Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a LUNA SLIM éjszakai fogyasztó szert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeri valaki a LUNA SLIM éjszakai fogyasztó szert? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 29. 10:12
Hihetetlen amit a LUNA SLIM éjszakai fogyasztó szerről írnak. Ha ez ilyen biztos fogyást eredményez, akkor eddig miért nem alkalmazták olyan súlyos elhízott embereknél? Tud valaki erre választ adni? Egy kicsit félek, hogy ez csak egy nagy átverés.
2011. nov. 15. 16:37
sziasztok. ki mit tud az adipex-ről? kérlek válaszoljatok ,és ha ismertek más fogyis gyógyszereket írjátok meg
10. eszterr (válaszként erre: 9. - 94c02c5bb5)
2010. ápr. 27. 17:29

A pyg portól én is fogytam elég hamar, érezhető két kilót, amit hónapok óta tartok, pedig össze-vissza eszem. Kár, hogy be van tiltva, mert leállhat tőle a szív..

Kéne még 2-3 kiló, de inkább infraszaunázom ;)

9. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 8. - Rozsazsa)
2010. ápr. 26. 12:48
A pyg kapszula és por segítségével nagyon sokat fogytak, sokan mozgás nélkül. Ezt biztosan tudom, mert sokan nem sportolhatnak. Étkezés után kell bevenni, és sok folyadékot fogyasztani mellette. Az étvágyat nagyon elveszi.
8. rozsazsa (válaszként erre: 7. - 94c02c5bb5)
2010. ápr. 26. 12:30
Por biztos nem, ha kipróbáltad,informálnál bennünket bővebben, megköszönném.
7. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 6. - Rozsazsa)
2010. ápr. 23. 08:26
Szia, ha a pyg por vagy kapszula volt ez, ott nem sportolnak és rengeteget fogynak, ez tény. Ha más volt, akkor nem aktuális a hozzászólásom.
6. rozsazsa (válaszként erre: 5. - Kisrova)
2010. ápr. 22. 22:42

Köszi a választ mindenki nevében. Lehetne valahogy ellen reklámot csinálni nekik. Részemről a többiben sem hiszek. Van egy másik is amit itt a hoxán többen is szednek isznak. Kérdeztem a véleményt, a válasz az volt,h. több hónap után és intenziv sport ,torna mellett igenis hat. Ha valaki tud naponta több mint egy órát sportolni, tornázni stb. akkor annak nem kell fogyi tabletta.

Ez a véleményem. Az anyukáknak meg van hova költeni a pénzüket.

2010. ápr. 21. 09:16

Sziasztok!

Én igen hülye, kipróbáltam, illetve csak kipróbáltam volna a cherry slim termékét ennek a cégnek. Meg is kaptam a 2 üveg "csodaszert" 16.800.-Ft-ért. Két nap múlva felhívtam az ügyfélszolgálatot, és megkérdeztem, hogy milyen színűnek, és ízűnek kellene lennie a készítménynek. Miután egyeztettünk, kiderült, hogy az egyém víz ízű és víz színű. Visszaküldtem március 8.-án. 3-4 nap múlva telefonon érdeklődtem, hogy egyáltalán meg kapták e. Persze kértek bankszámlaszámot, hogy majd oda utalják az összeget. A feladásért is fizettem 1.800.-Ft postaköltséget. Kb 1 hét után ismét telefon, közölték velem, hogy látják a rendszerben, hogy elküldték nekem a pénzt. Persze postán. Nem tudom, hogy miért kellett akkor a bankszámlaszámom. A lényeg, hogy már több alkalommal telefonáltam, a pénzem még mindig sehol. Tegnap aztán nagyon kiakadtam, és ismét telefonáltam. A hölgy közölte velem, hogy látja a gépben, hogy ma (vagyis tegnap) elküldték a pénzt. Na erre én teljesen kiborultam, ideges lettem, és közöltem vele, hogy egy hiteltelen, mások jóhiszeműségével visszaélő bazár ez, és nem üzlet. Itt max attól lehet lefogyni, ha az embert így kiidegelik. Közöltem azt is, nem túl finoman, hogy amennyiben a héten nem érkezik meg a pénzem, a cég lejáratásába fogok kezdeni, és mindenképp jogorvoslatot fogok kérni az Országos Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségtől. Erre pofátlanul megkérdezte, hogy segíthet-e még valamiben.

Szerintetek? És tényleg úgy döntöttem, hogy ezt végig fogom csinálni. Már elsősorban nem a pénz miatt, hanem az eljárás miatt. Felháborító.

Naponta kapom a reklámanyagukat, és a felszólítást, hogy milyen jó lesz nekem, csak rendeljek. Én mindre válaszolok is, leírom mi történt velem, és felhívom a figyelmüket, hogy egy hiteltelen céget reklámoznak.

Szóval NE DŐLJÖN BE SENKI NEKIK!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 20. 15:58
A legújabb hülyeségük, állandóan jön a myvip rendszerből, pedig már töröltem magam. Aludjam magam gebére. Ekkora idiótaságot, és aki elhiszi hát annak egészségére.
2010. ápr. 20. 11:30
Egyszer még át lehetne verni engem is,de többször nem:)
2010. ápr. 20. 11:29
Épp most kaptam az e-mailt róla én is.:)Nem hiszek az ilyenekben,legalább is 100%-ig nem.Ilyen 2-3kg mínusz esetleg,de ne hogy már 6 nap alatt 10 kiló:D Nevetséges.Kipróbálnám,ha lenne ilyenekre pénzem,de nincs,és nem is lesz,szóval belőlem nem fogank meggazdagodni:)
2010. ápr. 20. 11:21
Kaptam egy email-t a termék vásárlásával kapcsolatban. Érdekelne miféle ujabb"SZERT" hoznak forgalomba, X forintért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook