Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egészséges vacsoraötletek totyogóknak (..és nagyobbaknak) fórum

Egészséges vacsoraötletek totyogóknak (..és nagyobbaknak) (beszélgetős fórum)


6. Szeklice (válaszként erre: 5. - Tamianyu)
2010. okt. 2. 11:26
Köszi az ötletet! A kencék valahogy még eszembe se jutottak...Utána is nézek a neten egy-két receptnek.
5. Tamianyu (válaszként erre: 4. - Szeklice)
2010. okt. 2. 09:23

Az én gyerekeim nagyon szeretik a kencés szendvicseket.Magam készítem mindig a májkrémet,és különböző pástétomokat(hús,tojás...stb).Nem csak nekik,az egész családnak.Így sokkal kevesebb felvágottat eszünk.Ezek nagyon jók vacsira is,zöldségekkel.De szeretik a tejbedarát,tejberizst, a gazdagabb levesek is jók vacsira,vagy főzelék.

És ez mind olyan étel,hogy nem kell külön a babának pepecselni vele,mert eheti a család is.

4. Szeklice (válaszként erre: 3. - 240309c047)
2010. okt. 1. 21:14
Az enyém 14 hónapos, még szopik.Reggel-este,és napközben is. Imás enni,azt eszi,amit mi. Azt tapasztaltam,hogy zúdítják az anyukákra a különböző hűtött desszerteket,(tele tartósítószerrel,meg cukorral),a gyors bébikajákat "nagyobbaknak".Hadd szögezzem le,nem vagyok szemellenzős egészséges életmód párti,de azért nem akarom mindenféle szennyel tömni a gyerekemet.Régen mást jelentett egy szelet párizsi,mint most-ha értitek mire gondolok...Szinte minden nap gondot jelent,hogy mit etessek meg szegénykémmel,ami tápláló és fincsi is...Én szívesen elbíbelődöm a kajákkal (legalábbis amíg gyesen vagyok)...de hogy mit is készítsek???Nem tudom...
2010. okt. 1. 20:45
Na ettől én is kivagyok. Egész napom abból áll,hogy mit egyen a gyerek. 1 éves és napi 5-6 szor eszik,ebből 2-szer tápszer,de a többi rendes kaja. Már kész vagyok az állandó agyalástól,hogy mit csináljak neki.
2010. okt. 1. 19:43
Ötleteket szeretnék-gondolom nemcsak az én problémám-,hogy szeretnék vitamindús,laktató,finom ételeket adni gyermekemnek,de jócskán ötlet híján vagyok.Nagyrészt azt eszi már,amit mi,reggelire,ebédre,de a vacsorával sokszor bajban vagyok,hogy biztosítsam a változatos,de egészséges étrendet.Nyújtsunk egymásnak ötleteket,ki hogyan oldja meg ezt a "problémát"!
2010. okt. 1. 19:41
Egészséges vacsoraötletek totyogóknak (..és nagyobbaknak)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook