Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy banki ügyintéző hanyagsága miatt nem lesz START számlánk? fórum

Egy banki ügyintéző hanyagsága miatt nem lesz START számlánk? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 13. 10:20
Írtam nekik egy udvarias, de kemény, szembesítő panaszlevelet. Hamarosan jött is a telefonhívás, hogy elnézést kérnek... és persze találtak megoldást a problémára...
13. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Ikrekanyukája)
2011. dec. 10. 16:53
Verd csak az asztalt. Egy bank minden malőrt helyre tud hozni, ha akar, és ha elég figyelmet kap az ügy a vezetéstől.
2011. dec. 10. 16:46
Felháborító, hogy mit meg nem engednek maguknak a bankok is! El kell ismerniük a hibát és korrigálni a helyzetet! A MÁK-nál nincs ismerősöd? Nem tudna valaki ott segíteni?
11. ikrekanyukája (válaszként erre: 9. - 6b006fc769)
2011. dec. 9. 18:42
Be is fogok menni, mert ezt nem hagyom annyiban. Kell, hogy legyen valami mód arra, hogy a határidő lejárt után is megnyitják ezeket a számlákat. Az még kérdés, hogy az önkormányzattól hogyan fog visszakerülni a pénz a számlákra.
10. ikrekanyukája (válaszként erre: 7. - 6b006fc769)
2011. dec. 9. 18:38
Teljesen igazad van, én is papírokkal dolgozom, csak nem bankban, hanem egy iskolában - és a legkisebb cetli kapcsán is írunk átvételit... én voltam a hülye...
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Ikrekanyukája)
2011. dec. 9. 18:37
be kellene menni...
8. ikrekanyukája (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2011. dec. 9. 18:37
Igen, csak van valami határideje ennek a dolognak, és az már lejárt... A bank azt mondta, hogy majd telefonálnak, de még mindig nem jeleztek vissza. Persze nekik is ciki, hogy az ő alkalmazottuk szúrta el...
7. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Ikrekanyukája)
2011. dec. 9. 18:36
Azért ha már lefénymásolta, odakanyaríthatta volna, hogy "átvettem 2011. xx hó xx-n. Máskor csak így hagyj ott bármit bárhol.:(
2011. dec. 9. 18:34

Közben pedig az internetbankon láttam, hogy önhatalmúlag leemeltek a számlámról 900 Ft-ot "igazolás kérése" jogcímen. Most derült ki, hogy ők bekértek egyet a MÁK-tól, de azt meg a MÁK cseszte el, mert ugyanazzal (a júniusi) dátummal küldte ki nekik - amit viszont nem tudtak elfogadni, mert 30 napnál nem régebbi papír kell.

Hogyan bizonyítsam, hogy én már személyesen bevittem nekik a papírt (pont azért, hogy nehogy pl. a posta elkutyulja)? Bárcsak kértem volna egy átvételi elismervényt attól a banki alkalmazottól - de nem gondoltam volna, hogy egy bank ennyire hanyag! Ja, és a pénzt visszautalták az önkormányzatnak!

5. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Ikrekanyukája)
2011. dec. 9. 18:33
bárhol megtörténhet. bemész viszed a fénymásolatot és közlöd, hogy nem a te hibádból történt a dolog, így adsz nekik egy esélyt a rendezésre.
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Ikrekanyukája)
2011. dec. 9. 18:31
Nem hiszem, hogy végleg eredetben le kellene mondanod róla. Próbálkozz máshol, máshogy, vagy itt kezd elölről.
2011. dec. 9. 18:30
Áprilisban nyitottuk meg az ikreinknek a Start számlákat, a bank szerint is minden rendben volt, aláírtuk a szerződéseket is. A helyi önkormányzat át is utalt fejenként 30 ezer Ft-ot. Júniusban viszont kétségbeesetten hívott a bank egyik ügyintézője, hogy hiányzik egy papír, enélkül nem tudják lejelenteni a MÁK-nál a számlákat. Gyorsan be is kértem a MÁK-tól ezt a bizonyos Hatósági Igazolványt arról, hogy a családi pótlékot az én nevemre folyósítják. Amint kivettem a postaládából, már szaladtam is vele a bankba. Kiderült, hogy az illetékes kolléganő éppen szabadságon van, ezért én odaadtam a helyettesének, egy számomra ismeretlen nőnek, aki még le is fénymásolta nekem a papírt, és biztosra ígérte, hogy a kolléganő meg fogja kapni. 5 hónapig nem is történt semmi, és most kaptam egy levelet a banktól, hogy a számlát le kellett zárni, mert nem érkezett be az a papír! Az a nő valahová elkutyulta! Hogy történhet meg ilyesmi egy bankban???????????
2011. dec. 9. 18:27
jelentsd fel
2011. dec. 9. 18:26
Egy banki ügyintéző hanyagsága miatt nem lesz START számlánk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook