Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Durva diéta egy fórumból fórum

Durva diéta egy fórumból (beszélgetős fórum)


15. szenyó (válaszként erre: 7. - Izabel)
2008. dec. 21. 11:29

A dzsungel mélyén a celebek is kis adag rizseken éltek. S tényleg fekete volt körülöttük a föld!

Talán ettől???


Szerintem itt a karácsony, egyetek, s élvezzétek az ízeket!

14. izabel (válaszként erre: 11. - C0c88e77c0)
2008. aug. 26. 23:21

egy index-es forumban találtam ezt a hozzászólást, már nem is tudom mire dobta ki a google....

kiváncsi vagyok milyen eredményt érsz el vele, és hogy hogy fogod bírni

hajrá

13. izabel
2008. aug. 26. 23:18

jó belátom ez tényleg hülyeség :)

igazad van

12. 32ed4c1137 (válaszként erre: 7. - Izabel)
2008. aug. 26. 13:39
Tudom, hogy nem Te találtad ki, nem is bántani akartalak. Ez a diéta nem olyan vészes, mintha kémiai szerekkel akarna valak lefogyni és a teljes éhezésnél is jobb persze. De tény, hogy a körítés hülyeség. Nem fog senki feketét pisilni, ha pedig mégis, akkor azonnal orvoshoz..., mert az nagy baj. De mégsem bírom ki mosolygás nélkül, akkora butaság, hogy kijön a pisivel a szmog és a por...:)
11. c0c88e77c0 (válaszként erre: 7. - Izabel)
2008. aug. 26. 12:24
sziasztok! utána jártam egy-két helyen,igaz így kompletten nem találtam meg a diétát.viszont sok diétánál vannak ilyen napok! egyébként én sem hiszem,hogy amolyan- hűde káros lenne.... mindenestre holnap kezdem... meglátjuk!3-szor tervezem,vagyis 9 napig! majd jövő pénteken beszámolok az eredményről!Bízom benne,hogy sikerül:) cupp
10. Pensé
2008. aug. 26. 08:03

Úr Isten és még van aki ezt elhiszi???!!!

Feketét pisilni?????

2008. aug. 24. 14:30

ez a "diétával " csak a hízásodat fogod elősegíteni


az miért jó ha valakinek leesik a vércukra fogyi közben , miért kell odáig eljutni....


a vércukor egyenletessége segíti elő a fogyást...többek között..

2008. aug. 24. 14:27

Fuhhhaaaaa:D

Ezt szavakba sem lehet önteni milyen egészségtelen és hülyeség ráadásul...Bocsiii:)

2008. aug. 23. 21:02

a diétát nem én találtam ki hanem egy másik forumban olvastam (valami 2004 v. 2005-ös hozzászólás volt)

azért nyitottam ezt a fórumot mert kiváncsi voltam hogy van-e valaki aki ismeri ezt a diétát és csinálta-e már :)

bár nem hiszem hogy olyan hűde káros lenne

az anorexiánál biztos nem károsabb :)

2008. aug. 23. 13:53
Feketét pisiltek, mert kioldódik a szmog????? Elég tudományosan hangzik.:) Megalapozott, biztonságos diéta lehet, ha ilyen hozzáértő szakember írta.... :)
2008. aug. 23. 12:25
bocsi, de ez szerintem egészségtelen és nagy valószínűséggel vissza is jön, mint minden túl gyors fogyást célzó drasztikus diéta
2008. aug. 23. 12:09

még nem csinálom :)

most épp egy másikat csinálok, még egy bő hétig

aztán szerintem ki próbálom ezt

2008. aug. 23. 10:36
Én soha nem hallottam még erről a diétáról. Te most csinálod?
2008. aug. 21. 21:43
szóval reménykedem hogy felfedezik emberek ezt az új forumot és jönnek ide dumcsizni, esetleg együtt is megcsinálhatnánk ezt, vagy jó lenne ha irna vki aki hallott már erről és próbálta is
2008. aug. 21. 21:42

sziasztok!


mint lelkes fogyózó, rákatanttam a netre és kutatgattam hogy ki, mivel , mennyi idő alatt, hány kilót fogyott

most találtam egy diétát amit most láttam először

bemásolom:


"Az első csak az első alkalommal hatásos, akkor viszont nagyon (ne ijedjetek meg, ha első nap feketét pisiltek, akkor oldódik ki a szervezetetekből minden korom, szmog, por, méreg stb., ami addigi egész életetekben felhalmozódott). 3x1, 3x2 vagy 3x3 nap alatt lehet megcsinálni, ezalatt 2-3, 4-6, 7-9 kg-ot lejet kb. fogyni. Vigyázat, leesik a vércukor, ezért legyen nálatok vésztarcsiban 1-2 szem kocka- vagy szőlőcukor. A fogyi alatt csak szénsavmentes ásványvizet (csapvizet), nem rostos és cukormentes gyümilevet, gyümölcsteát max. édeskével és citrommal lehet inni. Kávé, cigi, alkohol tilos. A napi "menüből" annyit lehet enni, amennyit bírtok.


Első 1-2 v. 3 nap: sótlan párolt rizs

Második 1-2 v. 3 nap: sótlan párolt bőre nélküli csirkehús

Harmadik 1-2 v. 3 nap: bármilyen gyümölcs, többféle is, kivéve banán (mert az tömény szénhidrát) "

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook