Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy újabb szerelmi történet fórum

Egy újabb szerelmi történet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy újabb szerelmi történet

2012. okt. 12. 14:34
Szerintem örülnöd kellene, hogy vége lett a kapcsolatotoknak. Persze nagyon fáj, mert te igazán szeretted, ő meg megcsalt.De minden okkal történik, semmi nincs pusztán véletlenből. És egyetértek az előttem szólókkal, ilyen embertől jó, hogy nem született kisbabád. Én, amikor mély ponton voltam, mindig kerestem valami értelmet az életemben, kerestem olyan dolgokat, amelyek szórakoztatnak, optimizmussal töltenek fel. Meg kell találni az élet szépségeit és élvezni! Mert szép és csodálatos dolog a szerelem, és én is élvezem ezt az örömöt minden nap, de nem csak ez létezik a világon, rengeteg más dolog is van ami gyönyörű az életben. Természetesen nem a szerelem ellen beszélek, csak én úgy vagyok vele, hogy előbb utóbb mindenki megtalálja a hozzá illő társat. :)
2012. okt. 2. 21:05
Szerintem nem jó dolog egy így tönkrement kapcsolatot újrakezdeni.A gyanakvás már mindig ott lesz az emberben és nem ok nélkül.Egyébként milyen ember az,aki megcsalja a másikat?Ha nem boldog vele,akkor mondja meg,vállalja fel.Ez nem egy olyan kapcsolat volt,ahol kênyszerítve lett volna a ffi arra,h ne mondhassa el az igazat és ne szakíthasson,de ő még a nyilvánvaló dologban is próbált hazudni.Miért kellene az ilyet megbocsàtani?Teljesen mindegy mennyi idő telik el,ebben nem fog változni,mert egy ffi ne azért ne csaljon meg egy nőt,mert esetleg ott a gyerek,vagy közös vagyon,stb.,hanem azért,mert szereti és nincs szüksége másra.
2012. szept. 30. 12:36
Ne sajnálj semmit én hiszek abban hogy minden okkal történik.Én pontosan így jártam mint te nem lett baba Ő fére ment terhes lett egy jelentéktelen nő tőle.De aztán rá jöttünk kidőközben hogy ragaszkodunk egymáshoz és rossz egymás nélkül.Egy tanácsot viszont adok mert sorstársad vagyok.Ne kezdj kapcsolatba csak azért hogy neki megmutasd hogy van valakid förtölj hogy üsse meg a guta de ha nem akarod a kapcsolatot mással ne kezd.Hagyj időt magadnak mit akarsz szeretnéd e még hogy vissza jöjjön vagy sem hozzád.Azt mondják egy szakítás olyan mint egy halál meg kell gyászolni a kapcsolatot el kell rendezni a dolgokat ha estleg újabb kapcsolatot akarsz.Én azt vallom hogy a nagy dolgok maguktól megoldódnak és ebben nagy segítség az idő is.Ha vissza várod vissza is fog térni csak a megfelelő időben neked kell eldönteni mit szeretnél de ne dönts friss sebekke a lelkedben.Én már át éltem amit te és nem tudom őt a mai napig kiszakítani a lelkemből és már idődtlen idők óta vissza vágyunk egymáshoz tudom az lesz a vége hogy újra együtt leszünk minden idő kérdése lehet.
24. Napsugár 488 (válaszként erre: 22. - 6230)
2012. szept. 30. 12:23
Hát te aztán erősen fogalmazok csalódott mint nőben micsoda dolog ez??????
2012. szept. 30. 09:11
Számomra csak egy érthetetlen dolog van,és ez nem csak erre a történetre vonatkozik...Miért kell összeházasodni,ha ugysem tartunk ki egymás mellett,ha később ugyis más partnerre vágyunk,ha nem ismerjük a hűség fogalmát,stb..???A házasság a mai világban csak arra jó,hogy később lelki nyomorba tiporjuk a jobban ragaszkodó,szerető félt???
22. 6230
2012. szept. 29. 20:51

Egyet értek azzal, hogy a születendő lélek választja ki a szülőket, aki az életfeladata szempontjából a legideálisabbak. Ahová nem akar leszületni, ott nem stimmelnek a dolgok.

A párod nem járt el helyesen. Ő csalódott benned, mint nőben, de ezt gyáva volt megmondani neked, könnyebb volt félrekefélni. Őszintén meg kellett volna mondania, hogy neki mennyire fontos, hogy biztosítsa a "hallhatatlanságát".

Igen, vannak akik leélnek egy életet gyerek nélkül, de ott egyiküknek sem fontos ez. Ha már valamelyikük nem tudja elfogadni, hogy ne lehessen gyereke, akkor igenis lépni kell, kilépni a kapcsolatból.

2012. szept. 28. 13:39

A cím is eléggé árulkodik arról hogy nem igaz történet, vagyis nem vele történt a dolog.

"Egy újabb szerelmi történet"

2012. szept. 28. 13:19
Hmm, én is láttam, hogy egy tavaly augusztusi fórumban még megijedt az esetleges terhességtől, de azóta már ötödször próbálkoztak a babával? Végülis lehet, hogy auguzstusban még nem akart gyereket, de mondjuk két héttel utána már igen....de akkor is, remélem nem kamu fórum, mert utálom amikor jószivűen irom a válaszokat meg a vigasztalást, aztán kiderül hogy kamu...
2012. szept. 28. 13:14
Hát itt szerintem nem a baba hiánya az oka az egésznek, hanem hogy az exed egy kétszinű gyáva köcsög (már bocsánat, de szerintem te is rájöttél erre). Ha lett volna baba, ugyanigy félrekefélt volna, ha pedig tényleg szeretett volna, nem számitana semmi...És látod, megvan az oka, hogy miért nem akart a baba megfoganni, mert még mindig jobb, hogy most derült ki a félrelépés, mint ha már lenne egy néhány hónapos vagy éves babátok....Ugyhogy sok sikert kivánok a továbbiakban, és remélem, hogy nemsokára megtalálod az igazi szerelmet te is!
18. Abby
2012. szept. 28. 12:10

Ha igaz a történet, azt mondom: örülj neki, hogy nem született gyermeketek! mert gyerekkel ez sokkal rondább tud lenni... hidd el, saját tapasztalat!

És te legalább nem kapod meg azt másoktól, hogy elcseszted a gyereked életét... :(

Kívánom, hogy találd meg a boldogságot!!!

2012. szept. 28. 12:09

legy eros...s ne add fel....fiatal vagy meg siman kezdheted az egeszet elorol....:)

hajra s sok sikert ;)

16. 2a69f78972 (válaszként erre: 15. - F6afe63a24)
2012. szept. 28. 11:53

Például az én barátaimmal, akikről a 10-es hsz-ban írtam!:)


Őszintén szólva, ha ez megint egy kamu fórum, akkor nem értem az indítékot.

Valakinek ennyi ideje van, hogy meséket gyárt és az arra jövő megjegyzésekre válaszol?...bár itt nem sok válasz érkezett eddig.

Érdekesen betegek egyes emberek!:(

2012. szept. 28. 11:07
De ettől függetlenül romantikus történet és biztos megtörtént már valakivel.
2012. szept. 28. 11:05
Ez csak egy kitalált történet.Vagy máshol hazudott mert egyik helyen azt irja egyedül lakik, itt meg h. 3 éve a párjával lakik.
2012. szept. 28. 10:58
Éredekes ez a történet, egy másik fórumban meg úgy ir tavaly augusztusban mintha ő nem akarna gyereket.
12. 81012deb94 (válaszként erre: 11. - Ageeca)
2012. szept. 28. 10:48

Király. Akkor holnaptól nem veszek "köpenyt"...

;))

11. Ageeca
2012. szept. 28. 10:46
Azt mondják állítólag a baba érzi hova kell megfogannia... Sok sikert az újrakezdéshez
10. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - The edgeof glory)
2012. szept. 28. 10:09

Az életben semmi nem történik véletlenül.

Ennek így kellett lennie,...hogy mástól egyszer boldog anyuka lehessél!

Nektek azért nem született - valószínűleg - közös babátok, mert valamiért, - bár mindketten egészségesek vagytok - összeférhetetlenség áll fent e téren(is).

Kémiai oka van, most nem akarom hosszúra nyújtani.

Ismertem baráti házaspárt, aki ugyanezen ment keresztül, évekig próbálkoztak, végül elváltak, szintén egy nő miatt,... aztán az asszonynak is lett másik párja és csodák csodája az új kapcsolatban mindkettőjüknek ripsz-ropsz jött a baba!:)

Fel a fejjel, sok szerencsét és boldogabb életet kívánok!:)

9. c6fc3a0d5b (válaszként erre: 4. - 81012deb94)
2012. szept. 28. 10:07

Igen lehet más is volt , mert vannak olyan párok akik enélkül is jól megvannak.

Ki tudja talán még egyszer összejönnek, ha valóban szeretik egymást. De "áldozat" itt a pasi és a nő is.

8. c6fc3a0d5b (válaszként erre: 7. - C6fc3a0d5b)
2012. szept. 28. 10:06
Ja és ne haragudj az exférjedre!
2012. szept. 28. 10:05

Hát nagyon durva a sztorid! Nagyon sajnállak és remélem talpra állsz. Ezek után nem hiszem, hogy nagy meglepetések érnek az életben.

Én nem hiszek a gyerekkor óta ismerem és rájövök, hogy szeretem c. házasságokban, de ezek szerint Ti jól megvoltatok.

Elfáradt a kapcsolat nem volt hova fejlődni tovább.

Sok erőt és legyél még az életedben nagyon nagyon boldog!!!

2012. szept. 28. 10:03
Kívánok az új élethez IGAZI szerelmet!
2012. szept. 28. 09:46

Leszel még boldog! Másnak is van más történtet..nekem is lenne hidd el, házasság nélkül is.

Sajnos az emberek nem azt a korszakukat élik már, hogy ami elromlik megpróbálják megjavítani, inkább eldobják..Sok sikert és boldogságot majd neked Londonban és menj is és kezd elölről az életed!

2012. szept. 28. 09:33
Aki meg tudna gyerkőc nélkül élni, az meg ahhoz nem talál jelentkezőt...
2012. szept. 28. 09:32
Hinned kell abban, hogy leszel még boldog! Akkor úgy is lesz!
2012. szept. 28. 09:15

Szomorúan olvastam a történetedet...

Szerintem nem a "babátlanság" az ok...

Ha lenne már gyerkőcötök, akkor is félrelépett volna.

Tudom, hogy ez most téged nem vigasztal, de azt mondom, hogy jobb így, csupán pár év után, mint évtizdek itán 1-2-3 gyerekkel elválni.

Sok erőt és kitartást!

2012. szept. 28. 09:08
Sokat gondolkodtam, hogy megosszam-e életem nagy részét egy ilyen témában, de arra jutottam, hogy talán még jót is tesz nekem, ha kiírom magamból.
27 évesen az ember már nem tini fejjel gondolkodik, meg tudja különböztetni talán az élet különböző részeit egymástól, úgy a magánéletét a karriertől és másoktól...

Ugrás a teljes írásra: Egy újabb szerelmi történet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook