Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy ismerősömnek problémái vannak kamasz lányával. Te mit tennél ebben az esetben? fórum

Egy ismerősömnek problémái vannak kamasz lányával. Te mit tennél ebben az esetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 11. 14:21
Az anyuka helyében én nagyon mélyen magamba néznék hogy hol is rontottam el?!
6. d58b988bee (válaszként erre: 4. - Bca03421e0)
2008. dec. 11. 14:19

Nekem ez magas van édesanyja és miért nem visszaadják az anyjának?

Nem lehet, hogy nem volt elég erőskezű a kislányhoz az ismerősöd?Mert azért ugye a nevelésen is sokminden múlik.

2008. dec. 11. 14:18
Én elvinném psziochológushoz, azonnal.
4. bca03421e0 (válaszként erre: 3. - D58b988bee)
2008. dec. 11. 14:14
Sorozatos lopások suliból való logások és csavargás majd többszöri megszökés végett a gyámhivatal intézetben helyezte el.És igy került nevelőszülökhöz.
3. d58b988bee (válaszként erre: 1. - Bca03421e0)
2008. dec. 11. 14:12
Miért nem az anya neveli?
2008. dec. 11. 14:12

Szia

Ajánlom a Hellinger féle családállítást.

2008. dec. 11. 14:09

Van egy ismerősőm akinek egy 16-éves lánya van.Nem ő neveli hanem nevelőszülöknél van már 3-éve.Sorozatos lopások iskolából való logások és egyébb dolgok végett került el otthonról.Az anyukával nagyon ritkán találkoznak mivel nem is nagyon akarja a gyermek.Amikor van kedve megy amikor meg nincs akkor nem.Továbbra is fent állnak neki azok a problémák amik végett elkerült otthonról.Közben ha valami hazugságon kapják vagy lopáson akkor pedig fogja magát és megszökik.Nagyon sok szökése volt már.Én nagyon szeretnék valahogyan segiteni az anyukának mert nagyon jóban vagyunk.De nem tudom hogyan is közelitsem meg a problémát.Már pszihologus is foglalkozott a gyerekkel de eredmény nélkül.Mediátor is volt már bevonva hátha segit,de megint semmi.És látom hogy az anyuka egyre jobban elvan keseredve nem tudja mit tegyen.

Irjátok meg a véleményeket és okos tanácsokat is fogadok

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook