Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy újabb csodás történet fórum

Egy újabb csodás történet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy újabb csodás történet

25. Bugs02
2012. szept. 5. 08:40
Annak idején fórumokon sztm beszéltünk. Örömmel olvastam, hogy babád született. Gratulálok! Sok boldogságot, örömet, egészséget kívánok!
24. ENIE
2012. aug. 1. 15:07

Angi! Csodás a cikked,végig libabőrös voltam,ahogy olvasgtam,annak ellenére,h tudtam,h miken mentél keresztül!

Puszi Nektek!!!!!!!!!!!

2012. júl. 31. 03:16

Angi jó lett a cikked nagyon:)

Emlèkszem milyen nehèz is volt neked ezeket vègig csinálni, emlèkszem amikor szorítottunk neked az inszem napján, majd szinte egyszerre derült ki, ĥogy. èn is pocakos vagyok veled együtt :)

Majd 9 hónap múlva jött a hír, hogy megèrkezett Kende :)

A 4 èv lassan telt el, tesztről tesztre, de kívânom, hogy kistesó ne várasson magára ennyit :)

2012. júl. 30. 22:57
nagyon jó kis cikk lett!!!
2012. júl. 30. 20:18

Gratulálok én is, nagyon tetszett a cikk. Nekem is hosszú szülésem volt, de én sem bánom, szívesen szülnék mindezek ellenére is.

Sok örömet, boldogságot!

2012. júl. 30. 17:48
Drága Zebrácska!Nagyon szupi a cikk,szépen összefoglaltad a történteket.Kiráz a hideg is,ilyenkor eszébe jut az embernek a saját szülése illetve teherbe esési mizériája.Éld át annyiszor a csodát,amennyiszer csak szeretnéd!
2012. júl. 30. 17:17
Gratulálok! És nagyon sok boldogságot nektek! Legyen egy új cél, a tesó!!!
2012. júl. 30. 15:59

Nagyon aranyosak vagytok, köszönjük szépen a kisfiammal együtt, hisz együtt csináltuk végig a munka legnehezebb részét:)))))

Mindenkinek kitartást kivánok, csak egyenesen a cél felé.

Csak pozitivan, de sosem szabad magunkban tartani a félelmeinket. Sokat segitett a naplóirás és nagyon sokat a hoxás barátnőim. Bár nem mindenkivel találkoztam személyesen de egy virtuális kapocs van köztünk:)

2012. júl. 30. 15:46
GRATULÁLOK NEKTEK!!!! :')
2012. júl. 30. 15:26
Gratulálok Nektek, nagyon megható a cikk. Mi is már egy éve próbálkozunk eddig semmi. Most kéne mennem dokihoz de nagyon félek. Félek az eredményektől, félek, hogy mi van, ha valami gond van és félek a további vizsgálatoktól. Abba bele se merek gondolni, hogy nekem lenne-e erőm mindezt végigcsinálni! Nem semmi amin végig mentetek/mentél!
2012. júl. 30. 15:15
Gratulálok Nektek, és minden elismerésem a kitartásotokért! Egészséget, boldogságot a picurral!!!
2012. júl. 30. 14:50
Nagyon szépen fogalmaztad meg! Gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek! Remélem még sokszor átélheted ezt a csodát, és sokan erőt merítenek a cikkedből.
13. jak27
2012. júl. 30. 14:50

Tetszik a cikk! Pont aznap volt az inszeminációd, mint mikor a kislányom született. :) És nekem is volt/van PCOS-em. Mondjuk nekünk sokkal kevesebb megpróbáltatáson, vizsgálaton és beavatkozáson kellett keresztül mennünk, de mégis megterhelő volt, el tudom képzelni, nektek milyen nehéz lehetett a 4 év.

Sosem felejtem el, mikor az első uh-on láttam a cisztákkal teli petefészkem, miközben kint a váró tele volt kismamával. Bőgve rohantam a mosdóba...

Aztán végül nekem egy nagyon aranyos endokrinológus hölgy segített, Metf.-t szedtem egy darabig, majd egy kis peteérést segítő gyógyszert is, a bizonyos C-vel kezdődőt. Mondjuk fura volt, mert nem azokban a hónapokban költözött a hasamba Hanna, mikor szedtem a C-t, hanem 2 hónappal később, így meglepi volt. :)))

Gratulálok a babához és a cikkhez is!

12. Assua
2012. júl. 30. 13:44
Nagyon jo cikk! Megegyszer ateltem a veled tortenteket ill. az en terhessegem es szulesem is. Jo volt elolvasni, amiket irtal. :-)
2012. júl. 30. 13:18
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen:)
2012. júl. 30. 12:32
Zebra, megkönnyeztem ám :)És micsoda kis pasinak adtál életet.:D
2012. júl. 30. 11:39

Gratulálok!

Sokaknak adhat reményt:)

2012. júl. 30. 11:23
Gratulálok!!! Nagyon szép történet és erőt is lehet meríteni belőle rendesen :) Legyetek nagyon boldogok A bébivel :)
2012. júl. 30. 10:32

Gratulálok:)

Nagyon megérdemeltétek ezt a babát. Kívánom, hogy legyen még részed néhány ilyenben:)

2012. júl. 30. 10:05

Nagyon jó lett a cikked:-D

Puszi nektek.

2012. júl. 30. 10:03

Gratulálok!!!!

Én is jan.2-re voltam kiírva,de Szilveszterkor megszületett a babó:)

2012. júl. 30. 10:01
Gratulálok !
2012. júl. 30. 09:57

Szia Zebra!


Még egyszer gratulálok Nektek!

Nagyon sok boldogságot!!!És sok kistesót! :D

Pusssz

2012. júl. 30. 09:23
Szia:) Minden ilyen történetet megkönnyezek, mióta nekem is babám van:) Gratulálok, sok boldogságot nektek!!!!
2012. júl. 30. 09:08
Szeretném veletek megosztani, életem 4 évének történéseit, hogy min mentünk keresztül a próbálkozások kezdetétől egészen a szülésig, csak röviden természetesen. Esetleg reményt adni azoknak, akik azért küzdenek, hogy végre szülők lehessenek.

Ugrás a teljes írásra: Egy újabb csodás történet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook