Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Tolnay Lajos nőgyógyászról vélemények? fórum

Dr. Tolnay Lajos nőgyógyászról vélemények? (beszélgetős fórum)


2016. jún. 23. 11:17
Valaki esetleg nem tudja, rendel még a 18. kerületben?
2015. febr. 7. 09:43
sziasztok. voltam nála nagyon rendes, de úgy hallottam már nem vállal szülést,de nem baj, akkor is rendes
2015. febr. 6. 17:50
Nagyon rendes, kedves:) Én nem mond összeget a szülésre!!!! Középsőmmel hozzá jártam:)
2015. febr. 3. 10:04
Én is hozzá jártam mindkét terhességemnél,nem mondhatok rá rosszat..sztk rendelésre jártam Dabasra,nem fogadtam fel szüléshez,de nem is erőltette rá magát az emberre.Szimpatikus orvos,szerintem az h olyan rengetegen vannak a rendelésein már magáért beszél.
2015. febr. 3. 08:29

Én hozzá jártam terhes gondozásra, semmi gondom nem volt vele. Barátságos és mindig volt egy kedves szava. A végére már a nevemet is tudta :)

Nálunk nagyon felkapott doki, én a dabasi sztk-ba jártam hozzá, itt 8-kor kezdődik a rendelés, de fél 9-re ha nem vagy ott, már be se jutsz hozzá, annyian hozzá akarnak menni, más dokinál még nem láttam ilyet.

2015. febr. 2. 10:40
Holnap megyek hozzá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook