Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dokumentumfilmek - Melyik a kedvenced és miért? fórum

Dokumentumfilmek - Melyik a kedvenced és miért? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 12. 11:48
A Titok!...mert sokat segít
7. 16d1dd6891 (válaszként erre: 4. - Beszter3)
2009. okt. 1. 02:18
megnézném, ha tehetném. nekem is nagyon tetszett anno. Meg volt még egy ,asszem Szívügyeink volt a címe, egy szívátültetésen átesett emberről szólt.
2009. okt. 1. 00:00
Jujj én nagyonnagyon szeretma National két különleges filmjét. Az egyik :Élet a leopárdok között, a másik ennek a folytatása:A leopárd szeme.Ez egy kis leopárd Baby életének 6. napjától kezdve figyelése, a kicsi neve Legadéma:)Nyomon követk hogyan neveli fel az édesanyja a leopárd kölyköt, hogy menti meg és bújtatja folyamatosan máshova a gyilkos páviánok elől, hogy tanítgatja vadászni, járnak-kelnek, majd szétválnak egy hiba folytán amit Legadéma elkövet és az anyja nem bocsájt meg, de ez úgyis bekövetkezett volna.Az elejétől kezdve van egy jellegzetes hang, amin az anya hívja kölykét, a második részz végén hosszú idő múlva az anya újra hallatja ezt a hangot, Legadéma követi ezt a hangot,tudja anyja az és amikor odaér (hosszú idő után újra látja anyját) egy bokor mögül megbújva látja ez már nem neki szólt ez a hívogató hang hanem egy új kis jövevénynek. Így leopárdokhoz méltóan magányosan folytatja tovább az életét. Nagyon jó ez a két film!Nekem nagyon tetszenek!És nagyon "szívhez szólóak" lehet van akinek ez furán hangzik, de engem megérintett ez a film.Nézzétek meg!Nagyon érdekesek!Csak ajánlani tudom!
2009. márc. 24. 20:22

amik delfinekről szólnak

imádom a delfineket!!!!!

2008. aug. 19. 19:23

Almási Tamás:Sejtjeink!

A legfantasztikusabb dokumentumfilm!A meddőségről, és az az elleni kemény küzdelemről szól! Párokat követhetünk végig a mesterséges megtermékenyítés rögös útján! Aki teheti, nézze meg!!!!!:)

2008. aug. 16. 21:21
Bármi David Attenborough-tól.És a magyar hangja is zseniális szerintem. :)
2008. aug. 16. 21:14

Sivatagi Show!!!Imádoooom!

Gyerekkorom legemlékezetesebb filmje volt,ha mostanság nézem,akkor már tudom előre mi fog következni:)))

Mostanság az m1-en szokott vasárnap délután 6-kor lenni természetfilm,ha tehetem azokat is nézem.:)

Érdekes mennyit változik az ember,gyerekként utáltam a tengeri természetfilmeket,most viszont a kedvenceim.No meg a madarak...azokat mindig szerettem:)))

2008. júl. 10. 22:55

Sivatagi show? Hosszú motorozás? Pingvinek vándorlása? Kóla, puska, sültkrumpli? Baraka? Koyaanisqatsi és a másik 2 kimondhatatlan nevű? Jamie Oliver, a pucér szakács? Fahrenheit 9/11? Bolygónk, a Föld? Valamelyik másik?


Melyik érintett meg legjobban, miért ajánlanád másoknak, milyen gondolatokat ébresztett benned?


Ha van véleményed, szólj hozzá. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook