Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy hónap rögzítés után 30 fokban meghajlítják a lábam. El fogják érzésteleníteni? fórum

Egy hónap rögzítés után 30 fokban meghajlítják a lábam. El fogják érzésteleníteni? (tudásbázis kérdés)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Meer)
2021. szept. 23. 08:47
Ngyon sajnálom, ami történt veled. Dühítö. Reménykedem, hogy helyesen járnak el,és nem fogok nagyon szenvedni.
7. meer
2021. szept. 22. 21:11
Nem értek nagyon a problémához.. csak a magam esetét tudom leírni. 35 évesen bal kéz törése, deformáció 20 fok.. szombati ügyelet járó és műtő is. Ápoló mondja.. se sikítozzak.. majd az fog igazán fájni amit a doktornő fog csinálni... karom húzatva, kezem már félig gipszelve.. és nyomták helyre minden nélkül... 3 nap múlva betegállományos papír.. ott tudtam meg.. altatni kellett volna a műtőben.. másik orvos 4 nap múlva.. lehet még kicsit helyre kell rakni de inj. nélkül ne képzeljem.. elmondtam hogy jártam ügyeletes kh-ban.. ájuldozott mindkét másik orvos és szidta az ottaniakat. No ekkor fogadtam meg... semmit nem hagyni, mindenért panaszt tenni és no paraszolvencia. Poszter.. gyógyulást és semmit ne engedj érzéstelenítés nélkül.. egyszóval altatás.. max spinális
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bowie)
2021. szept. 22. 10:00
Uh, akkor egy párszor el kell altatniuk.Mert gondolom, utána megint hajlítanak rajta 30 fokot, hetente. Tumbo! Engem nem műtöttek meg, az van ráírva a lapomra, hogy 30 fokban hajlítják a lábam.
2021. szept. 22. 09:49
nem igazán értem a kérdést.a térdem törött el,hurkot tettek bele,a gipsz után mozogni kellett,a aztán kivették.mikor műtöttek,mondták,hogy akarom-e nézni,ha azt akarják,hogy elájuljak.
2021. szept. 22. 09:40
Régen altattak vagy kábítottak bemozgatáskor, sztem most is
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ancsika4)
2021. szept. 22. 09:37
Akkor az nagyon fájdalmas lesz?
2021. szept. 22. 09:08
Nem
2021. szept. 22. 08:51
Volt már valaki ebben a helyzetben? Térdem sérült.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook