Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diplomamentő programban lehet egyidejűleg több képzésre előjelentkezni? fórum

Diplomamentő programban lehet egyidejűleg több képzésre előjelentkezni? (tudásbázis kérdés)

2014. okt. 9. 16:48

elnézést, hogy nem jelentkeztem, de tök kiment a fejemből, hogy feltettem a kérdést. :S

köszi, hogy írtatok, azóta sikerült a bekerülni egy tanfolyamra.

:)

2014. szept. 1. 21:17
Vicc,ez az egész diplomamentő program,így még több diplomás lesz,a munkahelyek száma viszont csökken.Én elolvastam felvételi előtt,hogy mik a szak nyelvvizsa követelményei,így nem mentem olyan szakra,ahol 2-3 felesleges nyelvvizsga kell a diplomához.Ezt kellene megváltoztatni+az embereknek el kellene olvasni,hogy az adott szakon milyen nyelvvizsga követelmények vannak,és nem a 27%os világrekord áfából diplomamentő programok a baráti nyelviskoláknak!
2014. szept. 1. 21:04
Bár a szintfelmérő még nem jelent bejutást...
3. babika_ (válaszként erre: 2. - 613c0e0120)
2014. szept. 1. 21:04
Szerintem nem lehet. Általában úgy van, hogy feltétel szokott lenni, hogy más támogatott képzésben nem vehetsz részt
2014. szept. 1. 18:35

Erre sehol sem lelem a választ.

Aki benne van, attól érdeklődnék, hogy ha jelentkezik valaki egy képzésre és majd lesz a szintfelmérő, közben, lehet másikra is jelentkezni? és majd ott is lesz egy szintfelmérő?

2014. szept. 1. 18:34
Diplomamentő programban lehet egyidejűleg több képzésre előjelentkezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook