Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dunaharasztiak, beszélgessünk! fórum

Dunaharasztiak, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2010. nov. 10. 20:43

Sziasztok!


Egy szomorú emlék kapcsán keresek egy családot, ismer esetleg valaki a Brezniczky famíliából valakit?


Nagyon köszönöm, ha valaki tudna támpontot adni, hogyan találhatnám meg őket.


Judit

6. Reno77 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2010. márc. 15. 10:03

Sajnos más menhely az ünnep és hétvége miatt nem fogadta. :(

A gazdinak van 14 napja érte menni, aztán örökbefogadható...

5. Reno77 (válaszként erre: 4. - Tina87)
2010. márc. 15. 10:02

Szia! :)

Az elejét nagyon rosszul viseltem, 7-8 kg fogyás, hányás éjjel-nappal, de most már nagyon jó. Igaz a kilók most duplán jönnek fel. :)


Merre laksz?

2010. márc. 14. 23:41

Szia!

Én majdnem harasztin lakom, de már én is kerestem itt harasztisokat, mert ha bármi kell én inkább oda megyek mint pest felé.Manóval játszótérre, vásárolni..stb.

Látom babókát vársz, gratula a pocaklakóhoz?

Hogy bírod eddig a terhességet?:)

2010. márc. 14. 23:15
Szia! Van egy fórum, Elveszett, talált kutyák, oda is írd be. Kár, hogy az Illatos útra került.
2010. márc. 14. 18:59

Hoffmann Renáta Sziasztok!

Segítséget kérnék.... Ma (március 14. vasárnap) találtunk Dunaharasztin, a Jedlik Á. utcában, az 51-eshez közel egy 7-8 hónapos, nagyon szép, kedves, barátságos, szuka, németjuhász kutyust. Éhes volt, megetettük, próbáltuk megtalálni a gazdiját, több menhellyel is beszéltünk, de csak az Illatos út fogadta. Nagyon nehéz szívvel hagytuk ott, borzasztó az a mini kenel amibe rakták, látszott, hogy nem ilyenhez van szokva. A kutyus egyébként gondozottnak tűnik, a körme vágva van, izmos.

Ha valaki befogadná vagy a gazdi jelentkezne, akkor az Illatos úton keresse, úgy, hogy az a kutya akit vasárnap, fél 4 körül vittek be.

Képeket tudok küldeni!

Előre is köszönöm!

2010. márc. 14. 18:58

Sziasztok!

Minden Dunaharasztin lakó és csevegni szerető embert várok ide, bármilyen témában.

Segítsünk egymásnak a hétköznapokban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook