csak az, hogy ha esetleg valami köztünk mégse jönne össze, hogy akkor nem lenne e nekem rossz, ha már sokan tudnának róla, hogy alakult köztünk valami. . . és mondtam, hogy ő csak emiatt nem biztos még magában, hogy mit tegyünk. . . és mondta, hogy ő senki másnak az érdekeit nem nézi, csak az enyémeket, hogy nekem jó legyen és, hogy utána ne essen rosszul semmi ha esetleg nem lenne köztünk komolyabb kapcsolat. . . de hozzátette, hogy ő erre nem is gondol, hogy valami rosszul sülne el, mert eddig minden jó, de sose lehet tudni. . . ebben igaza van. . . mondtam neki, hogy engem nem érdekel ha megtudja valaki. . azt pedig, hogy mi lesz a jövőben azt senki se tudja, még egy házasságnál se. . . ahhoz meg is kell próbálni, hogy kiderüljön működik e. . . na a lényeg a lényeg. . . felmentünk hozzájuk, de nem találkoztam anyukájával, mert már aludt. . . így valamilyen szinten "megúsztam" a dolgot. . . úgyhogy ez még várat magára. . . de minden jó volt, sőt még kicsit el is aludtunk:)

Azt tervezem, hogy írok neki, hogyha ma is szeretne találkozni, akkor jöhetünk hozzánk is. . . ha már én voltam náluk. . . :)

Mit gondoltok?:)

46. Enya78 (válaszként erre: 45. - Zsuu:))
2011. júl. 29. 20:13
:)
45. Zsuu:) (válaszként erre: 44. - Enya78)
2011. júl. 29. 20:12
Úgy látszik,hogy nem...ennek én nagyon örülök...holnap majd elmesélem,hogy mi volt ma este!:)))
44. Enya78 (válaszként erre: 43. - Zsuu:))
2011. júl. 29. 19:56
Akkor nem a haverok 'győztek'... :)))
43. Zsuu:) (válaszként erre: 42. - Enya78)
2011. júl. 29. 19:28
Most írt,hogy ma este megyünk hozzájuk...nem lesz otthon senki,tehát még nem rohanunk a közepébe,de mostmár legalább normális körülmények között tudunk beszélgetni,pihenni...nem nyilvános helyen és nem is a kocsiban ülve...!:)
42. Enya78 (válaszként erre: 41. - Zsuu:))
2011. júl. 29. 19:10
Helyes!!! :)
41. Zsuu:) (válaszként erre: 40. - Enya78)
2011. júl. 29. 18:25
Igen...kíváncsi vagyok a ma estére...de elhatároztam,hogy nem depizek,ha elmegy a barátaival,hanem nézek egy jó kis dvd-t!:)
40. Enya78 (válaszként erre: 39. - Zsuu:))
2011. júl. 29. 16:58
Na látod! Hagyni kell időt, hogy ki tudja forrni magát a 'dolog'... :)
39. Zsuu:) (válaszként erre: 38. - Enya78)
2011. júl. 29. 16:03
Én is így gondolom,de vártam a megerősítésre...köszönöm!:)Szerdán nem találkoztunk,a munkája miatt,mert korán lefeküdt,de ezt meséltem...és tegnap mondtam,hogy hiányoztam neki és,hogy furcsa volt neki,hogy nem vagyok mellette...nagyon örültem,hogy ezt mondta,mert én is így éreztem.:)
38. Enya78
2011. júl. 29. 15:56
Nincs itt még semmi probléma! Akkor már lenne, ha többet lenne a cimbikkel, mint veled... Így viszont nincs okod a panaszra. Lehet a végén még úgy dönt, hogy veled akar lenni ma is. Ha meg mégsem egy napot kibírsz nélküle! Ha fontos vagy neki, akkor úgy is rád fog gondolni, bárhol is lesz és a tudomásodra is fogja hozni. Kíváncsian várom a fejleményeket! :)
37. Zsuu:)
2011. júl. 29. 15:35

Sziasztok!:)

Tegnap is találkoztunk,nagyon jó volt vele...megint felmerült,annak a gondolata,hogy lehetnénk náluk is,mert,hogy mennyivel jobb és kényelmesebb lenne,de ugyebár az annyit jelentene,hogy nyilvános a "kapcsolat" a családja előtt és ezzel együtt mindenki más előtt is...de én úgy gondolom,hogy még mindig nem biztos magában...elvétve mondott egy ilyet,hogy "menjünk haza",de nem is igazán reagáltam rá,mert éreztem a bizonytalanságot a hangjában...nem akarom erőltetni,majd ha ő mondja,akkor megyünk...ma pedig beszéltünk a mai estéről és kérdezte,hogy hova szeretnék menni...mondtam neki,hogy igazándiból nekem az is jó lenne ha náluk lennénk,de ezt neki kell eldönteni,rajtam nem múlik...és erre mondta,hogy rendben van...viszont felmerült egy olyan is,hogy lehet ma este nem találkozunk,mert a barátaival lesz valamerre...kicsit rosszul esett,de meg kell értenem,hogy nagyjából az elmúlt egy hétben 2 nap kivételével mindig velem volt,a barátaival egyszer se igazán...nem szabad kisajátítanom,de akkor is rossz picit...de még nem biztos,tehát lehet együtt leszünk ma is...Egyébként az exéről azóta se beszélt egyszer sem.:)Kicsikét aggódom a ma este miatt meg az elkövetkezendő idők miatt,de mind ezek mellett,boldog is vagyok!:)

Mit gondoltok?:)

Szép napot!Puszi:Zsuzsi!:)

36. Zsuu:) (válaszként erre: 34. - Enya78)
2011. júl. 27. 19:11

Igen,ezt már megtapasztaltam...a pasiknak szükségük van rá,hogy szabad teret kapjanak...hát én adok neki:)Így van,vagy így vagy úgy lesz...mindennek van jó oldala és a rossz is azért történik velünk,hogy erősebbek legyünk...de azért majdcsak nem lesz ilyesmi kimenetele a dolgoknak:))

Mindenképp írok,amint történik valami "érdekes"!:))

35. Zsuu:) (válaszként erre: 33. - Beatav)
2011. júl. 27. 19:08
Köszönöm,aranyos vagy!:)
34. Enya78 (válaszként erre: 32. - Zsuu:))
2011. júl. 27. 19:04

:) Nem rossz... Okos lány vagy te, minnél jobban 'elengeded', annál jobban akar majd jönni hozzád! És ez jó!!! Ha pedig nem így lenne, akkor meg nem érsz neki annyit. Ezt is fel kell tudni dolgozni...

Érdekes helyzet, kíváncsi vagyok mi lesz veletek! :)

33. beatav (válaszként erre: 32. - Zsuu:))
2011. júl. 27. 18:59
:) Ez igen!Örülök,hogy minden a jó úton halad!Aranyosak lehettek.
32. Zsuu:)
2011. júl. 27. 18:09

Sziasztok!:)

Egy kis helyzetjelentés...:)

Azóta is felhozta mindig a találkozást és találkoztunk is minden nap...nemtudom mi az oka,de azóta egy szót se mondott a volt bnőjéről,pedig nem szóltam neki miatta(talán rájött,hogy nem érdekel a téma,vagy éppen már kezd túl lenni rajta?!)mindenesetre én örülök neki...aztán felhozta,hogy mennyire jó lenne ha nem kellene minden este elválnunk,hanem reggelig együtt lenni vagy éppen ameddig csak szeretnénk,illetve nem nyilvános helyen,ezt arra értette,hogy náluk lehetnénk...erre én annyit mondtam neki,hogy "igen,jó volna"...ő pedig azt mondta,hogy "tudod nekem kellene lépnem"...úgy gondolom,hogy már az is haladás,hogy elgondolkodik a következő lépésen és szeretné ha komolyabbra fordulna a dolog,ugyanis ha náluk töltenénk az időt,az együtt járna azzal,hogy nyilvános lenne a dolog és,hogy otthon a családja előtt is,akiket mellesleg nagyon szeretek.:)Van még egy dolog...reggelente korán megy dolgozni,hajnalban kel és mi pedig késő este,sőt éjjel szoktunk elválni egymástól...nem alszik többet 3-4 óránál...már kb. 2 napja mondja,hogy egyik este ki kéne hagyni a találkozást,mert tervezi,hogy kipiheni magát...de amikor eljön az este,akkor pedig mindig hív,hogy találkozzunk...azt tervezem,hogy ma ha mondja,hogy találkozzunk,akkor inkább azt mondom neki,hogy pihenjen és majd holnap bepótoljuk...neki is kell a pihenés,egy kis "egyedüllét",legalább megtudja,hogy milyen ha nincs velem és,hogy hiányzok e majd neki,illetve azért is jó,mert én is érezni fogok dolgokat biztosan.ha nem látom őt...a másik pedig,hogy legalább látja,hogy nem vagyok olyan,aki nem ad neki teret és "ráakaszkodik"...aztán annál jobb lesz holnap találkozni:)

Huuh,elég hosszúra sikeredett a kis monológom...sajnos rengeteget tudok beszélni:(

További szép napot mindenkinek!:)

Puszi!

31. Zsuu:) (válaszként erre: 29. - 2f0d5cd304)
2011. júl. 24. 20:59

Én is nagyon remélem...de ez egy kis idő múlva úgyis kiderül gondolom:))

Olyan furcsa,hogy ma nem találkozunk...valaminek a hiányát érzem...azt mondják" a jót könnyű megszokni"...az elmúlt néhány napot is könnyű volt...remélem holnap már találkozunk:)

2011. júl. 24. 20:57
még nem
29. 2f0d5cd304 (válaszként erre: 28. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 20:54

ez biztató:)))

Nyilván nagyon sérti a büszkeségét is, hogy el lett hagyva. Szóval a negatívumok felelevenítése tényleg az elszakadás miatt történik, remélem a csók nem csak azt szolgálta, ahogy a veled való kedveskedés sem.

28. Zsuu:) (válaszként erre: 26. - 2f0d5cd304)
2011. júl. 24. 20:47
Igazából történt köztünk olyan dolog,amit ő kezdeményezett és nem történik barátok között...megcsókolt...meg beszélgettünk már róla,hogy mi lenne ha...stb:)Tehát nem gondolom,hogy meglepetés érné...legalábbis én így látom:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook