Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészséges és biztos fogyás fórum

Egészséges és biztos fogyás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egészséges és biztos fogyás

1 2 3 4 5
97. hencsy
2008. szept. 30. 07:10

Sziasztok Lányok,


Valaki me tud már számolni az eredményeiről?

2008. szept. 25. 18:49

Sziasztok! Van már valakinek tapasztalata erről a diétáról? Én holnaptól szeretnék hozzákezdeni, nekem nagyon jónak tűnik. Esetleg velem tart valaki?

Előre is köszönöm a véleményeket!

95. csefi77 (válaszként erre: 93. - Enci-penci)
2008. szept. 22. 08:54

Szia Enci-penci!

Akkor hajrá!Húzzunk bele mindannyian!!

94. csefi77 (válaszként erre: 92. - Hencsy)
2008. szept. 22. 08:52

Jó reggelt Hencsy!

Én igazából Nem akarok konkrétan nagyon fogyózni.

2max.3 kilót szeretnék leadni.Inkább a tornához gyűjtök innen lelki erőt és némi kitartást.Mivel nagyon alacsony vagyok ,és szültem is egy gyerkőcöt,kissé átalakult a testem.A hasamról semmi nem ment le.A combom is össze ér,fáj,és emiatt nem tudok szoknyát hordani(azt hiszem ezt mindannyian ismerjük.)Én mindig is vékony voltam és ezt a mostani érzésemet a kényelmes mindent fel tudok venni érzéssel össze sem lehet hasonlítani.Régen jó volt rám bármilyen 34-es vagy 36.os ruha,nadrág stb...

Most kell egy 34-es hosszúságú,egy 38-as combszélességű,és egy 40-es derékszélességű nadrág.Most mondd meg,hol árulnak ilyet???Hát többek között ezért akarom visszanyerni régihez hasonló alakomat.Ja és mert a párom tett egy durva megjegyzést rám."Szivem ha így néztél volna ki,akkor amikor megismerkedtünk,akkor biztosan nem jöttünk volna össze!"Hát így mostmár érted Hencsy az okokat?Szóval ezért.

Kitartást az ivó kúrához!!!!!!! :)

2008. szept. 22. 08:45

Jó reggelt!


Látom mindenkinek jól telt a hétvége. Én is bűnöztem, szülinapozás volt, sok sok finomsággal, úgyhogy a héten nekem is bele kell húznom!

92. hencsy
2008. szept. 22. 07:28

Jó reggelt,


ez az elöbb lemaradt,.

Csefi, te iért fogyózól? mert nem vagy túlsúlyos, legaláb is a mérlegelő alapján.


Nekem mától van a léböjt...csak inni, és inni, és inni :-(

91. hencsy (válaszként erre: 90. - Csefi77)
2008. szept. 22. 07:26
Ez jó meló, nem? Igen a gyerek az gyerek. Kis drága. Nállunk is ez van, mindegy milyen fáradt vagyok, akkor se alszom míg a gyerekek nem aludnak. Tök mindegy, hogy buli, vagy mozi...akár mi is volt :-)
2008. szept. 21. 15:35
én Békés Megyében lakom és egy ****-os szállodában dolgozom a,Wellness Recepciót vezetgetem.Nem hiszem ,hogy itt bárkit érdekelt volna ,hogy én szabit akarok kapni egy lagzi miatt a mai napra. egyébként már leléptem.Beszerveztem egy kolléganőmet helyettem.Majdnem bealudtam a pulton!Itthon meg a kislányom örült nekem meglepődve"De jó Nyanyikám ,hogy hazajöttél játszani!Hát ennyit az én délutáni pihimről.
89. hencsy
2008. szept. 21. 11:52
bocs az írásért csak a csajszi az ölemben van:-)
88. hencsy (válaszként erre: 87. - Csefi77)
2008. szept. 21. 11:52

Szia, csefi77,



Én Pestmegyében lakom, pontosabban Üllőn.Igen jó volt az este bár elég korán el kellett jönnünk, mert a kislányom már nem bírta ( 15 hónapos). A gáz az a sok fini kaja volt, annak ellenálni :-)

Mit dolgozol, hogy még vasárnap is menned kell? Így alég gáz lehet melózni , szabit kellett volna kivenni :-) ?!Mondjuk én itthon vagyok, de ép a minap mondtam is a családnak, hogy amikor melóztam nemvoltam ilyen fáradt.

87. csefi77 (válaszként erre: 86. - Hencsy)
2008. szept. 21. 11:12

Szia Hencsy!

Hát persze ,hogy beérem veled! :)

Akkor neked is jó estéd volt?Egyébként megkérdezhetem,hogy te melyik megyében laksz?Csak,hogy betájoljam magunkat.Egyébként én most dolgozom,és a lagzis este után alig birom a szemeimet nyitva tartani.Elég gázos ma ez a meló.

86. hencsy (válaszként erre: 85. - Csefi77)
2008. szept. 21. 10:57

Szia, én vagyok, ha velem is beéred..:-)

Tegnap én is bűnöztem, bár én csak házibuliban voltam, de az asztal ott is roskadozott...

2008. szept. 21. 10:07

Sziasztok lányok!

Képzeljétek,tegnap lagziban voltam!És bevallom,bűnöztem. :(

De nagyon jól esett!250 fő,roskadozástól teli asztalok,mulatozós hangulat stb...

A párom és a kislányom este nyolctól éjfélig végig ropták a táncot.Na jó,néha én is táncoltam!A lényeg,Most kezdhetem megint a koplalást.Hol vagytok sorstársak?

84. Mion
2008. szept. 20. 13:04

Halihó! :o)


Én reggelire puffasztott rizsszeletet ettem némi fetával és csirkemell sonkával, mellé paradicsomot. Ebédre durumtésztát főztem, hozzá olaj nélkül pirított darihusit, sok-sok zöldséggel.

Most meg takarítani fogok.... megvan a mai mozgás ;o)

2008. szept. 20. 09:03
A mai reggelim:egy csesze tej es egy szelet rahatos kalacs.A kalacs az nagyon gaz?
82. Enci-penci (válaszként erre: 81. - Csefi77)
2008. szept. 19. 14:38
Őszintén szólva így belegondolva nem érzem azt, hogy nagyon drasztikusan váltottam volna: csak reggel eszek kenyeret (az is rozsos, meg teljeskiörlésű, sok gyümölcs, zöldség, utóbbi időben alapból nemigazán eszek krumplit, szóval az nem nagyon hiányzik, a húst alapból nem bő zsírban sütöm, a legdrasztikusabb lépés a gyümölcsléről való leállás, most főleg vizet iszok, néha teát, de még lenne mit alakítani ezen is
81. csefi77 (válaszként erre: 80. - Enci-penci)
2008. szept. 19. 10:21

Jó reggelt Enci-penci!

Ezzel én is pont így vagyok!Délután 4-ig tök jól bírom.De amint haza érek és a vacsora idő elérkezik hatalmas harcot kell vívnom magammal.Ráadásul a csemetém nagyon rossz evő.Tehát este együtt vacsorázom vele.Hiszen mégsem tehetem meg vele,hogy egyedü leültetem vacsorázni.És persze ilyenkor mondja el az ovis élményeket és egyéb kis titkait is.SZóval nem marad más hátra,mint valami fogyis kaját csinálni munkába indulás előtt.Délután ugyanis szeretnék minden időt a családomra fordítani!Te milyen kajákat eszel most a fogyi idején?

2008. szept. 19. 09:38

Hát emberek, azt hittem a munkahelyen lesz a legnehezebb. De nem. Délután négy után kell a legnagyobb erő, hogy megálljam a bűnözést.


Ti hogy vagytok ezzel?

79. Enci-penci (válaszként erre: 77. - Csefi77)
2008. szept. 19. 09:37

Helló Csefi77!


Üdv itt, sok kitartást kívánok neked és mindenkinek!

78. hencsy (válaszként erre: 75. - Libra33)
2008. szept. 18. 21:21
Hámozva én is nyersen eszem, most meg nem volt ez annyira megpárolva:-)
2008. szept. 18. 19:18
azt hiszem kicsit eltévedtem az oldalak kötött!Most vettem észre ,hogy még van egy csomó hozzászólás az Enci-penci felhívására.És azóta már eltelt két nap.Tehát én is veletek együtt kezdtem a fogyókúrámat.
76. csefi77 (válaszként erre: 8. - Enci-penci)
2008. szept. 18. 18:55

Szia Enci-penci!

Én szívesen csatlakoznék hozzátok!Még lehet?

Bár én 16-án kezdtem,de egyedül nem valami jó.Tényleg jó lenne egy lelki társ,akivel olykor megbészélhetjük az esetleges nehéz pillanatokat!Bár én most nagyon elszántak érzem magam!!!TE hogyan akarsz fogyizni?

75. Libra33 (válaszként erre: 71. - Hencsy)
2008. szept. 18. 18:00

Ez persze sajátos helyzet, ami miatt módosítanod kell.


A gyümölcsöket többnyire nyersen eszem, most még birom. :-)

74. Libra33 (válaszként erre: 73. - Mion)
2008. szept. 18. 17:57

Én is jól viselem és jókat alszom én is. Én csak paradicsomot eszek (ez itthon terem), és nagyon tudok parancsolni magamnak. Most még. :-) De remélem később is.

Mérlegre én sem álltam hétfőn reggel, de majd a ruhák "beszélni fognak", remélem.

73. Mion
2008. szept. 18. 14:28

Sziasztok!


Hogy bírjátok eddig? Nekem kezd kialakulni a dolog... annyira nem veszem szigorúan (legalábbis nem úgy, mint a szöveg), mert akkor össze-vissza ájuldoznék...Kivontam a pékárukat, helyettük korpás abonett, vagy puffasztott olyan rizsizé :o) Nincs kóla, csoki.. ezek helyett találtam rá a Norbi update 1es pudingra.... egyébként nem vagyok híve. A husikhoz görögsalátát, vagy paradicsomsalátát szoktam enni némi fetával tálalva.

Inni ásványvizet szoktam, és teát édesítővel.

Ja, a mérleget meg nem találom, anyumék eltették valahova... mondjuk annyira nem is vagyok kíváncsi arra, mit mutatna :o) Pl hétfő óta tök jól alszom éjszakánként - és legalább ebben is "mérhetem"

Egyébként nem estem kétségbe, ha netán bűnöztem egy picit... "büntiből" gyalog mentem a buszhoz (kb. 15 perces séta)

72. hencsy
2008. szept. 18. 12:34
javítok: kompenzáltam
71. hencsy (válaszként erre: 69. - Libra33)
2008. szept. 18. 12:33

Nekem ez nem jött be. Sajna én refluxos vagyok és így nem sok mindent ehetek. Ha meg 1 nap 5* eszem, az tuti hízás.


Én szoktam enni, csak ma reggel komlenzéltam a tegnapi gyümölcsrizst! Az ebédem ma: párolt csirkemell fahéjas almával és sajttal. :-)

70. Libra33 (válaszként erre: 55. - Hencsy)
2008. szept. 18. 12:32

Majd a végén megmondom, hogy fogyok-e. De ezek nem nagy mennyiségek ám. 1 kis szelet kenyér és 2 db vékony sonkaszelet a reggeli.

Ma a tízórai két kicsi zöldalma volt. Most ebédeltem 1 fürt szőlő és egy kicsi tányér leves.

3 körül újra két kicsi alma és a nap végén paradicsom és joghurt (natúr), talán. Tegnap 17 óra után semmit nem ettem már. Ez talán ma is tartható lesz. És jól is érzem magam.

Félreértés ne essék nem ez az etalon, sőt biztos, hogy nem ez. Csak úgy írtam.

69. Libra33 (válaszként erre: 55. - Hencsy)
2008. szept. 18. 12:25
Nem az a lényeg, hogy nem eszel semmit, hanem az - a cikk elején olvasható -, hogy többször eszel és keveset.
68. hencsy (válaszként erre: 65. - Binnyem)
2008. szept. 18. 11:46
igen, de mindjárt ebédidő :-) ez nállam 14.00 körül van.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook