Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diófalevél hajfestésre? fórum

Diófalevél hajfestésre? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 12. 07:46
Én is hennázom a hajam úgy, hogy diókoppáncs és erős feketekávé főzetével forrázom le a hennát. A diókopáncsot ősszel gyűjtöttem, kiszárítottam és most hasznát veszem. Az amyúgy szőke hajam így lett csillogó rézvörös, mert a főzet nélkül mustársárga volt, az nem volt szép.
2012. máj. 12. 06:14

A diólevélből készült főzet elvileg sötétíti a hajat, bár azt nem tudom, hogy hogyan kell vele festeni.

Nekem hennázva van a hajam. Diólevél (plusz kávé, fahéj, kakaó, szegfűszeg, stb) főzetéből készült lével kevertem ki a henna port.

Szerintem próbáld ki a Cassia-t, mert attól nem lesz vörös a hajad, (a bionom.hu boltban megveheted), úgy hogy ne sima vízzel, hanem a diófalevél főzet levével keverj belőle masszát.

Mivel a cassia-ban nincs vegyszer, hanem hajpakolásként is használható, ezért akár naponta is festheted a hajad. Próbálkozz bátran!

2012. máj. 12. 00:20

Valaki használta már?Tényleg befesti a hajat?Mennyire erősen?És milyen tartós?

Csak egy picit szeretném sötétíteni a hajam.Sötétszőke de nem akarom már festékkel festeni ezért gondoltam erre.De nem sok tapasztalatot olvastam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook