Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészséges és biztos fogyás fórum

Egészséges és biztos fogyás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egészséges és biztos fogyás

1 2 3 4 5
37. ildy2
2008. szept. 14. 16:04

Sziasztok!


Örülök, hogy többen lettünk. Én Norbi Dvd-re fogok kezdeni el tornázni.

Én egy picit tartok attól, hogy mivel elég sok súlytól kell megszabadulnom, hogy a bőröm csúnya lesz... :/ Valakinek ilyen tapasztalat?

Egyébként a nasiról volt szó még az elején. Én a Norbi féle "tejbezabit" szoktam ilyenkor csinálni. Nagyon laktató és édesítőszerrel.

készítem. Éjjel dolgozni voltam és 10 órát mászkáltam úgyhogy azt hiszem ez is felér egy kis mozgással :)

36. Mion
2008. szept. 14. 15:02

Nekem heti két tesiórám van és amellett még eljárok futni és néha konditerembe (egy héten kb 2-3 alkalom)

Szerintem a minimum legyen mindenkinek heti 2x valami mocorgás, vagy ha más nem, akkor szálljon le egy megállóval hamarabb a buszról pl. és sétáljon haza vagy a munkába... vagy mindkettő :o)

2008. szept. 14. 12:04

Sziasztok!


Most olvastam a cikket és én is csatlakoznék a csapathoz! Én is tükörbe néztem (egész alakosba) és nagyon nem tetszett amit láttam.

Nálam a mozgás heti 2 tornával meglenne, ha ez elég.

34. ALLICS (válaszként erre: 33. - Bbeetti)
2008. szept. 14. 11:42

Én pl futok,kézizek és néha tornázok is.Arra a területre amit a futás és a kézi nem nagyon mozgat meg.Pl a hasat.

Nem dvd-re hanem magamtól.

2008. szept. 13. 20:07

Hello!

Én is kipróbálom ezt a módszert.Ti mire tornáztok?Valamilyen dvd-re?

2008. szept. 13. 19:47
Szerintem is ezzel a módszerrel jó fogyni. Mindent ehetünk csak módjával.A mozgás is jót tesz.
31. ALLICS
2008. szept. 13. 14:23
Hasonló módszerrel fogytam eddig 25 kilót.
30. adri25
2008. szept. 13. 08:04
én is eszerint étkezem
29. Mion (válaszként erre: 8. - Enci-penci)
2008. szept. 12. 21:09

Vá, de jó, hogy bekukkantottam :o)

Én is elkezdem Veletek hétfőn, jó? :o) Szalagavatóra csini szeretnék lenni... Kilócélom jelenleg nincs, de majd közben kialakul!

28. Zibici (válaszként erre: 27. - Ildy2)
2008. szept. 12. 09:18
Én is ezzel amit itt leírtak,plusz valami sporttal.Ma reggel a bankban volt szemben egy tükör,láttam hogy nézek ki,gusztustalanul:(Muszáj lesz fogynom,sokat
27. ildy2
2008. szept. 11. 21:28

Örülök, hogy te is a gólya miatt. :)

Én nagyjából a cikkben leírtakat követem, de én pl eszek felvágottakat is, persze a soványabb fajtákból és rengeteg zöldséget.Konkrétan Július 17.-e óta csinálom.

Te milyen módszerrel szeretnél fogyni?

Bocsi, de most megyek mert megszeretném nézni a tv2-n a filmet, de holnap jövök!

Sok sikert a fogyihoz mindenkinek!

Jó éjt!

26. Zibici (válaszként erre: 24. - Ildy2)
2008. szept. 11. 20:56
én is többek közt a gólya miatt szeretnék 60 kilo lenni.Te mikor kezdted?és hogyan?
25. SF
2008. szept. 11. 19:35
Nem tudom, segít-e a tésztásoknak, de durumtésztát gond nélkül lehet enni diéta alatt. Alacsonyabb a kalóriatartalma, mint a normál tésztának (2/3-a). Kevesebb is elég, és nem leszel tőle olyan hamar éhes, mint a hagyományostól. Nekem nagyon jók a tapasztalataim vele.
24. ildy2
2008. szept. 11. 16:42
25 kilónak már én is nagyon örülnék...akkor lennék 75..Tudom még ez is sok, de én már ennyivel nagyon boldog lennék.Akkor jöhetne a gólya! :)
2008. szept. 11. 15:33
nekem 16-7 kiló hiányzik a 60hoz, de jó lenne lemenni 59-58-ra. De már a 60 kg-tól is nagyon nagyon boldog lennék!!! :)
22. Zibici (válaszként erre: 21. - Ildy2)
2008. szept. 11. 12:56

én pedig nem tudom elképzelni hogy lemondjak minden finomságról ami bűnös lemondjak.ésszel de tuti lesz bünözős nap.

én 25 kilót akarok megszabadulni,60 kilóig:)))

21. ildy2
2008. szept. 11. 12:41

Hát bringánk van nekünk is, de ritkán használom. Inkább a torna.

Mondjuk én a "bűnöző" napot kihagyom mert nálam annak nem lenne jó vége . Inkább ha olyasmit kívánokk akkor megpróbálok a Norbis receptekből nasit csinálni. Vagy pl most vettem magamnak U1-es rostos üdítőt.

Megkérdezhetm, hogy ki hány kilótól szeretne megszabadulni?

20. koa (válaszként erre: 4. - Nom)
2008. szept. 11. 11:59

szia nom.

írnál kicsit bövebben erről az aloés termékekről?

19. Enci-penci (válaszként erre: 16. - Zibici)
2008. szept. 11. 11:32
Akkor legyen a hétfő! Sok sikert előre is!! :)
18. Zibici (válaszként erre: 17. - Ildy2)
2008. szept. 11. 11:32
Én bringázni akartam a nyár elejétől,aztán valahogy elmaradt,nem igazán vettem elő a bringát pedig azt igazán szerettem,de el voltam kényelmesedve.Nem volt ami inspiráljon a fogyásra.
17. ildy2
2008. szept. 11. 11:15

Sziasztok!


A zöldteát én mától kezdem inni. Sajnos én is 12 órákat ülök naponta így nehezebben is megy a fogyi. Egyszer hasonló módszerrel már fogytam 20 kilót, de utánna vissza jött, de csak azért mert nem figyeltem. Sajnos nekem jelentős feleslegtől kell megszabadulnom.

Szerintem amit a cikkben írnak kiindulási alapnak jó. Én többször eszem egy nap, de keveset és ha a főétkezések közt éhes leszek akkor harapok egy-két, de szó szerint egy két falatot. Mondjuk egy paradicsomot, vagy az ebédről marat ételből egy-két kanállal vagy egy szelet sovány felvágottat.Még a mozgással vannak gondok azaz tornáznom kellene, de hamarosan annak is eljön az ideje. Én Norbira fogok! Ti milyen mozgást végeztek?

16. Zibici (válaszként erre: 15. - Enci-penci)
2008. szept. 11. 11:07
hát az elöbb hétfőt mondtál,az nekem is jó lenne.De gyakorltailga mindegy,de ne mától,mert ma reggel még bűnöztem:)
15. Enci-penci (válaszként erre: 14. - Zibici)
2008. szept. 11. 10:57

OK!

Akkor mikor szánjuk rá magunkat?

14. Zibici (válaszként erre: 8. - Enci-penci)
2008. szept. 11. 10:38
én szivessen elkezdem veled
2008. szept. 11. 10:16

Én is kipróbálom ezt a diétát!Lehet,hogy eddig azért nem sikerültek a fogyókúráim,mert nem ettem?

Szerintetek ha szedem a Szűztea kapszulát is a diéta mellé,az nem baj?Zöld teát is iszom!

2008. szept. 11. 10:12
Napi másfél liter minimum, de ennyitől meg vizesedem, pedig ki is jön belőle rendesen! Heti 2-3-szor sétálunk egy-egy órácskát emberemmel, de többre hiányzik a lelkierő. :(
11. loch ness (válaszként erre: 9. - Kessyna)
2008. szept. 11. 10:06

Iszol eleget? Jó, ha több mint 2 liter folyadékot iszol. Ez is kell a jó anyagcseréhez.

Azonkívül nem tudnál mégis valamit mozogni? Akár 20-30 percet sétálni, bármiféle mozgást, hogy ez is serkentse a tested működését?

Nekem ennyi ötletem volt.

2008. szept. 11. 09:43

Nekem is tetszik. Tavaly kb. ezzel a módszerrel fogytam le 7 kilót, és nem jött vissza (csak 1-2, mert megint nekiestem a majonéznek).

Talán még annyi plusz volt, hogy este hat után igyekeztem nem enni, csak ha muszáj volt. És a sok ivás az rengeteget számít. A zöld tea is jót tesz, persze cukor nélkül.

A szombati diétamentes nap is jó, de valószínűleg az ember nem is fogja kívánni a nagy kajálásokat. Én is sokkal jobban éreztem magam ezen a táplálkozáson, nem kívántam a kólát, csipszet, stb., amiket amúgy nagyon szeretek.

2008. szept. 11. 09:43

Sziasztok!

Örömmel olvasom, hogy a kicsit tudatosabb táplálkozás nálatok eredményekhez vezetett. Igaz, hogy napi 10-12 órát ülőmunkát végzek (amiből néha még hétvégére is kijut), de rólam egy nyavalyás kiló sem akar távozni, annak ellenére, hogy hosszú hónapok óta nagyon ügyelek az étkezésre. A családom és a környezetem már a lelkem kiszekírozza, hogy ilyen "nyúl" ételeken nem lehet élni, egyek tisztességesen, mégsincs eredmény. Rengeteg zöldség, gyümölcs, gabonapelyhek, sovány tejtermékek a menű, hús, tészta és olaj alig, kenyérféle szinte semmi, főzni is rettentő light-osan szoktam (liszt kilőve, barna rizs, párolt köretek), próbálok 5-ször enni, bár ez nem mindig jön össze. A mennyiségekkel sem igen lehet gond, mert sosem lakom jól. Még a nasit is sikerült szinte teljesen feladnom, pedig azért odavagyok! Csak egy röpke 5 kilótól szeretnék megszabadulni, akkor már elégedett lennék. Valami ötlet?

2008. szept. 11. 09:33

Nekem tetszik ez a módszer!


Nem akarja valaki elkezdeni velem mondjuk hétfőn?

Nagy segítség lenne egy lelki társ aki átlendít a nehéz pillanatokon.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook