Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal Ingenio termékcsalád fórum

Tefal Ingenio termékcsalád (beszélgetős fórum)


2011. okt. 11. 22:02
Nekem a belseje gyonyoru maradt, de a kulseje matta valt idovel. Nem tudom, erre gondoltatok-e ti is?
9. Zorg27 (válaszként erre: 8. - Lola81)
2011. ápr. 17. 15:37
Sajnos ez sem öntisztítós :) A mai háztartási dolgok, már nem olyan jó minőségűek akkor sem ha nagy márkák, a régi karancs gáztűzhelyet elég volt mosószeres ruhával áttörölni, és lejött róla a piszok, a mostani méregdrágát, meg nem lehet semmivel tökéletesre tisztítani... és sorolhatnám még a márkás de silányabb minőségű alulemezből készült eszközöket.... Sajnos ezek már csak 2-3 évre és nem 25-30 évre vannak "tervezve"
2011. ápr. 17. 15:34

Köszönöm a feltételezést, de nem szoktam odaégetni a kaját! Egyszerűen lerakódott egy réteg simán a normál használat során. Lehet mondjuk, hogy én nem rakok több deci olajat, az ételhez, de elvileg a Tefal pont ezért lenne jó!

A hideg zsíroldót köszönöm, kipróbálom, majd ha lesz időm, de akkor is azt gondolom, hogy egy Tefal minőséget, ha valóban olyan jó lenne nem kéne külön "ápolgatni"!

2011. ápr. 17. 13:01
Én is imádom, 3 éve karácsonyra kaptam. A belsejét simán a gépben gyönyörűen lemossa, de ha frissen beáztatod, karcmentes mosogatószivaccsal lejön róla minden. Kívülről meg nekem is hideg zsíroldó vált be. Imádom, minden héten használva van, nagyon le kell égetni ahhoz, hogy ne jöjjön ki simán belőle. Nekem még nem sikerült így soha, pedig én az a típus vagyok aki sokszor elfelejtkezik a feltett kajáról.
6. Zorg27 (válaszként erre: 5. - Lola81)
2011. ápr. 17. 12:26
Hideg zsíroldóval szépen meg lehet tisztítani!
2011. ápr. 17. 12:07

Hát akkor én leszek az ellentábor! Szerintem nem nagy szám! Kb. fél után levakarhatatlan ragacsos trutyi lesz az oldalán kívűl-belül! Se a kézi se a gépi mosogatás nem szedi le!

Én biztos nem vennék mégegyszer!

2011. ápr. 17. 11:52
Nekem is bevált.
3. Zorg27 (válaszként erre: 1. - Verebtunde)
2011. ápr. 17. 11:50

Szia,


Nekem évek óta van, és imádom!!!

2011. ápr. 17. 11:48
Naggggyyyyon jóóóóóó!
2011. ápr. 17. 11:48

Sziasztok!


Mi a véleményetek erről a termékről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook