Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diplomaszerzéshez szükséges információ sürgős!! fórum

Diplomaszerzéshez szükséges információ sürgős!! (beszélgetős fórum)

6. 7a2726e105 (válaszként erre: 5. - Sunflower90)
2012. márc. 11. 21:03
Szerintem igen, van rá esély! De inkább kérdezd meg a to-t, hogy utólag kiállított oklevél mennyi idő alatt érkezik meg. Ha nem időben, tehát határidőn túl, akkor valamilyen igazolást, vagy tanusítványt állítsanak ki addig legyenek szívesek, hogy érvényes legyen a master jelentkezésed..
5. Sunflower90 (válaszként erre: 4. - 7a2726e105)
2012. márc. 4. 18:15
Csak azért aggódok érte,mert lesz egy nyelvvizsga május végén,aminek az eredménye június 15én lesz meg.a diplomaátadó pedig június 22.az oké,h addigra nem tudják kiállítani az oklevelem,de vajon július elejéig meg tudják csinálni,hogy még a másolatát el tudjam küldeni Pestre az MA jelentkezéshez?
2012. márc. 2. 04:33
Általában van egy határideje minden iskolának, hogy meddig lehet bemutatni az eredeti nyelvvizsgát, mert akkor úgy állítják ki az okleveleket. Ha a határidő után tudod csak bemutatni, akkor a diplomaosztón egy tanusítvány féleséget kapsz (ami látszólag ugyan úgy néz ki, mint az eredeti diploma). Amint meg lesz valakinek a nyelvvizsgája, és bemutatja azt a TO-n, akkor megkapja a teljes értékű oklevelet is, tehát a mesterképzés miatt ne aggódj, csak akkor tényleg legyen meg a nyelvvizsgád.
3. Sunflower90 (válaszként erre: 2. - 25ecdafbed)
2012. márc. 1. 08:37
Elfogadni elfogadják a nyelvvizsgát,ha mondjuk június 16án nyújtom be,igazából az lenne a kérdés,hogy nem-e késő akkor benyújtani ahhoz,hogy 22-ére kiállítsák Nekem a diplomát.
2. 25ecdafbed (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2012. márc. 1. 07:17
Szia! elméletileg ha kérsz igazolást az iskolától ahol a nyelvtanfolyamot végzed igen el fogadják! Bár helye és embere válogatja!:) Őket kérdezd meg jobban jársz és okosabb is leszel!:))
2012. márc. 1. 07:14

Sziasztok!Remélem tudtok segíteni. Az Egyetemen a diplomaátadás június 22én lesz,nyelvvizsgázni májusban megyek,aminek az eredménye június 15én lesz meg. Ha megszerzem,akkor még be tudom küldeni,hogy részt vehessek és megkapjam kézbe a diplomám??

Ha nem,akkor ugyebár nem lesz oklevelem,de közbe meg jelentkeztem MA képzésre,ahhoz elég csak a kiállítot t papírt elküldeni,ami jelzi,h van diplomám,csak még oklevelem nincs meg belőle,és nem biztos,h július 10ig ki tudják Nekem állítani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook