Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr Immun hajápoló termékcsaládról tapasztalat? fórum

Dr Immun hajápoló termékcsaládról tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2019. máj. 15. 11:51
Többször használtam már a termékcsaládot, mert pár éve a nagyon drasztikus hajhullásom elmulasztotta. Totál ki voltam akadva, hogy mennyi kihullott, meg milyen gyengévé váltak a hajszálaim, ma már ezt észre se venni... Azóta vissza vissza térek hozzá. Szerintem szuper termékek, az ára is elfogadható, de ha drágább lenne, akkor is megvenném, mert a hatása miatt azt is megérné.
2013. márc. 25. 13:48
Szeritem nagyon jó termékek, nagyon beváltak, különösen a hajcsepp és a sampon, csak ajánlani tudom. Hajfestés után kezdett el hullani elég erőteljesen, és több hónap után sem akart abbamaradni. A szomszédasszonyom ajánlott, akinek már bejött. Nekem már 2 hónap után érzhetően lecsökkentette a hajhullásom, majd kb. fél év alatt vissza is rendeződött minden. Elégedett voltam vele teljes mértékben, azóta is ősszel és tavasszal, amikor érzékenyebbek a hajhagymáim, mindig újra használom megelőzés céljából.
2012. ápr. 26. 18:17
Hmmm...ez egy fórum, ahol megoszthatjuk egymással a véleményeinket és tapasztalatainkat,legyen az pozitív vagy negatív...Tisztelt ottria! Kicsit megmosolyogtam ezt a konkurencia dolgot :) én egy testnevelés tanár vagyok, senkinek sem a konkurense, attól hogy teljesen eltérő a kettőnk véleménye, viszont akkor én is feltételezhetem hogy te meg ezt az immun termékeket akarod kicsit jobb színben feltüntetni, mint amilyen...mert túlságosan kikéred magadnak a negatív tapaszatalatomat...bár ha neked ennyire bevált,mint amilyennek leírod,annak igazán örülök, én viszont feleslegesen adtam ki csekény fizetésemből egy vagyont ezekre a termékekre, és minőségen aluli árut kaptam...nem a rosszindulat vezérelt, csak őszinte voltam...Ottria te pedig légyszíves fogadd el,hogy nem biztos hogy másnak is használ az, ami neked bevált....örültem volna én is, ha ekkora összegért használ is valamit ez a szer! De ez az én véleményem...és még annyi, hogy én az immun termékről tértem át egy bizonyos másikra, nem pedig fordítva...amivel meg vagyok elégedve,! Azóta is azt használom, minden téren csak javulást tapasztaltam, épp ezért nem ugrálnék át másik szerre...Meglehet, hogy kettőnk hajproblémái is külömbözőek, mindenkinek lehet eltérő véleménye, és nem mindenkinek használ feltétlenül ugyanaz a szer!
7. annuska23 (válaszként erre: 2. - GazBella)
2012. febr. 16. 17:11
Nem ajánlom ezt a Terméket,egy nagy rakás sz..r az egész! A sampon semmire sem jó, tele van sls el, a korpásodásomat nem hogy nem mulasztotta el, rosszabb lett tőle.Balzsamot is vettem, aminek érdekes túrós állaga volt és záptojás szaga! Kukában végezte, nem beszélve arról hogy felszámoltak 1300 ft csomagolási költséget, és tesco papírral volt kitöltve a doboz!!! Én ehelyett inkább a Varga termékeit ajánlom, esetleg kiegészítve Revalid.dal..ezek tuti beváltak, a Varga samponnál már 3x -i használat után javulást tapasztaltam minden téren!!!!!!
2011. nov. 9. 08:30
3 naponta mosm a hajam. Egyenlőre annyi a tapasztalalt, hogy talán egy ici oicivel kevesebb hullik. Ami meglepett, tetszik az illata... Azt elfelesjetettem megnézni. hogy sls van-e benne. Mivel habzik, valószínű. Itt a fórumon a csajok azt tapasztalták, hogy az kifejezetten káros!
5. Szédült Lizy (válaszként erre: 4. - GazBella)
2011. nov. 7. 15:06

Szerintem igen. Én is próbálkozom még.

Az ára sem húzós szerintem annyira, és a samponon az van, hogy 3 hónap a kúra ideje, így én mindenképpen kivárom a 3 hónapot.

Kíváncsi vagyok, Nálad hogy válik majd be. :-)

4. GazBella (válaszként erre: 3. - Szédült Lizy)
2011. nov. 7. 14:52
Megvettem a sampont. Egyenlőre. Szerinted ha elhasználom az egy flakont 250 ml és nem csökken a hajhullásom, érdemes vele tovább kísérletezni?
2011. nov. 4. 14:04

Szia!


Én kb. 1 hónapja használom a sampont és a hajszeszt.

3 hónapot ír kezelési időnek, szerintem nekem nem is fogja előbb elmúlasztani a bajaimat.

Az 1 hónap alatt elmondhatom, hogy csökkent a korpásodás. Nekem nagyon durván korpásodott a fejem, egy bizonyos sampon múlasztotta csak el, de a hajhullásom miatt kezdtem el a Dr. Immun-t használni.

Eleinte nagyon durván bekorpásodot (miután abbahagytam a régi sampont), de mostanra, 1 hónap után elkezdett csökkenni.

A hajhullásomat egyelőre még nem csökkentette.

2011. nov. 4. 11:55

Pár napja találkoztam a gyógyszertárban a DR. Immun hajszesz, hajsampon, hajbalzsam termékcsaláddal, hajhullás és korpa ellen. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyire hatásos?

Nekem már nagyon ritka a hajam, és most az ősz beálltával nagyon elkezdett hullani is az a kevés maradék. Mivel erősen őszülök, festetem, de most a hullás miatt nem merem. Így a lenőtt ősz, ritka hajzatommal pocsékul nézek ki. Tiszta depi....

2011. nov. 4. 11:51
Dr Immun hajápoló termékcsaládról tapasztalt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook