Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészséges és biztos fogyás fórum

Egészséges és biztos fogyás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egészséges és biztos fogyás

1 2 3 4 5
2008. szept. 11. 08:20

Sziasztok.

Én azt szeretném megtudni,hogy ez a fogyókúra csak a leírt recepttel működik vagy ez csak egy példa az induláshoz!?Köszi

6. Bea70 (válaszként erre: 5. - 943ca15687)
2008. szept. 11. 08:17
Szerintem nem a tésztát tíltja és a kenyeret sem igen engedik a diéták, hanem a lisztet. Magas glikémiás indexű a liszt, azzal hízlal, hogy hamar kiürül a szervezetből, nem alakul át energiává, nem tart "jóllakottan". Éhes leszel- eszel.
2008. szept. 11. 06:48

Mondja már meg valaki nekem a tésztát miért tiltja annyira, de annyira mindenki??

A tészta kalória és szénhidrát tartalma, csaknem az egyharmadára csökken főzés után.10 deka kifőzött tésztában kb annyi a kalória ls a szénhidrát, mint egy szelet nem túl vastag kenyérben...

4. nom
2008. szept. 10. 22:21
Az ismerősöm benevezett egy versenybe ahol csak aloés termékkel lehetett fogyni.Megnyerte. Én is csak jókat tudok róla mondani.
2008. szept. 10. 22:11

Sziasztok!


Én nem olvastam még eddig ezt acikket, de ugyan ezt követem már kb másfél hónapja. Talán picit másképp. Sajnos olyan helyen dolgozom, hogy éjjel is mennem kell ráadásul 12 órában és biztosítanak két étkezést mert elég körülményes kaját bevinni. Nagyon sokan vagyunk, ellopják stb. Szóval én éjjel is eszem és -5 kilónál tartok. Időnként bűnözök is nem titkolom, de nagyon mértékkel.

Ha itthon vagyok mostanában akkor a gast...-tól szoktam szénhidrát szegény menüt rendelni.

Jó lenne beszélgetni és biztatni egymást!

2008. szept. 10. 20:54
Szia.Jó diéta,csak a mennyiségre kell oda figyelni.Vegyesen kell étkezni,és ötször az nagyon jó.És te probáltad,mennyit fogytál?
2008. szept. 10. 17:03
Íme egy diéta, ami komolyabb megvonások nélkül segít anyagcseréd felpörgetésében, a gyors és biztos fogyásban. Ha emelett életmódodat egy kicsit sportosabbra cseréled, olyan látványos eredményeket fogsz elérni, hogy annak mindenki a csodájára fog járni.

Ugrás a teljes írásra: Egészséges és biztos fogyás
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook