Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az orvos látja, hogy mikor nézzük meg az EESZT-ben a leletet? fórum

Az orvos látja, hogy mikor nézzük meg az EESZT-ben a leletet? (tudásbázis kérdés)


16. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 18:03
Naugye... csak kis türelem. Gyógyulj meg!
15. Amaunet (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2023. jún. 8. 13:56
Erről lenne szó? Doki vagy?
2023. jún. 8. 12:50
Azóta visszaírt az orvos (vagy valaki akinek meg van engedve, hogy a nevében emailezzen) és kaptam időpontot kontrollra is.
13. Alnisa (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2023. jún. 8. 11:59
Egy sima nőgyógy rákszűrést nem túl nehéz kiértékelni. Rá van írva, hogy negatív, vagy ha találtak valami kórokozót.
12. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 23:42
Nekem mikor a szövettanom rossz lett, akkor az orvos hívott fel a rendelőbe, hogy menjek be. Ők igazából azzal a szövettannal foglalkoznak, ami rossz, bármilyen mértékben is. Mivel a lelet "megvárja" a kérő orvost, ezért simán lehet, hogy azóta nem rendelt, szabadságon van, stb. Vagy mégsincs emmi baj a leleteddel, csak rosszul értelmezed...
2023. jún. 7. 19:08

Lehet, hogy félreértettem; fent van az EESZT-ben a lelet, de a rendelő még nem értesített róla?

Szerintem fognak, email vagy telefon várható.

De feldobhatod ide is, összedobjuk az infót.

10. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 17:20

Ha meg is nézted, te ki tudod értékelni? (bár még ilyet nem láttam)

Az orvos, aki a vizsgálatra küldött majd értesít vagy behív és megbeszélitek. Légy türelmes!

2023. jún. 7. 16:34
E-mailon értesítést csak akkor kapsz ha beállítottad az eeszt-be hogy kérsz értesítést ha feltöltenek valamit a lapodra. Nem nézegetik, sőt legtöbbször a labor, vagy szövettani eredményeket csak akkor nézik meg amikor a beteg jelentkezik náluk. Nincs is idejük arra, hogy nézegessék csak úgy perhecc a páciensek eredményeit.
8. Greeneyed (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 16:12
Azért nem írtak, mert még nincs kész, szvsz. Általában 2 hét, de előfordul, hogy 3.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Alinka01)
2023. jún. 7. 15:26
Szerintem nem kapott még visszajelzést az orvosától. Ezt hiányolja a szokásos stílusban és idegállapotban.
2023. jún. 7. 15:02
Nem látja! De nem is értem a problémát! Miért zavarna ez téged? A kórházban nagyon vártunk egy laboreredményt, és az orvosom belépve a kórterembe, rögtön azt kérdezte, hogy láttam-e? Mert, ha igen, akkor mindketten tudjuk, mi a helyzet.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Flóra76)
2023. jún. 7. 14:58

Köszi a válaszokat . Ezek szerint csak nem kívánnak tájékoztatni a szövettanom eredményéről ( nem daganat/súlyos betegség de azért van egy kis probléma)


Azt hittem azért nem írtak emailt az eredményről (amit írásba adtak, hogy 2 héten belül megteszik) mert látták, hogy "a beteg úgyis felment az EESZT-re és megnézte"

2023. jún. 7. 14:56
Szerintem nem.
3. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 14:52
Dehogy látja. Csak te mivel ügyfélkapuval lépsz be.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 14:47
Nem
2023. jún. 7. 14:42

Sziasztok. A kezelőorvosom vagy a magánorvosi rendelő recepciója (aki a levelezést intézi a betegekkel) szerintetek rálát arra, hogy Én mikor mentem fel az EESZT-re megnézni a dokumentumaimat?


Elnézést, ha rosszul fogalmazok, azt nyilván látják, ha feltöltésre került pl. egy laborlelet, de azt is meg tudják nézni, hogy Én az adott leletet valamikor megnyitottam/letöltöttem? Ergo rálátnak a betegek EESZT-n belüli "tevékenységére" vagy sem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook