Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy hetes budapesti kiránduláshoz, milyen BKK jegyet/ bérletet érdemes venni? fórum

Egy hetes budapesti kiránduláshoz, milyen BKK jegyet/ bérletet érdemes venni? (tudásbázis kérdés)

2013. dec. 23. 14:38
Megrágjuk,megbeszéljük a rokonokkal mennyit mászkálunk...
2013. dec. 23. 14:36
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!Még mehrágjuk mi lessz..
8. Papp Szilvia (válaszként erre: 7. - Virgilius)
2013. dec. 22. 18:43

virgilius nagyon pontosan és jól írta:)

Ha keveset mászkáltok,akkor viszont én a tömb helyett az átszálló jegyet is javaslom,510ft a 2db,és x órán belül el kell használni mindkettőt(egy jegyen mindkét végét kell lyukasztani)...

7. virgilius (válaszként erre: 2. - MÁRKATA)
2013. dec. 22. 18:22

[link]


A magasabb összegű családi pótlékban részesülő gyermek ingyen utazik, valamint vele EGY fő kísérő is! Ehhez ezt igazolni kell.

A férjed és a másik gyermek szerintem semmiféle kedvezményt nem kap. Ami elég jó, az

[link]

ez a fajta jegy, 5 napig használható bármennyi utazásra, 4550 ft.

Avagy 3 napos jegy, 4150 ft-ért

[link]

A másik gyereknek jobban megéri bérletet venni, 3850 ft. Sajnos gyerekjegy nincs.


Ha nem akartok nagyon sokat utazni, akkor jó lehet a 10 db-os gyűjtőjegy is,

[link]

ez 3000 ft.

6. kakukkfű (válaszként erre: 2. - MÁRKATA)
2013. dec. 22. 18:12
Szerintem a budapesti tömegközlekedésen is hasonló kedvezményben részesültök, és talán a kísérőnek is jár a kedvezmény. Én azt javaslom, hogy miután leszálltatok a vonatról, az első bérletpénztárban érdeklődd meg, mielőtt megváltod a bérleteket.
2013. dec. 22. 18:11
Én sajnos nem nagyon vagyok tisztában, hogy milyen bérletek-jegyek vannak, megveszem a havibérletet, és kész. Akármit vesztek,nem lesz olcsó sajnos.
2013. dec. 22. 18:06
Kedves hoxa köszi hogy kijavítottatok..
2013. dec. 22. 18:04
Bocsi most látom elírtam.Budapestiek!!!
2013. dec. 22. 18:02
28-an pesre megyünk vendégségbe.Vonattal.1-en jönnénk haza.Segítsetek milyen bérlettel jeggyel járnánk jobban.Szét szeretnénk nézni a nagyvárosban.Kicsi fiamnak van tartós beteg igazolványa tehát 90% os an utazhatunk a vonaton.A féjem és 8 éves fiunk is jönne.Tudom hogy meglehet nézni a bkk...de nem igazán érthető.Aki tudna segíteni megköszönném.
2013. dec. 22. 17:58
Budapetiek.segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook