Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr.Sára Levente és Dr.Demendi Csaba.. melyiket válasszam? fórum

Dr.Sára Levente és Dr.Demendi Csaba.. melyiket válasszam? (beszélgetős fórum)


7. kagylo30 (válaszként erre: 7. - Pe80)
2011. júl. 22. 21:26
Sára doktor úr,tényleg nagyon szuper,emberileg és szakmailag is túl szárnyalja a legtöbb orvost!
6. kagylo30 (válaszként erre: 5. - Nóri81)
2011. máj. 18. 21:30

Szia Nóri81

Gondolom azóta már megtaláltad Doktor Urat!

Azért hátha másoknak még tudok segíteni:

1012 Budapest, Várfok u. 15.

Bejelentkezés: 06-1 / 213-9780

Csütörtök 13 órától

Nagyon aranyos,és szimpatikus orvos!

Szakmailag kiváló!

2010. dec. 2. 01:23

Sziasztok!


Nagy szükségem lenne Dr. Sára Levente elérhetőségére. Olvastam, hogy Budapesten a Moszkva térnél van magánrendelője, de nem tudom rendel e még ott? Valaki nem tud friss információt a magánrendelésekről? Esetleg a telefonszámát. Nagyon sürgős lenne a dolog!

Előre is köszönöm a segítséget!


Nóri

2010. júl. 27. 19:46

Sziasztok!


Remélem jártok még erre. Nekem is döntenem kéne, hogy melyik dokit válasszam. A mostani orvosom a Sára dr-t ajánlotta. Ti Budaörsre jártatok vagy kórházba esetleg maszek rendelésre?

Sára dokinál mennyi egy szülés?

2009. nov. 1. 17:21
Szia! Köszönöm,de igen,időközben már választottam.Én Demendi doktort. Nagyon megvagyok vele elégedve.Mindenesetre köszönöm,hogy válaszoltál!
2. szaszi79 (válaszként erre: 1. - 2e94d4a45e)
2009. aug. 9. 11:53

Szia.

Lehet hogy már későn írok, és már választottál, én a Sára dokinál szültem egyáltalán nem bántam meg, árban is egész jó. Mindig eltudtam érni telefonon ha valami gondom volt, ha még esetleg érdekel felöle valami írok bővebben.

2009. máj. 20. 16:42

Szült valaki a két orvos közül valamelyiknél? Milyen stílusúak,melyik a jobb,mennyit kérnek a szülésért? Melyiket válasszam? Segítsetek kérlek.

Várom a tapasztalatokat velük kapcsolatban. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook