Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy éves babátok mit kap reggelire és vacsorára? fórum

Egy éves babátok mit kap reggelire és vacsorára? (beszélgetős fórum)


12. egypt
2011. okt. 5. 00:02

Én reggelire gyümölcsöt adok a lányomnak pár kanál (natúr) túróval.

Pl. banán almával, körtével vagy barackkal + túró.

Nagyon egészséges, tápláló és finom. De ugyanígy lehet gyümölcsjoghurtot natúr joghurtból és gyümölcsből.

Jók még nagyon a kásafélék, pl. zabkása egy kis gyümölccsel.

11. egypt
2011. okt. 4. 23:06

Egy éves babának virsli, felvágott, májkrém, szalámi???

Borzasztó egészségtelen az összes, 3 éves kor alatt egyáltalán nem ajánlják az ilyesmit. A legócskább fajta húsfélék, tele vannak tartósítóval és sóval.

Én biztos nem adnék ilyen pici gyereknek.

A gabonapehely, natúr kukoricapehely szerintem jó ötlet, esetleg vajas kifli, kenyér, stb..

2011. okt. 4. 21:53

Nálunk reggeli joghurt, majd sonka, sajt, tojás, kenyér,májkrém, körözött, tojáskrém, padlizsán krém, virsli, zöldségek egyvelege, mikor mit eszik belőle.

Vacsira vagy főtt kaja, vagy olyasmi, mint reggel, de akkor fürcsi közben még kap egy kis tejpépet, meg este még szopcsizik is.

2011. okt. 4. 18:05
Köszönöm az ötleteket :-)
2011. okt. 4. 17:52
Ja, és a francia pirítós.
2011. okt. 4. 17:52
Szia. Az előbb felsoroltakon kívül a körözött is nagy kedvenc nálunk.
2011. okt. 4. 17:30

Reggelire szalámis, vajas, májkrémes, sajtos, vajas -kenyér.

Vacsira: még inkább a főziket részesítettem előnyben, hogy biztos tele legyen a pocak.

2011. okt. 4. 17:29
Kaphat vacsira bundás kenyeret is.
2011. okt. 4. 17:25

Reggelire kaphat virslit, szalámit, kenyeret, májkrémet stb.

Lassan elkezdheted szokatni (ha eddig nem tetted a tojáshoz, rántottát csinálhatsz neki.

Amióta már mindent eszik a kisfiam, vacsorára rendesen kapott főtt ételt, persze az esti tejcsi a mai napig elmaradhatatlan :-)

3. 9e63bb23cd (válaszként erre: 2. - 48bf8c027e)
2011. okt. 4. 17:21

Szia!

Még nem próbáltuk, nem is jutott eszünkbe. Nagyon jó ötlet! Köszönjük!

2011. okt. 4. 17:19

Szia!


Gabona pelyhet próbáltad már?

2011. okt. 4. 17:11
Kislányunk már unja a tejpépet. Tejet, kakaót nem fogadja el. Reggelire eddig tejpépet, rizspépet, vacsira felvágottat kenyérkével kapott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook