Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetemi vizsga jegye...Melyik számít szerintetek? fórum

Egyetemi vizsga jegye...Melyik számít szerintetek? (tudásbázis kérdés)

1 2
12. agica81 (válaszként erre: 9. - 8ef78160df)
2012. jan. 17. 11:12
Debreceni egyetem Gyógyszerész szak.
11. de Luca (válaszként erre: 8. - Agica81)
2012. jan. 17. 11:12
Valószínűleg szimpatizál a vizsgázóval, vagy szimplán értékelte, hogy van még olyan diák, aki javítani akar a jegyén, nem elégszik meg azzal, ha görbül :-) (pedig a görbe egy nagyon szép szám :-D)
10. agica81 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. jan. 17. 11:12
A credit miatt...és mert azt hitte,elég jól tudja...tévedett.Szerintem első és utolsó volt neki,tanult belőle.
2012. jan. 17. 11:12

A Kar vizsgaszabályzatában benne vannak ezek a dolgok.


Ahová én járok, így működik.


Melyik egyetemről, karról van szó?

2012. jan. 17. 11:11
Csak nekem az a fura,ha egyes lett,akkor a tanár miért írta be,hogy nem jelent meg,akkor ennyi erővel be írhatta volna az egyest is.Az tuti,hogy a javító vizsga jegye számít,ha az egyest írja be,de valami oka csak volt,hogy nem azt írta be a tanár.
2012. jan. 17. 11:09
A 3-as él, és a meg nem jelent vizsgáért fizetnie kell, ha nem szerez igazolást. A tanár is nyilván azért oldotta meg így a dolgot, ami nagyon rendes volt tőle, mert írhatta volna az 1-est is, és akkor már az élne.
2012. jan. 17. 11:08

A mi időnkben a javítóvizsga jegye számított. Mondok egy extrém példát, hogy mi ennek az oka:

Valaki 1 tételt megtanul a 80-ból, azt tudja 3-asra, aztán "elfelejt" tanulni a javítóra (tudom, igen extrém, de a példa kedvéért kénytelen vagyok...), és egyik tételt sem olvassa el, kibukik a dolog. Ez a "teljesítmény" bizony nem 3-as, hanem elégtelen.

2012. jan. 17. 11:02
Ha igazoltan nem jelent meg, akkor szerintem a 3as.
2012. jan. 17. 10:59

ezt talán a tanártól kellene megkérdezni


de minek neki a legjobb jegy? Nem az a lényeg, hogy megvan a vizsga?? Ez már nem az ált. iskola, hogy ha 3-ast visz haza, akkor apuci megszidja - szerintem :)

3. Derya (válaszként erre: 2. - Agica81)
2012. jan. 17. 10:58
szerintem nem él, mert a javító vizsga törli az előző jegyet, de meg kell nézni a vizsgaszabályzatban, hogy az adott intézmény hogyan rendelkezik erről a témáról.
2012. jan. 17. 10:57

Sziasztok!

Tesóm lánya növénytanból hármasra vizsgázott,de ezzel ő nem volt megelégedve ötöst akart,így másik vizsgára is bejelentkezett,ahol persze teljesen más jellegű kérdések,feladatok voltak.Persze ez nem sikerült neki,de a tanár azt írta be,hogy nem jelent meg a vizsgán.Szerintetek akkor a hármsa jegye él vagy a nem jelent meg felül írja a hármast?

2012. jan. 17. 10:55
Egyetemi vizsga jegye...Melyik számít szerintetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook