Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyenes hajból tartósan göndör? fórum

Egyenes hajból tartósan göndör? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 16. 16:03
Es a hajsutot elfelejtheted!:D
3. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Lány0921)
2014. jan. 16. 16:02

A hajsutovel nekem is csak max 2 orat birja, szerintem ha valakinek tul gyenge, akkor sem es ha tul eros a haja, akkor sem birja sokaig a hullamot, vagy hullamos hajnal az egyenesitest, szoval vagy azert nem, mert nincs tartasa a hajadnak (vekony), vagy tul eros es ezesetben meg probalkozhatsz eros fixalokkal de a gyenge, vekony hajon az eros fixalas hulyen nez ki, mert elneheziti.


Az adatlapomon van egy kep, egy hajcsavarasi mod, most eleg divatos, es olyan, mintha hajsutovel csinaltad volna. A sporolos naplomban is van egy ilyen bejegyzes. Ez egesz nap kitart, sot masnap is enyhen hullamos marad, de igy kell aludnod. Megmosott, megszaritott hajjal kezdesz, aminek a vegeit enyhen benedvesited es bekened egy hajvedo kencevel (nem fixalo). Becsavarod a pant segitsegevel es igy alszol. Reggel befujod egy picit hajlakkal (egy rugalmas tartast ado hajlakk legyen, de eros), es mig feloltozol, sminkelsz, stb. addig ez is megszarad. Kibontod, ujjaiddal megigazitod, kirazod (fejjel lefele) es befujod meg egyszer egy lehelletnyi reteg lakkal. Ez egesz nap tartani fog, elol kulonosen, es nagyon gyors elkesziteni:)

2014. jan. 16. 15:56
Nekem szülés előtt hullámos/göndör hajam volt. Amióta megszültem, egyszerűen nem tudok vele mit csinálni, hogy hullámos legyen. Ha besütöm, akkor is max 1-2 óra és újra egyenes, fodrász után szintén. szóval feladtam :) Majd ha megint szülök, talán visszagöndörödik :)
2014. jan. 16. 15:52

Sziasztok!

Egyenes hosszú hajam van, és amikor hajsütővel begöndörítem,akkor is kb. 2-3 óra hosszát bír ki, néha többet. (hajhabbal, hajlakkal)

Egyszer fodrász megcsinálta más módszerrel, akkor kicsit tartósabb volt.

Mitől függ az, hogy mennyire tartós? Egyszerűen "csak ilyen típusú a hajam"? :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook