Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy férfi, ha szereti a nőt, akkor szakítás után próbálkozni fog helyre hozni a dolgokat? fórum

Egy férfi, ha szereti a nőt, akkor szakítás után próbálkozni fog helyre hozni a dolgokat? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. okt. 7. 12:43
Ha egy férfi szereti a nőt, akkor nem szakítanak.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. okt. 7. 12:42

Pontosan!

A hisztis kislány ént el kell hagyni egy bizonyos kor után.

4. Channa* (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2020. okt. 7. 12:41

Ráadásul már tepert is...


Most a FI jön szerintem...

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 12:35

Otthagytad , bizonyára okkal.

Akkor?

Most mire jó ez, hogy arra vársz, hogy térdre hulljon előtted?

2020. okt. 7. 12:35

Ha te szeretnéd visszacsinálni, miért nem keresed és beszéled meg vele?

Olyan egyszerű lenne pedig.

Minden férfi más. Ha félénkebb, nem biztos, hogy keresni fog, még ha akarna sem.

2020. okt. 7. 12:31

Hogy tapasztaljátok ezt?


Pár hónapig voltunk együtt. Hirtelen felindulásból otthagytam, átvertnek éreztem magam, csúnya dolgokat mondtam. Utána írt még és egyszer hívni is próbált.

De már hetek óta nem keres, azt leszámítva, hogy rendszeresen elmászkál a házunk előtt. Szerintem jóformán mindennap. Egy utca végében lakok, szóval nem épp arra van dolga, direkt bejön odáig. Szintén a napokban lájkolta az egyik képem, de eközben más lányokét is előszeretettel.

Nyilván nem láthattok a fejébe, de úgy általánosságban, szerintetek a férfiak tepernek azután akit szeretnek? Vagy törődjek lassan bele, hogy ennyi elvesztegettük ezt a dolgot?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook