Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy hete sincs, hogy a szomszéd elaltattatta a beteg... fórum

Egy hete sincs, hogy a szomszéd elaltattatta a beteg... (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 10. 10:40
Amikor a kutyusunkat betegsége miatt el kellett altatni. 2 napig bírtuk kutya nélkül.
2023. ápr. 7. 23:28
Amikor az enyémet kellett elaltatni, 1 hétig bírtam kutya nélkül és úgy voltam vele, nagyon üres az élet ha nincs kutya. Nem felejtettem el a régit de az új enyhítette a fájdalmat.
18. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 22:46
Én se tudnék màr hosszabb ideig meglenni kutyus nélkül. Amúgy is legszívesebben hazavinném az összes àrva kutyàt, így biztosan gyorsan megesne a szívem , ha làtnék egy kidobott, gazdàtlan kutyàt, nàlam meg lenne hely. Most nincs hely, mert pont itt horkol 1 àrva és 1 kidobott kutyi. Remélem még sokàig. De mivel az életük csak rövidebb, mint a miénk, így ha velük történik valami, úgyis fog adni a sors újabb megmentendő kis lelket.
17. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 20:37
Elaltatta?! Kutyaevők!
16. Regin_a (válaszként erre: 8. - Dfc04c70e4)
2023. ápr. 7. 20:35

Amikor kutyácskám meghalt, egy pont ugyanolyan anyát mutattak hogy kölykei lesznek

Nem tudtam másikat venni lelkileg

Később meg azért nem, mert én nem szeretnék mégegyszer temetni, de a kuty se temessen engem :(

15. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 17:12

Mi ezzel a gondod? Nekem 6 hétre lett másik kutyám.

Utána fél év múlva még egy.És aki később került hozzánk ő hasonlít arra akit 2017 májusában elveszítettem. Imádom mind a kettőt,de a hasonmás a mindenem. Ő olyan dolgokat tud amit a másik tudott,és mikor csak néz rám olyan mintha az előző kutyusom nézne rám. Imádjuk egymást,semmi pénzért oda nem adnám senkinek. Mellesleg jegyzem meg, örökbe fogadott és nem vásárolt kutyus.

14. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 16:36
És? Én már akkor kutyát néztem, amikor megtudtam, hogy annak ami van, hónapjai vannak hátra.
2023. ápr. 7. 16:33
Nincs ezzel semmi gond. Gondolom nem tud kutya nèlkül èlni.
2023. ápr. 7. 16:31

Nincs ebben semmi rossz. Ha hiányzik, pótolni kell !

Akkor azt az anyát is el kell ítélni, aki balesetben elveszítette a 9 éves kislányát és 1.5 éven belül ismét szült egy kislányt ? Nem, nem kell elítélni !!!

11. kisj (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 16:25
Nekem 20 év is kevés rá.
10. Bichi (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. ápr. 7. 11:31

Szerintem is így van, nem a régin agyal az ember, hanem kicsit felvidítja az új.

Nem is értem, hogy miért lenne jobb, ha otthon siratná azt, emelyik "elment". Ráadásul ha beteg volt, gondolom már készült rá...

2023. ápr. 7. 09:46
Én is beszereznék egy másikat. Ebben én nem látok rosszat. Néha a fájó szívet csillapítja egy kis kutyagyerek. Vesztettem el kutyust ,és enyhülés a szívnek. Az agyat meg nem engedi mélyre kalandozni, mert az új jövevény kis bohóc. :) Figyelni kell rá.
8. dfc04c70e4 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 09:21

Ha valaki elveszít egy kutyát, és 1 héten belül érkezik is a másik kutya - az nem azt jelenti, hogy elfelejtette az előzőt. Sokkal inkább, hogy annyira hiányzik neki, hogy mihamarabb szeretne másikat. Többen vannak így, mint gondolnád.


Mi is vesztettünk már el kutyát. Mai napig nem felejtettük el. Mégis van most is egy. Igaz, nem 1 héten belül lett a miénk, de nem is ez a lényeg.

7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 08:59
Èn pedig sosem szerettem volna elfelejteni egyiket sem!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Kunigunda33)
2023. ápr. 7. 08:52
Nekem egy évembe telt hogy elfelejtettem, próbáltam elfelejteni a kutyám, mire lett másik.
5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 08:41
És? Vannak akik csak így bírják ki. Volt már neked valaha kutyád?
2023. ápr. 7. 08:24

Érdekes ez, mert ki hogy látja az állatokat. Nekünk elég sok van belőle.

De a házunknál van a Tibi macska (aki amúgy lány, csak benéztük a nemét, de a neve maradt) és Sziszi kutyusunk. Olyanok, mintha családtagok lennének. Mind a kettőnek megvannak a maguk "dolgai" és ha elutazunk valahova, mindig sóhajtozok, hogy: jaj, vajon mi van velük?

A tanyán lévő hajtó kutyákat is szeretem és van egy két tenyészállat amivel jó viszonyt ápolok.

De az biztos, hogy én egy héten belül nem tudnék másik kutyát hozni a házunkhoz. Szomorú lennék :(. Más meg más milyen.

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 08:18

Ès??

Ebből nem kell hülye következtetèst levonni!

2023. ápr. 7. 08:13
És? Mi baj azzal?
2023. ápr. 7. 08:13
Egy hete sincs, hogy a szomszéd elaltattatta a beteg kutyáját, de már hoznak egy másik kutyát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook