Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A lombikbébi programba lépők milyen kötségekre számíthatnak fórum

A lombikbébi programba lépők milyen kötségekre számíthatnak (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. jún. 22. 19:21
Sziasztok sajnos el kellett köttetnem magam mivel 3 gyermekem van egy 5 éves kapcsolatból. Azóta külön mentünk. Az új párommal aki egyben a a férjem szeretnénk közös babát.melyik az a klinika ahol olcsóbb a büntetés?
2014. márc. 26. 18:30
sziasztok.kitudna nekem segiteni.akinek van mar gyermeke es elvan kotve annak lehet meg babaja lombikbebivel lehet meg neki es mennyibe kerul
40. Ani-Anna (válaszként erre: 38. - Icucsi)
2013. nov. 11. 14:12
Szia ha az egyik fél le van kötve akkor is enyibe kerül,most hogy vannak a támogatások?A beültetésre is meg a gyógyszerre is van?
39. sajert (válaszként erre: 38. - Icucsi)
2013. okt. 5. 15:44
Nekem is ugyanez a véleményem. Akkor az évek folyamán semmit se változott a fődoki stílusa... Jan. végén lesz 6 éves a fiam, akit Neki köszönhetek :-).
38. Icucsi (válaszként erre: 36. - XElix1988)
2013. okt. 5. 12:33
Szia,lehet már későn írok,én a baross utcai klinikára jártam a prof (Urbancsek János)igazi profi. elég személytelenül beszél,de érthető nincs ideje energiája minden nőt a vállán siratni,de a munkájához nagyon ért. csak ajánlani tudom.nekem két beültetésem volt az első sikertelen így álltunk meg 150-200 ezer között.a nővérkék/szülésznők/ nagyon kedvesek és értik a dolgukat.ha úgy alakul még akár vasárnap is beültetnek ha akkorra esedékes nem tologatnak senkit a hétvége miatt :)
37. toto28 (válaszként erre: 36. - XElix1988)
2013. jún. 25. 12:35
Szia! Mi egy év sikertelen próbálkozás után jutottunk oda, hogy megpróbálkozunk a lombikkal. Mi a budapesti Kaáliba megyünk konzultációra.
2013. jún. 22. 09:58

Sziasztok.Mi a párommal most jutottunk elhatározásra,hogy babát szeretnénk.Viszont nekem csak lombikbabám lehet.Kihez forduljak?Hol olcsóbb?Miket tanácsoltok?

Köszönöm a válaszokat

2009. dec. 23. 09:33

Sziasztok!

Ugy látom ez nem egy nyüzsgős forum, de azért mindenkinek nagyon boldog, békés ünnepeket szeretnék kivánni!


"A szeretet ünnepe


Meghitt, szép Karácsony, titoktól csillogó szemek,

Vajon a szeretteimnek mit is vegyek?

Lehet nagy ajándék, vagy csak szerényebb,

A család együttléte mégis a legszebb.


Együtt díszíteni a karácsonyfát,

sütni-főzni a finom vacsorát,

fenyőillattal teli a szoba,

megterített asztalon tányérok vannak sorba.


Örül a család apraja-nagyja,

ajándékát mindenki megkapja,

talán egy percre elkalandozunk,

olyan jó, hogy mi így együtt vagyunk.


Becsüljük meg hát, hogy együtt lehetünk,

ne múljon el soha a szeretetünk,

nem kell ide drága ajándék,

hisz a család, béke, nyugalom a legnagyobb érték."


nagy ölelés mellé Manyusz

2009. nov. 1. 20:02

Szia!

Megszeretném tudni, valakitől, hogy mennyibe került a lombikbébi program olyan pároknak, akiknél az egyik fél lekötésben részesült. Mivel ez visszafordithatatlan, igy ezt a módszert javasolták. A kezdetektől a befejezésig, ugy kb. Kérem szépen ha valaki ezt nekem megtudná mondani nagyon megköszönném. Szinte ez az utolsó lehetőségünk. (manyusz@citromail.hu) Nagyon köszönöm.

33. sajert
2009. okt. 11. 22:06
Én 2007. 04. hónapjában részesültem lombikban, pont megvettem a gyógyszereket, mikor megemelték a támogatást 75%-ra. Nekem akkor cirka 130.000Ft volt a gyógyszer (mivel szerencsére sikeres volt, így 12 heten keresztül kúpokat is kaptam). A Baross utcai Női Klinikán voltam, és az első beültetés sikerült. A gyógyszeren kívül minden vizsgálat, konzultáció ingyen van.
32. Kurán
2009. okt. 9. 14:42

Sziasztok!


Mi a Budai meddőségi centrumba járunk, már volt egy lombikunk az sajnos nem sikerül. Most kezdtük a következőt.

Itt nem kell fizetni semmiért (konzultáció, vérvétel. vizsgálat...stb), csak az injekciókért. Nekünk az első úgy 160 ezerbe volt, TB támogatottan.

én nagyon elégedett vagyok velük

2009. szept. 22. 13:02
amúgy nekem a gyógyszerek ára 80.000 ft volt + magánklinikába járok így voltam 2 konzultáción aminek eegyszeri díjja: 10.000 ft + sperm,a vizsgálat 6000ft Így össz: 106.000ft + utiköltség
30. szombatne (válaszként erre: 27. - Szilvisz)
2009. szept. 22. 12:50

sziasztok

bocsi hogy belekotyogok de én most váltottam ki 2 hete decapeptylt 0,1-est és 7db 12800ft.

29. s700 (válaszként erre: 28. - C5eaed24b9)
2009. júl. 12. 08:52

Szia terko!

Most hol jártok?

Én most kezdem a lombikot, majd ha megjön, kb augusztus elején.

Megkaptam már a halom receptemet.

Szerintem kb ugyanannyi lehet mindenkinek a gyógyszer.

Megnézegettem a neten, úgy 70 ezer körül jön majd ki.

Most már úgy van, hogy a GonalF-re és az ovitrelle-re 75% kedvezmény van, vagyis "csak" 25%-ot kell megfizetni. Ez a 2 legdrágább a listából.

2009. máj. 27. 10:27
Sziasztok!betársulhatok?Eddig az inszemeseknél voltam de már nagy erökkel készülök a lombikra!
2008. dec. 10. 15:19

Sziasztok!


Elnézést, hogy csak így betoppanok a fórumba.

A lombik programból maradt néhány bontatlan injekcióm, ha érdekel valakit, jóval olcsóbban odaadnám, mint a bolti ára.

Decapeptyl 0,1mg 7db- 10.703ft helyett 6.000ft

Cetrotide 0,25mg 2db- 19.790ft helyett 12.000ft

Érd. lehet ezen az e- mail címen, azonnal válaszolok: szilvia0429@freemail.hu


Nagyon sok sikert mindenkinek!

26. Vikut (válaszként erre: 25. - MFPI)
2008. nov. 12. 21:13
Szia! Én voltam a nyírőben de államilag nem támogatott, tehát mindenért fizetni kell! A Dévai intézrtről jókat hallottam, az egyik barátnőmnek ott "csináltak" babát! Most fog szülni. A Budai meddőségi centrum is jó állítólag, meg a kaáli is. Ha viszont érdekel magánklinika azt nagyon jót tudok. Nekem most decemberben lesz ott a beültetésem.
25. MFPI
2008. okt. 1. 09:35

Sziasztok!


Lassan szeretnénk elkezdenia lombikbébi programot, viszont nem tudom találok-e valahol olyan listát, ahol a támogatott kórházak, klinikák szepelnek. Leginkább a Nyírőben üzemelő meddőségi centrum érdekelne!!!!

Ha valaki tud valami infót szóljon nekem.


Köszönöm!

2008. aug. 28. 06:59

Ezt is találtam!

2005. augusztusa óta a munkáltató nem szüntetheti meg rendes felmondással a munkaviszonyt abban az esetben sem, ha a munkavállaló mesterséges megtermékenyítési programban vesz részt (inszemináció és lombik program). Nagyon fontos, hogy a bejelentésről, miszerint ilyen típusú kezeléseken vesz részt a munkavállaló, maradjon írásos nyom, amivel később szükség esetén bizonyítható a bejelentés!

23. Jucus14 (válaszként erre: 20. - Macifül)
2008. aug. 28. 06:55

Sziasztok.


Talán lesz még akinek ilyen problémája lesz. Azóta megtudtam, hogy a lombikos orvosnál kell kérni.

Én is táppénzen leszek, mire elkezdem a szurikat, de ez a papír már akkor is védettséget ad, amikor megvan az időpont. (jogiforum) Azért jó tudni, hogy nem kell hogy kitörjön a frász, hogy mikor rúgnak ki, csak azért mert babát szeretnék.

Köszönöm a segítséget.

22. Macifül (válaszként erre: 17. - Zsuizsi)
2008. aug. 25. 09:47

Szia!

Sajnos én nem tudok segíteni, mi a Budai Meddőségibe jártunk.

21. Macifül (válaszként erre: 18. - Jucus14)
2008. aug. 25. 09:47

ez lemaradt:


Sok sikert kívánok! :)

20. Macifül (válaszként erre: 18. - Jucus14)
2008. aug. 25. 09:46

Szia!

Elvileg ha elkezditek kérhetsz a centrumtól ahova jártok egy igazolást, hogy ebben vesztek részt és azt kell a munkáltatónak bemutatni. én így tudtam még tavaly, de mire elkezdődött a stimuláció táppénzen voltam, mert kirúgtak volna...

2008. aug. 24. 20:19

Szia!

Nekem elég volt személyesen szólnom a közvetlen főnökömnek. A lombik ha jól tudom autómatikusan véd az ellen , hogy kirúgjanak a munkahelyedről. Én egy éve csinálom de még nem volt bajom belőle.

2008. aug. 24. 18:42

Szisztok.

Segítségre lenne szükségem.

Azt már tudom, hogy a munkáltatónál, be kell jelentenem, hogy lombik programba veszek részt. A kérdésem az lenne, hogy találok valahol az interneten ilyen formanyomtatványt, vagy az orvostól kerni? Vagy kihez forduljak ez ügyben? Egy multinál dolgozom, ahol mindennapos az elbocsájtás.

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna rajtam segíteni. Első lombikunk lesz, és még nincs tapasztalatom.

2008. júl. 25. 15:41

Sziasztok,


A Nyírő Gyula kórházban lévő meddőségi központról szeretnék érdeklődni.


Köszönöm elére is


Zsuzsi

2008. jún. 11. 20:14

Sziasztok!

Én még új vagyok itt! Mi is lombik előtt állunk éppen.De még nem tudjuk melyik intézetet válasszuk.A Pesti és a Debreceni között gondolkodunk.Tudtok infót hogy ezen a 2 helyen kb. mennyibe kerül egy lombik? A doki nekünk azt mondta hogy 200000 ft. De ahogy olvasgattam itt van akinek 360000 ft, az nagyon sok. Még a 200000 ft-ot is alig tudjuk valahogy összekaparni.

Aki tud bővebb infóval szolgálni , kérem írjon nekem privátba!

Nagyon köszönöm!

2008. márc. 31. 15:07

Sziasztok!

Nati vagyok és a tavaly novemberi lombikprogramomból megmaradtak gyógyszereim, injekcióim, amiket szeretnék eladni, ha valakit érdekel írjon nekem emailt a znati@t-online.hu címre és megbeszéljük.

14. Macifül (válaszként erre: 12. - Dee7182d35)
2008. febr. 29. 08:54
Köszi, jól, gyere a másikba!
2008. febr. 29. 08:42
Kérdőjel a felkiáltó helyett!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook