Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a Béres Egészségtár termékcsaládról? fórum

Mi a véleményetek a Béres Egészségtár termékcsaládról? (tudásbázis kérdés)


30. Carla
2011. jan. 30. 12:40
Szerintem nagyon jók. Én eddig a C-vitamint és a Szépségvitamint szedtem, s mindkettővel meg vagyok elégedve.
2008. szept. 9. 07:56
Megfizethető áron, kiváló , megbízható mnőségnek tartom. Nekünk bevált.
2008. máj. 10. 10:09
Szerintem nagyon jók, a szerek együttes hatása sokkal jobb, mintha külön-külön vennél mindenféle vitaminokat, étrendkiegészítőket és gyógyszereket. És tetszik a cég filozófiája is.
27. Magdi8 (válaszként erre: 16. - Edb6c38cef)
2008. ápr. 27. 22:42
Ha izületi problémái vannak, akkor nagyon jó. Én már majdnem két hónapja szedem, velem csodát tett. Hol a térdem, hol a könyököm, hol a csuklóm, hol a nyakam fájt, most teljesen elmúlt. 3 hónapig ajánlatos szedni, már meg is vettem a harmadik dobozzal. Igaz, hogy drága, de legalább nem szenvedek. Egy doboz egy hónapra elég, már pár nap után van javulás.
2008. ápr. 27. 16:07
elég jók igaz nem olcsó némelyik de hosszútávon megéri
25. gece
2008. ápr. 27. 16:05
A beres keszitmenyek jok!
2008. ápr. 26. 15:21
Hú,már majdnem megírtam a véleményemet,azt hittem,hogy B.Alexandra talált ki már megint valamit,mi a Béres cseppet kezdtük el szedni pár napja,vagyis anyu kezdte el,nagyon legyengült,kórházból hoztam haza,és fel kellene erősítenem.Remélem használ,a C vitaminnal együtt kapja,jókat olvastam róla,remélem nekünk is beválik.
23. o.andi
2008. ápr. 26. 15:17
nagyon jók...fájdalomcsillapitó föleg az!!fejfájásra kitünő..csak azt szedem már.
22. direne
2008. márc. 5. 14:26

Igen-igen jók. :-)

Én a Flu vit-et szedtem...elviselhetővé tette az influenzás tüneteimet.Meg sem éreztem. Néha egy-egy orrfújás.

Azelőtt meg bele akartam halni.

21. cskata (válaszként erre: 20. - Anmam@freemail.hu)
2008. febr. 12. 13:51

köszi!:)

én jelenleg szemészhez készülök (általános kivizsgálás, kisebb panaszok miatt), ha nem felejtem el, akkor rákérdezek, hogy neki mi a véleménye erről a készítményről..

2008. febr. 12. 13:25

cskatának!


Egy hónapja szedem a Szemerő tablettát most kezdem a második dobozzal.Úgy érzem használ, megszünt a szemfájásom, reménykedek,hogy így is marad.

2008. jan. 3. 00:09
Rendicsek!Hanna
18. daroki
2007. okt. 29. 16:50

Sziasztok!


Engem a fejfájás elleni szerük érdekelne.Van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Van egy reklám is a tv-ben erről,ha ez segít vkinek,hogy mire is vagyok kiváncsi:)

2007. okt. 29. 16:31

Ha szükségét érzem, akkor Actival Maxot és Béres C vitamint azoktam használni.

Elégedett vagyok.

2007. okt. 29. 14:55

Sziasztok!

Én is a magyar vitaminkészítmények mellett lennék. Férjemnek ha fáj a térde, akkor erre is való az a bizonyos porcerő?

2007. okt. 28. 21:00
nagyon jo
2007. júl. 31. 16:29

Szia Kata!


Én a Bérestől az Antiox Vital-t és az Antifront cseppeket használom. Az előbbi antioxidánsokat tartalmaz, az utóbbit pedig azért szedem, mert érzékeny vagyok az időjárási frontokra és ilyenkor úgy fáj a fejem, majd szét megy.

Szedtem már a Fittforma tablettát is, de annak nem éreztem hatását.

13. cskata
2007. jan. 20. 22:33

mostanában túl sokat bámulom a monitort (vagy már egyre nehezebben viselem, hogy több, mint 8 éve túl sokat bámulom a monitort..) - így van, hogy már délelőtt is fáj a szemem..:(

ma vettem Szemerő tablettát - valóban nyelhető a mérete..:)) remélem, nem csak ez lesz az egyetlen előnye!


segített valakinek panaszokat megszűntetni a Szemerő-kúra esetleg??? vagy csak megelőzésként szedtétek/szeditek?

12. cskata (válaszként erre: 11. - Dee)
2006. dec. 28. 20:56
köszi, aranyos vagy!:) Neked is!:)
11. dee (válaszként erre: 10. - Cskata)
2006. dec. 28. 01:11

Szia Kata!

A Szemerő kicsi,én könnyen lenyelem.

Szedheted egyszerre a két terméket,csak különböző időpontban.Reggel porcerő délben szemerő.

Jó egészséget kívánok!

10. cskata (válaszként erre: 5. - Dee)
2006. dec. 27. 20:41

Szia Dee! A Szemerő tabletták is olyan óriási méretűek, mint a többi..? :)


és arról hallottatok esetleg, hogy párhuzamosan szedhetőek-e a készítmények?

vagy ajánlatosabb egy adott kúrát végigcsinálni és azután egy másikat..? (konkrétan szem- és porcerő párosításra gondolok)

9. figarina (válaszként erre: 8. - Dee)
2006. dec. 25. 11:09
Köszönöm és boldog Karácsonyt mindnyájatoknak!
8. dee (válaszként erre: 6. - Figarina)
2006. dec. 25. 01:46
Szerintem 3 hónapig szedheted majd tarts szünetet.
7. dee (válaszként erre: 6. - Juniperus)
2006. dec. 25. 01:45
Most fejeztem be a második dobozt.Napi 1 tablettát szedek és már a második doboz elején éreztem,hogy javulok.
2006. dec. 24. 22:18
arról mit tudtok,h egyhuzamban mennyi ideig kell/lehet szedni?Már javult a vállam a porcerő hatására/másfél hónál tartok/
5. dee (válaszként erre: 4. - Juniperus)
2006. dec. 24. 11:10

Nagyon megegyezik a véleményünk.Magyar ember magyar terméket fogyasszon.Ezeket szigorú szabályok szerint vizsgálják és állítják elő.Szerintem a Béres termékek nagyon jók.Optimális az összetételük.Mindenből kúraszerűen kell szedni a hatás később jelentkezik.Én most a Szemerőt szedem,az éleslátásom javult azóta.Én is sokat ülök monitor előtt,nem fárad el a szemem olyan hamar.

Én csak javasolni tudom mindenkinek.

4. cskata (válaszként erre: 3. - Figarina)
2006. dec. 13. 08:26
jajj, dehogynem tapasztaltam.. ma reggel is majdnem belefulladtam a tablettámba..:)) egyszerűen lenyelhetetlen, pedig ma már én is két részletben vettem be..
2006. dec. 12. 23:51

Szia!

Aporcerőt egy hónapja szedem(a vállam fáj),még nem érzem a tuti hatást,de nyilván idő kell neki,mint más készítményeknek is.Persze közben ugyanúgy terhelem..

A klimaxra való tablettákról mondta egy ismerősöm,h nagyon jó,teljesen megszűntek a kellemetln tünetei.

Viszont oltárian nagy tabletta,még felezve is megtapad a torkomon,te ezt nem tapasztaltad?Van,h már 3 dl folyadék lemegy,de a nyavalyás csak ragad,se le se fel....

2006. dec. 12. 23:03

Sziasztok!

Mivel mostanában csípőizületi fájdalmaim vannak (feltehetően a sok ülő munkától) - így vettem Porcerő tablettát, de még csak 2 napja szedem.

Hallottam már a Szemerő filmtablettájukról is - amit megintcsak jó lenne szedni, mivel napi 10-12 órát nézem a monitort..

Gondolom, vagyunk páran hasonló panaszokkal, életritmussal..


Van esetleg valakinek tapasztalata akár a fenti készítményekkel, akár a termékcsalád többi tablettájával (pl. Szépségvitamin, Fittforma, Fitt Duó) kapcsolatban?

2006. dec. 12. 22:55
Mi a véleményetek a Béres Egészségtár termékcsaládról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook