Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egész életemben csak vegetáltam fórum

Egész életemben csak vegetáltam (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 12. 16:10
Soha sem voltam okos, csak nagyon sokat tanultam, hogy ne szégyenüljek meg, de nem mindig lehet otthon rákészülni, pl. a munkahelyen ha elmondanak valamit én értem meg a legkésőbb, nekem a legnehezebb a felfogásom.Ja és hamar elfeljetem.
2021. jan. 12. 15:56
Nekem nem tűnsz butanak, de ahogy erzed..inkabb csak döntésképtelennek. Megrekedtél egy szinten, mert lehet igy volt neked kenyelmes, vagy tudja a fene..
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 12. 15:52

Lehet erős, de amim van, nem egydül értem el, önállóan semmire se mentem volna.


Kikerestem a buta szó jelentését, és megdöbbentem,mert magamra ismertem.Vagyis megerősíést nyertem tényleg az vagyok.

"Nehéz felfogású (személy), akit könnyen irányítanak mások, könnyen befolyásolható, nincs önálló véleménye. A buta ember nem képes önállóan gondolkodni, ítéletet alkotni, így lassan tanul, vagy nem képes megtanulni a szükséges tudnivalót. Ez olyan tulajdonság, amikor a személy képtelen arra, hogy figyelmét érdeklődéssel egy jelen időben létező dologra irányítsa, és nem képes irányítani a gondolatait."

2021. jan. 12. 15:45
Nem vegetálsz, te csak tityimutyi vagy. Nyugi, en is. :D Masokra fogjuk a rossz sorsunkat, pedig mint tudjuk mindenki a sajat szerencsejenek a kovácsa.😉
2021. jan. 12. 15:43
A vegetál szót azokra hasznaljak akik mar nem kepesek megkülönböztetni a jot se a rossztol. Te megtudod. Egy kicsit tenyleg erős ide ez a kifejezes.
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Channa*)
2021. jan. 12. 15:40
Buta és buta közt is va külömbség. Van akit nem érdekel semmi, a másiknak meg van vágya a tudásra, csak nem képes, ettől szenved.A kettő nem ugyanaz a kategória szerintem.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - 184481d874)
2021. jan. 3. 15:38
Mi ebben az undorító? És miért kellene színt vallani? Hisz itt nem ismerjük a másikat.
59. Channa* (válaszként erre: 57. - 184481d874)
2021. jan. 3. 15:32

Igen?

Nekem nem ismerős...

58. Channa* (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 15:31

Ezt neked kell tudni. Te mondtad magadról, hogy buta vagy és hulladék.

Ebből arra gondolok, hogy hasonlóak hozzád...

2021. jan. 3. 15:27
A fórum inditója nekem "gyanús"...szint vallani nem lenne könnyebb? A mondataid,szavaid elárulnak.
2021. jan. 3. 15:24
Ez a fórum cim ...számomra undoritó...
55. Guruljka (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 15:20
Egyszer el kell kezdeni. A memória is edzhető, fejleszthető. Azért fog nehezen az agyad, mert nem használod. Ezen simán lehet változtatni.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Channa*)
2021. jan. 3. 15:14
Na és milyenek ők?Hogyan viselkednek?
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Channa*)
2021. jan. 3. 13:44
Lehet, bár nem ismerek olyan emberek.
52. Channa* (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 13:08
Pedig azt mondod magadról, hogy buta vagy, akkor a szintén butákkal nagy valószínűséggel jól kijönnél és rögtön nem képzelnéd magadat hulladéknak...
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Channa*)
2021. jan. 3. 11:20
Nem tudom, még soha nem volt buta barátom barátnőm, de nem is vágyom rájuk.
50. Amaunet (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 11:19
Nem tudom hány éves vagy. Akarsz még dolgozni? Nincs ambíciód arra, hogy képezd magad, hogy szakmát tanulj?
49. Channa* (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 11:15

Dehogy vannak begubózva!


Tudod hány buta emberrel tud találkozni az ember nap mint nap?


Itt a hoxán is van jó pár.

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Channa*)
2021. jan. 3. 11:10
Igen vannak hozzám hasonlók biztos, és ők se mennek sehová, be vannak gubózva.
47. andi6020 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 11:08
Te alakítod az életed. Amíg van. Attól, hogy itt vernyogsz, nem lesz jobb.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Andi6020)
2021. jan. 3. 11:05
Ne haragudj, de nem én okoztam annak a másiknak a halálát, odaadnám én helyette az életem, de nem így működik, hát nem kívánságműsor ez.
45. andi6020 (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 10:59

De jó. Te itt vergődsz, valaki, aki meg imádott élni, az pont meghalt.

Nyilván attól neked nem lesz jobb, hogy másnak szarabb, de basszus, szedd már össze magad, örülj a mának, és tervezd a holnapot,amíg még van.

2021. jan. 3. 10:54

Amit érzel az mind a te döntésed.

Te értéktelennek, butának tartod magad, más pont ilyennek tart ezért.


Egyébként biztos vagyok benne, hogy vannak hozzád hasonló emberek, akikkel simán barátkozhatnál és nem éreznéd magad rosszabbnak náluk.


A lényeg, hogy megfelelő társaságba keveredj és akkor senkinek nem fog feltűnni az, amit gondolsz magadról.

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Amaunet)
2021. jan. 3. 10:49

Faluban lakom.Könyvtárba szeretk járni, de ott a látogató nem több mint az alkalmazott.

Hát igen a szkájpos nyelvtanáron gondolkodom egy ideje.


Én az általánosban mindig tanultam, tehát használtam az agyam, mégse voltam jobbb annál, mint aki semmit se tanult, és jó esze volt. :(

42. Amaunet (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 10:37

Milyen településen élsz? Falu, kisváros, nagyváros?

Nincsenek klubok ahova eljárhatnál?

Szerintem mindenki agya annyira "fog" amennyire használja.

Eljárhatnál könyvtárba az érdeklődésednek megfelelő könyvekért. Ott találkozhatsz hasonló érdeklődésű emberekkel. akikkel megbeszélheted az olvasottakat.

Ha idegen nyelv is érdekel, akkor bátran kezdj el tanulni online, később skype-tanárral.

2021. jan. 3. 10:36
jav. nem kezdenék hozzá
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Amaunet)
2021. jan. 3. 10:07

Általában csak úgy elszenvedem a napot.Érdekel sokminden, kert is van.Kézimunka nem, az olyan felesleges időtöltés számomra.Persze érdekel sokminden.Történelem, politika, vallás, idegen nyelv, főzés, csak kedvem nincs semmihez, mert az agyam nehezen fog.

Guruljkának írom, gimihez nem kezdenék bele, mert nagyon nehezen tanulok,és amit megértek is elfelejtem.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - P.angi.88)
2021. jan. 3. 09:58
Nekem minden hétvége hosszú, pláne most, hogy munkanélküli lettem.Elmennék kirándulni, de egyedül nem érzem magam jól.De azért köszönöm az ötletet.
38. Amaunet (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 09:58

És mivel töltöd a napjaid, ha nincs munkád, a barátaidhoz, családhoz nem jársz?


Van kerted? Esetleg valami kézművesség? Kézimunka? Olvasás?

Van valami ami érdekel?

2021. jan. 3. 09:07
Sok ember él monoton életet. Te minden nap eldöntöd, hogy felkelsz, dolgozni mész stb. A munkahelyed is egy döntésed eredménye. Tehát gondolkodsz! Egy szürke kisegérbek érzed magad, aki csak megy és csinálja, amit "kell". Csinálj egy hosszú hétvégét magadnak és gondolkozz mihez lenne kedved, töltsd el úgy azt a pár napot, hogy nem mások mondják meg mit tegyél! Kiindulásnak szerintem jó lesz!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook