Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Hazay Mátét ismeri valaki a Szent János Kórházból? fórum

Dr. Hazay Mátét ismeri valaki a Szent János Kórházból? (beszélgetős fórum)


2018. aug. 9. 12:18

Jánosban szültem, nekem nem volt orvosom, szülésznőt választottam, mert természetes szülésre készültem. Hazay doktor párszor megvizsgált, és szerintem nagyon lelkiismeretes és alapos. Ő az első pillanattól szimpi volt, viszont voltak hozzá hasonló fiatalabb orvosok is, akik vizsgáltak, UHoztak a terhesség alatt, az egyik pl. elfelejtett óvszert húzni a hüvelyi UHnál arra a micsodára, amivel vizsgált. Ez óriási hiba, csak a vizsgálat után vettem észre.

Végül császárral szültem, egy fiatal doktornő műtött, minden rendben volt, szépen gyógyultam.

2017. márc. 30. 11:25

Sziasztok!

Én még csak vizsgálatokra járok hozzá, de nagyon elégedett vagyok vele. Nem csak a magánrendelőben kerestem már fel hanem a kórházban is.

Pl. az ő szakterülete az uh vizsgálatok, főleg a magzati szív uh. Amíg vártam rá több másik orvos is a saját kismamáit a Hazay doktorhoz vitte uh vizsgálatra.

Már több barátnőmnek is ő volt a választott orvosa és mindenki elégedett volt vele :)

Ha végre jön a baba én biztos őt fogom választani :)Bogi

2014. jan. 22. 14:52

Szerintem az első és a második válaszadónak is a maga módján igaza van. Az ügyeleten nagyon jó ha van egy lelkes, empatikus fiatal orvos aki türelemmel vizsgál, magyaráz, de ha már magánban terhesgondozásra járnék én is (a tarifája tudatában)annyi pénzből már egy tapasztaltabb, nagyobb nevű orvost választanék nem egy olyat aki még páréve csókolomot köszönt volna nekem...

De 5-10 év múlva tuti befutó lesz a most 18 éves lányok, addig ifjú kismamák között...

7. boxa
2014. jan. 20. 23:48
Nála szültem novemberben.a 30. Hétig Pálmai Bálint volt az orvosom de o mar a Jánosban nem vállal szülést így mateval szültem.maximalisan meg vagyok elégedve! Alom szules volt.
2013. máj. 15. 09:59
Mi újság azóta? Gondolom megszülettek már az ikrek. Hogy vagytok? Végül nála szültél?
5. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 3. - Andi565)
2013. jan. 31. 14:15

Köszi szépen, igen én is e-miatt kerültem hozzá, mármint ügyeletre kellett mennünk pont a betöltött 13. héten, mert elöntött a vér, engem is sokáig vizsgált és szintén átkapcsolt 4D-re h megmutassa őket, nálunk akkor derült ki, hogy ikrek :))


Mivel már a vége felé járok nem tudom, hogy lenne-e értelme és felfogadni sem szeretnénk, dokit, de ezen még elrágódom kicsit. :)

4. 31c7cb1532 (válaszként erre: 1. - 940e6b0cd4)
2013. jan. 26. 11:39

Szia!


Nagy tudású és nagyon rendes orvos, én mindenkinek csak ajánlani tudom.

3. andi565 (válaszként erre: 1. - 940e6b0cd4)
2013. jan. 25. 15:22
Nekem tegnap volt hozzá szerencsém az ügyeleten. Egyáltalán nem értek egyet az előző hozzászólóval. A terhességem 21. hetében vagyok és barnás vérzés miatt mentem be a Jánosba. Engem egy órán kersztül vizsgált. Alaposan ultrahangozott, még 4D-re is átkapcsolt, hogy megmutassa a baba arcát. Majd kiderítette, hogy mi okozza a vérzést: egy ártalmatlan polip. Látott egy pár magánorvos a terhességem során, mégis csak ő vette ezt észre, igaz más nem is kereste a méhszájamban. Nagyon megnyugodtam most már. Szerintem keresd fel a Jánosban és kérdezd meg, hogy mennyiért vállalja a szülést. Biztos hogy nagyon jó kezekben leszel!
2013. jan. 24. 12:41

Magánrendelésén voltam (véletlenül tettek be hozzá, nem volt az én dokim).

Nem ajánlom! Ha szaktudásra és tapasztalatra van szükséged, nem ő az embered!

Most jött ki az orvosiról, komolytalan nekem az orvosláshoz, még sokat kell fejlődnie.

Lehet, hogy egyszer jó orvos lesz belőle, de bántam a pénzt, amit kiadtam, mert ezt amit produkált egy egyszeri mezei orvos is százszor jobban megcsinálja/elmondja.

2012. okt. 11. 09:44
Azt szeretném megtudni, hogy valaki szült-e már nála, és ha igen, akkor milyen vonzata van? Hol rendel stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook