Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » ECO Slim fogyasztó cseppek fórum

ECO Slim fogyasztó cseppek (beszélgetős fórum)


1 2
45. Lacus2
2019. márc. 15. 11:50
Üdv Mindenkinek aki az eco slimmel kapcsolatos hozzászólásokat olvassa, kevés az ami mellette szól és sokkal több ami ellene. Mindezek ellenére úgy gondoltam kipróbálom,megvettem és az előírást szigorúan betartva elfogyasztottam. Csupán annyi változást észleltem, hogy a pénztárcám értelmetlenül soványabb lett, vagyis bedőltem a szélhámos csalóknak, - úgy kell nekem! Hát aki ugyanezt akarja nosza induljon és vegye meg. Egyetértek azon fórumozó véleményekkel melyek szerint, aki ezen csodaszernek nevesített kutyulékra azt állatja,hogy a reklámban foglaltakhoz akár csak hasonlóan is használt, az a forgalmazó által lefizetett és lelketlen fórumozó, vagy az eladásban érdekelt esetleg annak hozzátartozója. Hát az ilyen emberek életében az legyen a legnagyobb bevétel amit az eco slimből összeszednek,de remélem mások okosabbak lesznek és esélyt sem adnak, az egyébként rettenetesen pocsék ízű löttynek.
2018. nov. 28. 12:14

...szóval a néphülyítés jónéhány évvel ezelőtt kezdődött.... és még mindíg át tudnak verni vele egy csomó embert.....


azért is jó az internet, mert néhány perc alatt utána lehet járni az ilyen átveréseknek.....

méghogy dr. Szilágyi Laura dietetikus....!!!! :D

2018. nov. 28. 12:10
Az vega slim cseppek "fogyasztói" véleményezik a terméket.... mind 2018. novemberi hozzászólás, de ha a dátumra teszed a kurzort (de nem nyomod le), akkor kiíródik az eredeti (ahonnan átemelték) 2012. május 30. ez már önmagában is bőven elég ahhoz, hogy rájöjjünk, kamu és átverés!
42. 80Éves (válaszként erre: 33. - Qksika)
2018. okt. 27. 04:59
Nagy okos! Ejnye-ejnye!
41. Judy61 (válaszként erre: 36. - Bichter1)
2018. aug. 21. 10:46
Mert a jó reklámot mindig megfizetik..
2018. jún. 14. 22:27

Kedves fórumozók!


Az Eco slim-mel kapcsolatban én is hozzáfűznék néhány gondolatatot. Először is, az Eco slim valóban nem csodaszer, ezért soha nem is gondoltam, hogy hirtelen - csupán a rendszeres fogyasztásától,- majd egyből leolvadnak rólam a régóta gyűjtögetett kilóim, de ...

Mivel nem voltak elszállt gondolataim a hatásáról, józanul mérlegelv, úgy gondolom, hogy használt.

Persze sok minden más praktika mellett, kiegészítésként vetettem be.

Szedtem étvágycsökkentőt, Napi rendszerességgel ittam az almaecetes vizet, mellette kétszer ittam a 25 cseppet és alacsony kalóriás ételeket eszem napi kétszer. Nem eszem édességet, sem cukrot. Ha már nem bírom édesség nélkül, gyümölcsjoghurtot eszem. Mivel sportolni nem szeretek, a munkában gyaloglással eltöltött perceket tudom csak beszámítani mozgásnak. :) 2 és fél hónapja fogyókúrázom, és nagyon szembeötlő az eredmény. Nem tudom kilóból mennyi ment le, mert direkt nem mérem (megvannak a negatívumai a gyakori méreckedésnek). Korábbi rossz tapasztalataimból kiindulva, biztos, hogy segít az Eco slim, bár amit írnak a szuper hatékonyságáról, valóban nem fedi a valóságot.

Mivel nem vagyunk egyformák, nem válhat be mindenkinél, másként is reagál a szervezetünk is rá.

Nem kívánok senkit sem rá vagy lebeszélni, nem is olcsó, és amit írnak róla is erősen fényezi a

terméket. A tapasztalatom megosztásával csupán szerettem volna egy kicsit más nézőpontból is láttatni a lehetőséget.

39. Ibix
2018. máj. 17. 08:29

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, mert ma reggel már majdnem megrendeltem az Eco slim-t, ugyanis Tóth Vera épp reklámozta, hogy 31 kg-t fogyott le 1 hónap alatt. És ahhoz képest, hogy már tavaly olvastam, hogy gyomor szűkítő gyűrűt műttetett be. És mégis majdnem beleugrottam!!!

Pedig már több, mint 20000 Ft-t költöttem fogyókúrás szerekre és pont úgy jártam, mint itt néhány hozzászólásban: HÍZTAM TŐLÜK!!!!

2018. ápr. 28. 07:31
Amit még javasolni tudok,az az utifűmaghéj,amit egy pohár vízben kell elkeverni és gyorsan meginni,mivel hamar bezselésedik.Sok folyadékot kell inni,napi 2-2,5 litert legalább.Kiválóan megtisztítja a szervezetet!
2018. ápr. 28. 07:23
Kedves fórumozók! Olvastam néhány hozzászólást,gondoltam megosztom a saját tapasztalatomat.Pár évvel ezelőtt híztam 20 kilót, körülbelül 3 hónap alatt,nagyjából heti 1,5 kilót.Sajnos egyre rosszabbul éreztem magam,rossz lett a közérzetem,fájtak a lábaim a túlsúlytól,lelassúlt az anyagcserém,magasabb lett a vérnyomásom.Egy nap úgy döntöttem lefogyok,mert muszáj... A csodaszerekben nem hiszek,mivel már az hazugság,hogy heti 10-15 kilót lehet fogyni.....De ha mégis lehetséges lenne,az biztos,hogy nem egészséges. A fölösleges 20 kilót jó 7-8 hónap alatt adtam le,vagyis heti 50-60 dekagrammot.Először a cukrot hagytam el,és amennyire csak tudtam mindenféle édességet és túl zsíros ételt.Hiányzott a cukor,ezért kipróbáltam az édesítő szereket,nekem nem jött be.Így mézet használtam,ha szükséges volt.Vettem egy mixert,és elkezdtem zöldség,gyümölcs turmixokat inni. Amikor csak tehettem ananászt ettem,és amibe csak elbírtam fahéjat tettem,nem sokat,csak épp egy picit.Este langyos,vagy épp hideg tejbe darált zabpelyhet tettem,kb 2 dl-be 3-4 evőkanállal.Valamint óránként magamba erőltettem 1,5 deciliter sima vizet.Eleinte nehéz volt,de meglehet szokni.Most jól érzem magam a bőrömben. Figyelek arra mit eszem,és heti egyszer belefér egy kis süti evés,én erre kineveztem a szombati napot.Remélem segíthettem ezzel valakinek.Ne vegyetek semilyen csodaszert,csak pénzkidobás! Szép napot mindenkinek! :-)
2018. ápr. 26. 22:08
...tanulságos történetek... mondjuk ma Zoltán Erika neve alatt fut az eco slim...nem is értem, hogy merte a nevét adni ehhez.
2017. nov. 19. 13:29

Ugyanez a kamu cucc megy most Choco Lite néven is. Én el nem akartam hinni, hogy létezik ember, aki ezeket a kamu cuccokat megveszi, és most döbbenek, ahogy látom, hogy itt többen is írjátok, hogy megrendeltétek, kipróbáltátok.

És még hány olyan ember van az országban és más országokban is, akiket ilyenekkel be lehet etetni. Őrület... Komolyan elgondolkodtató, hogy érdemes lenne egy ilyen kamu céget csinálni, ha egyszer ez ekkora biznisz, és mindenki benyalja... :(

2017. nov. 15. 00:51

Én is elolvastam a biztató hirdetéseket, és megrendeltem, gondoltam, tízezer forintot megér, ha tényleg ilyen jó, bár a koffein és a taurin emeli a vérnyomást, de valaminek az anyagcserét is gyorsítani kell...

Felhívtak az ügyfélszolgálatról, kérdezte egy asszony,hány kilót akarok fogyni. Mondtam, kb tíz kilót. Azt mondta, hat hetes kúrát ajánlanak, húsz ezer forintért (!) Kérdeztem, tízezer forint állt a hirdetésben.

Azt mondta a hölgy, hogy hat hetes kúrára hat üveg kell, Ők négyet ajándékba adnak, a kettőt pedig a kedvezményes áron. Megrendeltem.

Következő nap olvastam ezeket a hozzászólásokat, úgyhogy ha kihozzák egy hét múlva, nem fogom átvenni.

Nagyon köszönöm Nektek, ez egy újabb csalás. Nem szoktam hinni ezekben, de már van 15 kiló plussz rajtam, és ötvenéves vagyok. Az anyagcsere folyamatok lassulnak, így a súly egyre nő?

33. Qksika (válaszként erre: 30. - Cservenák Vali)
2017. nov. 8. 18:15
Bocsika, de mielőtt feltetted a kérdésed 30. hozzászólóként itt a fórumon, mi lett volna, ha az előző 29 beírást elolvasod? Megmondom: nem lett volna kérdésed :)))
2017. nov. 1. 12:20
Olvastam erről a fogyasztó szerről. Januárban 126 kg -ot nyomott a mérleg .Nem hittem a szememnek,mivel minden módszert kipróbáltam már ,rendeltem Ukko teát .2 Csomaggal ,elkezdtem inni ,jelzem teljes életmódot váltottam . Sem cukor sem fehér kenyér ,nem napi 5x kicsiket ettem,hanem a vacsora kimaradt. Most 110kg vagyok és jó pár hónap hogy lassan de menjen a kiló le. mozgás kell ,bármi,akár szobabiciklizés . Csodaszerek nincsenek. Tea vagy cseppek,esetleg bármi amit reklámoznak .Leadni nagyon nehéz de a súlyt megtartani ,na az nagy kihívás .Én kalóriát számolok . Már ha a vacsora kimarad is igen nagy eredményt értek el. Én már egyszer 3 hónap alatt 29 kilót adtam le hullot a hajam , beteg lettem, szóval többé ebbe a hibába nem esek. Nem szeretem a zöldségeket húsevő vagyok,viszont a mennyiség és a kalória ,az nagyon fontos.
31. globus
2017. aug. 13. 14:01
2017. aug. 13. 13:54
Olvastam erről a fogyasztó szerreől a neten és kiváncsi lennék arra,hogy igazakat irnak-e róla ,mert olyan sok badarságot lehet hallani az ehez hasonló fogyi szerekről. Ki ismeri és tényleg havi 13 kg-ot lehet tőle fogyni?
2017. aug. 13. 13:52
ECO Slimmel kapcsolatos kérdések?
2017. aug. 9. 11:46

Üdv Mindenkinek!

Sajnos beleugrottam én is az eco slim-be,nem kellett volna,átverés ez is,ne vegyétek! Előírásszerüen szedtem,hatás 0!Vissza küldés lehetetlen,nincs utca,hsz,Lettországi városnak,bolgár irányitoszám van megadva,a bankszám pedig Cseh!

Az "ügyfelszolgálat"elérhetetlen,hangposta jelentkezik,a 061-s szám,amiröl engem hívtak,angolnak tűnö szöveget hablagyol,majd hangposta!!!

27. Fiionka (válaszként erre: 14. - GénPONT)
2017. júl. 31. 11:23

Üdv GénPont.

Ugyan nem mondom csodaszernek de számomra nagy segítség a biotechusában kapható super fat burner vagy az ultra shape. Februárbab kezdtem el szedni a super fatot semmi nagy dolgot nem tettem mellette. Mivel a kisfiammal vagyok itthon igy napi 20 perc tornára volt idöm mellette arra se minden nap de 89kg indulva májusra ez lement 80ra. Enni ugyan úgy ettem ami jól esett annyi hogy mivel étvágy csökkentö igy jóval kevesebbet ettem de legalább akármit ehettem. Kihagytam 2hónapot egészségügyi okok miatt és nem jött vissza egy deka sem abbol ami lement! Most 1 hónapja kezdtem el az ujabb változatát szedni az ultra shapet ami drágább és 1 hónap alatt ismét lement 2kg. Nem mondom hogy minimális mozgás nem kell mellé de 1-2napi torna szerintem elég ha valaki nem akar drasztikus változást.

26. momona
2017. júl. 20. 16:02

Sziasztok. Sajnos én beleugrottam hogy kipróbálom az ecoslimet.Annyi szép sikertörténetet olvastam, hogy elaltatva gyanakvásom úgy döntöttem, kipróbálom. A csomagot kb 1,5 hét múlva hozták. A csomagot kb 1,5 hét múlva hozták. Magyar nyelvű felirat nincs az üvegeken. Mellékeltek hozzá viszont magyar nyelvű tájékoztatót, amin az áll, hogy napi 3*25 cseppet kell fogyasztani étkezések előtt fél órával egy nagy pohár vízben feloldva. A cseppek íze jó kellemes, gyümölcsízű. 2 hete szedem előírásszerűen. Az íze kellemes, gyümölcsízű. Talán egy picit többször kell mennem nagyvécére, de napi 1-2 szerintem még belefér. Nem puffadok. Alkoholt tartalmaz a leírás szerint, de érezni nem lehet az ízén.

A lényeg azonban az, hogy nem fogyok tőle. Egy dekát sem. A tájékoztatón az áll, hogy ez egy étvágycsökkentő szer. Semmi több! Sem zsírbontó, sem semmilyen más dolog nincs felsorolva, semmi garancia semmire. Mivel mellette én diétázom is és valójában csak 5-6 kg plusz van rajtam, nagy csalódás volt. Még annyit, hogy a forgalmazó a Vitalpress s.r.o. Szlovákiában. Ügyfélszolgálatnak a +36303185417 -es telefonszám van megadva. Ja, és a papír szerint aki engedéjezte ( igen így pontos j-vel ) az a THE NATIONAL SERVICE FOR MEDICAL AND AROMATIC PLANTS AND HONEY BEE PRODUCT. Magyarországi engedély semmi. Még sok fogyasztó szert nem próbáltam ki, de ebben csalódtam. Remélem ti nem dobtok ki az ablakon feleslegesen 15000 ft-ot, ahogy én tettem.

2017. jún. 23. 19:49

Sziasztok. Épp fogyókurázom. És láttam ezt a csodaszert:)

3 hónap alatt 17 kg ment le. De nem ezzel. Aki szeretne fogyni, igaz nem olcsó és orvoshoz kell járni kb 2-3 hetente nézzen utána az INSUMED diétának. Reggel este shake , délben viszont fullon vagyok!

24. gtoa
2017. jún. 19. 12:40
Bocsi, de lefelejtettem, hogy 2 kilót híztam tőle két hét alatt. Hízásra lehet, hogy jó lehet, de a fogyást biztos nem segíti elő.
23. gtoa
2017. jún. 19. 12:36

Kedves Fogyni vágyók!

Ez a cucc ugyanolyan kamu, mint az összes többi. Én is sajnos hittem a cikknek, a TV-s anyagnak, kár volt, pedig milyen szép lett volna.

Két hétig vártam mire meghozta a futár, más összetétel szerepel a net-en és más a csatolt kis lapocskán. De sebaj, nekivágtam, bíztam benne. Több mind két hétig szedtem nagyon prezícen, SEMMIT NEM FOGYTAM, ráadásul úgy felpuffadt tőle a hasam, mintha 6 hónapos terhes lennék, alig bírtam mozdulni az "új uszógumimtól", ami persze reggelre leapadt ugyan, de fogyni egy dekát sem fogytam. WC-re nem kellett mennem többször, mint egyébként, így több folyadék sem távozott belőlem. NE VEGYÉTEK MEG, CSALÁS EZ IS! Ja és az említett orvost, dietetikust sem találtam sehol a kamarai nyilvántartásban.

22. piroska44 (válaszként erre: 21. - Mamszi58)
2017. máj. 30. 08:04

Köszi

Kár mert kezdtem reménykedni, ehetek és mégis fogyok túl szép lenne

2017. máj. 29. 20:51
Nem korrekt a cég, sehol sem szerepel, hogy alkoholt tartalmaz, sehol sem szerepel, hogy visszárú esetén csak az ép dobozokat térítik meg és sehol sem szerepel, hogy szlovák cég postázza, tehát a visszaküldés élből 3ezer Ft veszteség. A megbeszélt időponthoz képest 2 héttel később jött a futár, viszont tényleg hatásos, nem tudtam 2 méternél messzebb menni a WC-től másfél napig. Pedig csak 1x ittam. Komoly hasi görcseim voltak tőle, felpuffadtam. Az sem szerepel a tájékoztatóként kapott A/5-os cetlin, hogy milyen erősségű a benne lévő alkohol. Nagyon nem mellékes, hogy a cseppek sör-szintű alkoholerősségűek, vagy valami enyhe kontyalávaló, netán kerítésszaggató házi pálesz erősségű. Jó szívvel senkinek sem tudom ajánlani
20. Judy61
2017. máj. 29. 16:18

Az az igazság, hogy komolyan nagy kamuk ezek a fogyi szerek. Igaz lehet néha valakinek beválik.

Csak még kevesen szóltak hozzá a témához. Remélem többen is bekukkantanak és írnak véleményeket.

2017. máj. 29. 09:07

[link]

Itt olvastam rólla elősször nekem meggyőző de kíváncsi vagyok a valódi tapasztalatokra.

18. piroska44 (válaszként erre: 17. - Irmucika)
2017. máj. 29. 09:02
Szia olvastam egy cikkben napi 2x35 csepp és ehetsz mindent. Engem is érdekel de még nem rendeltem. Megírod majd a tapasztalatodat?
2017. máj. 21. 10:09
Én is most kaptam meg az eco slim cseppeket!De hogy mennyi cseppet kell naponta fogyasztani azt nem irták meg!Olvastam már sok féle kommentet a használatáról!Aki tudja pontosan megköszönném neki! Ja és mellette mit lehet enni?
2017. máj. 15. 08:37

Abban a reményben rendeltem meg, hogy a

3,5 - 5 kg-at ahogyan írják seperc alatt leadjam. Nagyon vártam már, hogy végre megérkezzen.

Elkezdtem szedni, de a várva várt fogyás helyett hízni kezdtem tőle a már meglévő szinte 0 kalóriás étrendem mellett!

Óriási csalódás, óriási átverés és óriási pénzlehúzás!!!!!! 3 nap alatt 1 kg-ot híztam!!!!!!

Ne vegyétek meg!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook