Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészséges és biztos fogyás fórum

Egészséges és biztos fogyás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egészséges és biztos fogyás

1 2 3 4 5
2009. márc. 24. 18:52

Sziasztok

Én egy eléggé túlsúlyos srác vagyok és fogyni szeretnék de teszek is érte. Reggelente 2 szendvicset szem (zsömle), délben sulis lightos kajakat es abbol sem sokat mert hamar megtelik a gyomrom mert kicsi halisten nem eszem sokat.Este (6 órakkor) eszem utoljára a nap akkor a vacsorám pedig joghurt, általában a kispoharasból 2-őt és emellé még 8 órakkor egy almát vagy 1 narancsot. Hetente 3x járok kondiba de úgy hogy emellett minden nap járok futni és vagy 2-3 km-t lekocogok úgy hogy napi 5km-t biciklizek... Ez az én kúrám. Ha esetleg valaki csinált ehez hasonlót vagy csak ért hozzá az erőtsíten már meg hogy ez megfelelő. Jah es igen az édességeket elfelejtettem...

2008. nov. 4. 23:56

Sziasztok!:)

Én már egy ideje hasonló elv szerint táplálkozom.

De én azért kombinálom azzal, hogy rengeteg zöld teát iszom.56kg voltam ,eddig 4 lement nagy nehezen ,de most stagnálok!:(

125. anika27
2008. okt. 25. 21:25

Szia Arika!

Én megvagyok! Nem tűntem el! 3 kilónál tartok. Neked hogy megy? Nagyon szigorú vagy magadhoz?

Én igazából nem tartom nagyon a diétát, csak arra figyelek, hogy 6 után ne egyek és persze, hogy 5 előtt is mit vacsizok. Meg persze heti min. 3-4x torna.

124. Arika
2008. okt. 23. 16:28

eltüntetek csajok..:(


hogy álltok???


én minusz 2-nél tartok!!!;);)

123. Arika
2008. okt. 17. 17:58

Sziasztok!



Én egész jól haladok, bár azért néha bűnöztem a héten!:(


De most már öntövtem a cikkben olvasható diétát, a Best-ben megjelent Norbi-Réka fajtával.

Nekem ez igy nagyon bejött, és a mérleg szerint 2 (!!!!) kilót fogytam.

tornázni sajnos nem igazán tudtam a héten, -2szer voltam a szokásos gerinctornán, de az nem ugyanaz- viszont a mostani ujságban van már torna is, plusz a jövő héttől beiratkoztam az uj fitness terembe, ahová a lányom jár uszni.

Ill. az usziba nyilt egy uj terem, és pont amikor a lányom uszik, akkor lesz jó kis alakformáló torna is. ill. délelőtt meg Pilatesre tudok járni, és vihetem a kicsit is.


Na majd még jövök, de vendégeink érkeztek


Arika

122. anika27
2008. okt. 16. 22:14

Sziasztok!

Arika! Mona! Hol vagytok csajok?

Hogy megy a diéta?

121. anika27
2008. okt. 15. 21:15

Sziasztok!


Arika! Ne haragudj, hogy nem írtam, de tegnap mire hazaértem, már hulla voltam.

Hogy állsz a diétával? Nekem egész tűrhetően megy, legalábbis szerintem. Remélem, hogy tornával kiegészítve jó lesz.

És Te Mona hogy állsz? Hol vagy eltűnve?

120. Arika
2008. okt. 15. 14:46

Sziasztok!


Anika, Mona hogy álltok a diétával???

119. hencsy
2008. okt. 14. 19:59

Sziasztok,


..csak ámulok az összetartáson...kitartás csajok ügyik vagytok..:-)

118. Arika
2008. okt. 14. 12:36

Sziasztok!


Anika mit eszel ma? Mona?

hogy bírtátok a tegnapi napot???


Anika csinálok majd ma neked egy fotot...meg azt hiszem a blogomba leírom a "fogyokúrás " megpróbáltatásaimat...


Igazság szerint nem igazán vagyok "dagi"..viszont nagyon nagy a hátsóm, a combom, és a hasam...tudod mint a nőknek a legtöbb helyen.

Nekem ez a plusz csak itt van, illetve még egy kicsi a felkaromon is.


Egy kérdés hozzátok...

igazság szerint ma nyomtattam ki a Detty diétáját és ebben viszont van leves.

Szerintetek ezt lehet enni ebédre a másodikkal együtt? vagy ebédre a levest, és uzsira a másodikat????

nekem igy is jó...igy máskor is szoktam enni.


Ma egyébként:

-55 gr barna rozskenyér, 25 g felvágottal és 100 gr ubival

-0,5 l citromos ásványvíz

-1 alma

-ebéd: zöldségleves nekem, gyerekeknek húsgombóccal és tésztával

grillezett csirkemell zöldsalival (gyerekeknek brokkolis krumplipürével)

-ugyi max egy alma, vagy saláta még...

- vacsira 3 dl tej


a grammokat majd később leírom honnan szedtem, de most felébredt a kislányom!;)

117. anika27
2008. okt. 13. 20:00

Sziasztok!

Mona végül mit ettél ma?

Arika! Nekem a magasságod és a súlyod alapján nem tűnsz veszélyesnek. Egyébként igen, én hízékony vagyok. Mármint csak egyszer sikerült elhíznom és azóta tartom a súlyom...

Milyen diétát láttál a Bestben?

És azt olvastátok, ami a Fogyókúra és tánc című cikkben van? Az sem tűnik rossznak.

116. Arika
2008. okt. 13. 13:33

Anika egyébként ez érdekes...én az elsővel majdnem 40-t híztam( 38kg), majd jött a második vele meg 20-t ,de ő 1 kg -mal nagyobb is volt.

Szülés után rögtön lement 12, azóta meg még 3-4.

mivel szoptatok, még nem igazán figyeltem oda a kajára...plusz a szülés után két pofára ettem a csokis nápolyit annyira kívánta a szervezetem.

szóval híztam eleget már...


én most 180 cm vagyok és 84 kiló!!! igy leírva nem sok, de látványban!!:O:O..borzasztó!


egyébként hízásra hajlamos vagy???? mert nekem egy csomo ismerősöm szült tavaly, és a legtöbb fél évvel később már vékonyabb volt mint a szülés előtt...

szóval nem mindenki ilyen dagi!


Mona te már akkor nem szoptatsz??? én nem szedtem vitamint egyikkel sem...:S

nekem ma

reggeli: 1 tojás 1 paradicsom

tízórai: körte

ebéd: husileves tészta nélkül, egy kis pulykaszelet céklasalátával

uzsi: szerintem kibírom nélküle...és a vacsi meg tej lesz.


egyébként most néztem a mult heti Best-t is...és elég jó kis Norbi és Réka diéta van abban is....

de majd azt a jövő héten!;)

115. Mona..
2008. okt. 13. 12:15

Dobnátok kaja ötleteket?

Pl. ma ki mit evett?

114. Mona.. (válaszként erre: 112. - Arika)
2008. okt. 13. 12:12

Szia Arika!


14 hónapos kisfiam van. Én nem is a terhesség közben híztam, hanem előtte szedtem a magzatvédő vitamint, 3 hónap-8kg :(. És szülés óta is csak gyarapszanak a kilók.

Itt is fent van a fórumon a juharszirupos diéta.

113. anika27 (válaszként erre: 111. - Arika)
2008. okt. 13. 11:17

Szia Arika!

Fel a fejjel! Hátha ezzel a diétával sikerül valamicskét leadnunk. És ez legalább nem is annyira drasztikus.

Ahogy tegnap írtam, én is attól félek, hogy ha terhes leszek nagyon elhízok.

Én ma elkezdem a tornát, szerencsére sikerült hozzá partnert találnom.

Te hány cm vagy és hány kg?

112. Arika (válaszként erre: 109. - Mona..)
2008. okt. 13. 09:23

SZia Mona!


neked mekkora a babócád???


örülök hogy jössz velünk te is! és majdnem ugyanannyit akarunk fogyni is!


juharszirupos diéta??? még nem is hallottam...

111. Arika
2008. okt. 13. 09:22

Sziasztok!



Anika a nagyobb lányom 5 éves volt a nyáron....vele a terhesség egyszerre volt öröm, és egy rémálom!:(

annyira vizes voltam...hogy eszméletlen..a kilók már akkor is ragadtak rám ha levegőt vettem...

de mindki biztatott hogy ez szülés után azonnal lemegy...hát nem ment:( orvostól orvosig rohangáltam..egy csomo betegséget találtak nálam...

jelenleg a legrosszabb, a valószínűsített gerincsérv ( 27-n megyek MRI vizsgálatra, ahol tutira megmondják) ami a leírás szerint a legrosszabb helyen alakult ki.

igy nagyon nagyon kellene fogynom, hogy a gerincem kevésbé legyen terhelve, illetve hátha ezzel a lábam dagadása, visszeressége is javulna.


Hát tudod!!!;) nekem mindig valami fontos dolgom van!!:D:D pl ma már a nappalink hasonlít a hurrikán elhagyta területre...mert a lányok 5 perc alatt "rendbe tették":D

de nem baj, ma szakítok időt a tornára...17-ig ketten leszünk itthon..valahogy megoldjuk.


megyek reggelizem!;)

110. anika27 (válaszként erre: 109. - Mona..)
2008. okt. 12. 22:50

Szia Mona!

Örülök, hogy Te is csatlakozol hozzánk. Minél többen leszünk annál jobb. Legalább bíztatjuk és ösztönözzük egymást. Holnapra van már terved, hogy mit eszel?

109. Mona..
2008. okt. 12. 22:36

Sziasztok!

Én is kezdeném holnap veletek. Szülés óta van rajtam 15kg felesleg, ami már nagyon zavar.

Elkezdtem a juharszírupos fogyit, de szerintem az nagyon kegyetlen, én 1 napig bírtam :(.

Ez kicsit barátságosabb, bár remélem majd a kilók beszélnek.

108. anika27 (válaszként erre: 107. - Arika)
2008. okt. 12. 22:32

Az otthoni torna nekem sem nagyon megy. Mindig van "fontosabb" dolgom. Nekem is van pedig rengeteg torna dvd-m, de itthon nem bírom magam rávenni.

A levest én nem igazán szeretem, tehát nekem nem okoz túl nagy fejtörést. De szerintem azt bármikor és bármilyet ehetsz ebédre, vagy vacsorára is lehet mondjuk zöldséglevest.

A nagyobb gyerek mennyi idős? Én épp azért akarok diétázni, mert most még nem vagyok annyira vészes, de félek, hogy ha terhes leszek szétfolyok.

107. Arika (válaszként erre: 106. - Anika27)
2008. okt. 12. 22:14

én Bp.


majd meglátjuk...meg van dvd-n csak erő kell hozzá , hogy hetente legalább 3 szor elő vegyem!

(na meg a lányom végre aludhatna...hogy akkor még időm is lenne rá)

de mindenféleképpen szeretném komolyan csinálni, mert nagyon fáj a lábam, és nagyon csúnya is lett!:(


(visszeres, ödémás..stb... és sajnos az első terhességem óta vagyok ilyen "szar " állapotban!:( bocsi...)


szóval komolyan csináljuk!!!


TE hogy állsz a levessel??? sajnos én nagyon leveses vagyok..és azt azért be kellene illesztenem....mert igy nem biztos hogy sokáig bírom...:(


(megyek lelövöm a gyerekeim, mert még egyik sem alszik...mert ma az egész napjuk felborult..és fél 6 kor keltek....ÁÁÁÁÁÁ)

106. anika27 (válaszként erre: 105. - Arika)
2008. okt. 12. 22:04
A callanetics azt mondják jó, meg az a hátadra is bizotos jó lenne. Pici gyerek mellett tényleg nehezebb a diéta is és a tornát is megoldani. Én Egerben lakok. És Te?
105. Arika
2008. okt. 12. 21:50

igen szeretnék!


Én hetente járok kétszer gerinctornára (nagyon fáj a hátam és lábam...de ez más téma!;) , de ez a torna nagyon gyenge fogyás szempontból...(a hátamnak viszont nagyon nehéz), illetve nagyon rövid.

Én most callatenicsezni szeretnék illetve pilatesre eljárni, de nekem ez komoly szervezést igényel, mert a lányom még picike (1 éves).

(egyébként merre laksz???)


diéta holnapra:

reggelre tojásrántotta 1 paradicsommal

délelőtt: szőlő, körte, alma ,barack (még nem tudom)

ebédre sali+ gombás pulykát csináltam ma -azt sajna meg kell enni...de már ez is "lájtos"

uzsira valamit muszáj leszek enni (de majd eszem répát)

este meg tejet iszom...


még szoptatok, szóval nekem két oldalról kell ezt néznem!

104. anika27 (válaszként erre: 103. - Arika)
2008. okt. 12. 21:35

Szia Arika!


Reggel szerintem Norbis puffasztott búza+kávé; tízórai körte; ebéd valami hús+krokett; vacsira pedig alma.

Sportolni fogok. Otthon mindenképp, meg ha találok magam mellé társat, akkor eljárok kardiózni is hetente legalább 2x. És Te fogsz tornázni?

103. Arika (válaszként erre: 101. - Anika27)
2008. okt. 12. 20:46

Szia Anika!


rendben!;)


akkor holnap kezdjük!

én már voltam vásárolni...de még pontosan nem tudom mit eszem. Te már kitaláltad??


és tornázni fogsz???

102. hencsy (válaszként erre: 98. - Binnyem)
2008. okt. 12. 19:59
nekem is..:-)
101. anika27 (válaszként erre: 100. - Arika)
2008. okt. 12. 19:43

Szia Arika!


Még nem kezdtem el teljesen a diétát, bár már kezdek legalább 3x enni egy nap. Mert szerintem nekem az a legnagyobb bajom, hogy csak 1x eszek egy nap, így állandóan raktároz a szervezetem.

De én is holnaptól mindenképp elkezdem, úgyhogy ha van kedved, belevághatunk együtt! Nekem is 10-15 kg-ot kellene fogynom.

Szóval akkor holnaptól mindent bele!

100. Arika (válaszként erre: 96. - Anika27)
2008. okt. 10. 22:06

Sziasztok!



Anika elkezted már a diétát??

én most találtam rá...de tuti 100 % hogy hétfőtől neki állok, és semmi de semmi nem tántoríthat el!


sajnos van még 6 kg pluszom a szülésem óta, de még az előző terhességemből is megmaradt 10, igy min. 15-18-t szeretnék leadni.

Nincsenek nagy igényeim, de nem bánnám ha márciusra már -15-ben lennék!


Segítetek Csajok???

jól jönnének a pozitív sugallatok, plusz egy két társ akivel közösen csináljuk...


Arika

99. Ana888
2008. okt. 5. 11:39
Sziasztok, én is most kezdtem el fogyózni, pár napja, de sajnos még mindíg odaülök a páromhoz esti nagy vacsoráknál.Ha nem eszek vele, akkor meg megkérdezi mindíg ,hogy miért nem eszek vele, és látom rajta, hogy megsértődik.De mostmár tényleg ki kellene valamit találnom, mert 15kg súlyfeleslegem van.164cm magas vagyok ,és75kg.A hasam valami irtózatos nagy, szerintem csak oda híztam.A zabpehely tejjel felöntve tízóraira az már megy...
98. binnyem (válaszként erre: 97. - Hencsy)
2008. szept. 30. 11:25
-1 kilo egy het alatt :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook