Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egymásra találtunk?! fórum

Egymásra találtunk?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
27. Enya78 (válaszként erre: 26. - 2f0d5cd304)
2011. júl. 24. 20:45
Én is erre gondoltam...
2011. júl. 24. 20:43
Bocsánat, hogy ezt mondom, de azt hiszem, hogy most egy jó barát vagy neki, akinek elmondhatja, ami a szívét nyomja. Azért beszél sokat a volt barátnőről, mert nincs túl rajta, a negatívumok felelevenítésével igyekszik eltávolodni tőle, elhinni magának, hogy jobb nélküle. Szerintem meglepné, ha nem akarnál hallani a témáról többet, hiszen eddig olyan jól elbeszélgettetek... Még az is lehet, hogy megdöbbenne, ha tudná, hogy potenciális partnerként gondolsz rá.
25. Zsuu:) (válaszként erre: 24. - Enya78)
2011. júl. 24. 19:45
Ez igaz...azért nagyon reménykedem benne,hogy minden jól alakul:)
24. Enya78 (válaszként erre: 23. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 19:32
Nem kell görcsölni, ha össze kell jönnötök, úgyis össze fogtok, ha meg nem akkor azt szánta nektek az élet, hogy nagyon jó barátok legyetek! Majd meglátod, hogy alakul... :)
23. Zsuu:) (válaszként erre: 22. - Enya78)
2011. júl. 24. 19:28
Hűhaa...akkor még van idő addig:/:)
22. Enya78 (válaszként erre: 21. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 19:26
Szerintem igen, és én is kb. fél évet tartok reálisnak, hogy érzelmileg nyitott legyen egy új kapcsolatra... (tapasztalat, de már régebbi...)
21. Zsuu:) (válaszként erre: 19. - Sercegnő)
2011. júl. 24. 19:13
Ez így van,örülök is,hogy megosztja velem az érzéseit,mert így legalább érzem,hogy a bizalmába fogad engem...gondolod,hogy a volt barátnőjéről is azért beszél sokat mert neki ezáltal könnyebb lesz?!:)
20. Zsuu:) (válaszként erre: 17. - Enya78)
2011. júl. 24. 19:10
Megértem,hogy nagyon nehéz neki és ezért is próbálok neki támaszt nyújtani,meghallgatni és időt adni...hagy legyen tisztában az érzéseivel és saját magával is...bízom benne,hogy nem csak egy barátot lát bennem...meg igazából azt gondolom,hogy azt elmondta volna ha nem akarna mást tőlem csal barátságot...persze ezt sose lehet tudni előre...
2011. júl. 24. 19:09
szerintem kell neki fel ev egy uj kapcsolathoz, addig probalj a baratja lenni. szerintem nyugodtan elmondhatja neked az erzeseit, te meghallgatod, legalabb tudod, hanyadan allsz vele.
18. Zsuu:) (válaszként erre: 16. - Beatav)
2011. júl. 24. 19:07
Igen,próbálkozom élvezni minden együtt töltött pillanatot,ami sikerül is,mert nagyon jó vele...:)
17. Enya78 (válaszként erre: 15. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 19:01

De azt meg igazából nem várhatod el tőle, hogy elnyomja saját magában... pont erre írtam, hogy idő kell neki, pláne ha még őt tették lapátra. Lehet csak egy nagyon jó barátnak tart téged, te pedig ennek a levét iszod, mert általad akar megbírkózni a dolgokkal... :( te meg szépen belefáradsz majd.

Nem akarom elvenni a kedvedet, de szerintem ez nem valami jó kezdet egy új kapcsolathoz. De neked kell érezned...

16. beatav
2011. júl. 24. 19:00
Hát,vannak férfiak akik nehezen szakadnak el egy nőtől.Szerintem adj időt és élvezd a vele töltött szép pillanatokat.Nem kell mindig a jövőt tervezni...nem fogja úgy érzi,hogy "rátelepszel",talán így lazán továbblép Veled!:)
15. Zsuu:) (válaszként erre: 14. - Kagylo30)
2011. júl. 24. 18:45
Ha találkozunk és újra felhozza a volt barátnőjét,akkor elmondom neki,h hanyagoljuk a témát,aztán pedig várok és majdcsak kialakul...ezt tervezem.
14. kagylo30 (válaszként erre: 13. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 18:37
Nem hiszem,hogy megbeszélne veled ilyen dolgokat ha nem jönnél be neki.Várjál,és idővel majd kialakul...
13. Zsuu:) (válaszként erre: 12. - Kagylo30)
2011. júl. 24. 18:34
Én is így gondolom...és csak reménykedek,hogy nem amiatt mondta mindezt,hogy nem tetszenék neki...bár azóta 2x találkoztunk és mindig ő hívott,így nem tartom valószínűnek,de sose lehet tudni...
2011. júl. 24. 18:31
Szerintem 3 évet olyan gyorsan nem tudd elfelejteni.Idő kell mire túl lesz az egészen....
11. Zsuu:) (válaszként erre: 8. - Pinkyke)
2011. júl. 24. 18:29
Ha szeretnél róla beszélni,akkor nyugodtan írj üzit:)
10. Zsuu:) (válaszként erre: 9. - Enya78)
2011. júl. 24. 18:28
Én próbálom vele elfeledtetni és elfogadni neki még a kezdetleges bizonytalanságait,mert tudom,hogy mennyire rossz,amikor "eldobják" az embert és milyen nehéz és félelmetes egy újba belekezdeni...de tényleg nehéz ez nekem...nagyon is...
9. Enya78 (válaszként erre: 1. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 18:25
Minden szakításnak megvan a 'gyász időszaka'... ő valószínűleg még nincs túl a dolgon! Így nehéz lesz neked, mert egyszercsak be fogsz sokalni, ha nem változik a helyzet...
8. pinkyke (válaszként erre: 7. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 18:25
Ha az olyan egyszerű lenne, magam sem tudom ,hogy hogyan legyen. :):S
7. Zsuu:) (válaszként erre: 4. - Pinkyke)
2011. júl. 24. 18:23
Nahát akkor ez talán még nehezebb helyzet lehet:( Én a helyedben mondanám neki,hogy hagyja ott a barátnőjét,mert ez így nem fair vele szemben és neked se jó...:S
6. Zsuu:) (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2011. júl. 24. 18:22
Én is ezt terveztem,hogy ha legközelebb is felhozza,akkor szólok neki,hogy hanyagoljuk ezt a témát,mert nem vagyok rá kíváncsi.Eddig is próbáltam már az utóbbi időben vele éreztetni...pl.:nem válaszoltam neki rá vagy éppen nem néztem rá amikor beszél róla vagy elkezdtem keresni valamit a táskámban stb...olyankor mindig abbahagyta és témát váltott...de úgy látszik,hogy nem volt elég hatásos,így legközelebb már szólni fogok neki...:)
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 18:19

Nem valami férfias dolog a háta mögött kibeszélni a volt "társat". Vagy így szeretné fényezni magát, vagy nagyon hiányzik neki a volt barátnő.

Amennyiben Neked kellemes így a mostani helyzet, akkor szólj neki, hogy téged zavar, nem vagy kíváncsi a régi kapcsolatára, és érezd jól magad, majd meglátod hogy alakul tovább.Remélem jól.

4. pinkyke (válaszként erre: 3. - Zsuu:))
2011. júl. 24. 18:19
Egyébként ismét hasonló cipőben járok, csak még meg van a barátnő (állítólag már csak sajnálatból van vele)mi meg találkozgatunk. De irtóra tartok a dologtól. :S
2011. júl. 24. 18:17
Ettől én is nagyon tartok:( Egyébként is elég féltékeny típus vagyok...
2011. júl. 24. 18:14

Nálunk is hasonló volt a szitu, aztán mégis csak összejöttünk. A vége pedig az lett, hogy fél év után visszament az exéhez. :(

Utána megfogadtam, soha olyan pasival aki a közelmúltban 1-2 hónapban szakított.

2011. júl. 24. 18:11

Sziasztok!

Van egy srác,akivel már pár éve ismerjük egymást,mert nagyon jó barátnőm volt valamikor a tesója,de aztán megszakadt a kapcsolatom a csajszival és így ezáltal Vele se nagyon találkoztam,meg neki volt még akkor kapcsolata...eltelt 2 év és ezen a héten újra megtaláltuk egymást és elkezdtünk beszélgetni...megtudtam,hogy kb 1 hónapja szakított vele a volt barátnője(3 év után)...olyannyira egy hullámhosszon voltunk,hogy másnap találkoztunk,aztán azóta egy nap kivételével minden nap találkoztunk,tegnap is(mindig ő hozza fel,hogy jó lenne találkozni)...nagyon jól elvagyunk,érzem,hogy kezdek egyre és egyre közelebb kerülni hozzá.Nagyon kedves,udvarias,megértő és persze nagyon helyes is:)A 2.találkozásunk alkalmával elmondta nekem,hogy még nagyon új neki,hogy egyedül van és igazából nem tudja még,hogy mit szeretne és úgy gondolja,hogy ezt megosztja velem,mert úgy érzi az a tisztességes ha elmondja,ez nekem valójában rosszul esett így elsőre...de talán meg lehet érteni,de azóta se telt el olyan nap,hogy ne találkoztunk volna...igazából kicsit...sőőőt,nagyon izgulok,hogy mi lesz ebből...egyetlen egy dolog zavar még,ami nem más mint az,hogy gyakran beszél az exéről,nem feltétlen jó dolgokat,hanem elmeséli,hogy milyen hibái voltak a lánynak vagy éppen mik voltak a negatív dolgok a kapcsolatban...ez engem nagyon zavar sajnos...ez a két dolog van ami nem tetszik,de azon kívül minden ok,csak félek picit,hogy esetleg nem lesz komolyabb kapcsolat köztünk...

Ti mit tennétek a helyemben?Esetleg kívülállóként mi a véleményetek erről?:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook