Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy igazi Rakétababa - Mira születése fórum

Egy igazi Rakétababa - Mira születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy igazi Rakétababa - Mira születése

2014. aug. 8. 15:50
Gratulálok! Az én kislányomat is Mirának fogják hívni, remélem hasonló élményben lesz lészünk novemberben! :) Minden jót!
2014. aug. 8. 11:12

Gratulálok,mintha én írtam volna a történetet!

Én épp palacsintát sütöttem otthon délután,amikor is fura érzéseim voltak,de egy héttel a szülés előtt gondoltam,ez belefér....

Majd láttam a vécén,hogy valami nem stimmel,és akkor telefonáltam páromnak,hogy előfordulhat,hogy ma szülünk :)

20 óra után értünk fel a szülőszobára,21:24-re megszületett a bébim.

Első baba.


A szülésznőnek nálam sem volt túl sok dolga :D

2014. aug. 8. 09:26

Gratulálok, az én szülésem hasonló volt :D 12:05-kor repesztettek burkot és 1

:50-kor megvolt a kislányom. 1. baba, gátvédelemmel.

Szinte minden ugyanígy zajlott le :D

2014. aug. 7. 20:36
Utólag is elnézést kérek a kisebb stilisztikai hibákért, addig halogattam a javítását, míg kiért a cikk:)
7. sziszuscicus (válaszként erre: 5. - Myster)
2014. aug. 7. 20:29
Gratula szintén:) És hol lett meg a baba? Otthon? Nem semmi összeszedettség kellett akkor hozzá!
2014. aug. 7. 20:29
Köszönöm szépen a gratulációkat:) Tényleg egy nagyon szép és örvendetes élmény maradt, ugyanúgy, mint az első gyermekem születése:)
2014. aug. 7. 20:01
Gratulálok! Nekem is egy órás szülésem volt, mi a kórházba sem értünk be, annyira gyorsan lezajlott. :) Nekem is második gyerek és nekem is kislány lett a második. :D
2014. aug. 7. 17:24
Vegre egy pozitiv szulestortenet, gratulalok a babahoz.
2014. aug. 7. 16:08
olvasni is szép volt :)
2014. aug. 7. 13:33
Mindenki ilyen szülésről álmodik szerintem. Nagyon szerencsés vagy, gratulálok!
2014. aug. 7. 09:08
Egyszer olvastam egy női magazinban, hogy létezik egy órás szülés. Hittem is, meg nem is, de azt nem gondoltam volna, hogy részem lesz benne. Pedig kislányom megajándékozott ezzel az élménnyel... Kisfiam születése is gyors volt, de ez mindent felülmúlt. :)

Ugrás a teljes írásra: Egy igazi Rakétababa - Mira születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook