Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digitális fényképezőgéppel készítettünk néhány képet.Szeretném feltenni az internetre, de a számítógép nem ismeri fel a képolvasót.Mit tegye fórum

Digitális fényképezőgéppel készítettünk néhány képet.Szeretném feltenni az internetre, de a számítógép nem ismeri fel a képolvasót.Mit tegye (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 21. 15:52
képolvasó, mi az?
2010. febr. 8. 21:07

volt hozzá kábel a géphez (és ha igen, milyen, USB?),


volt-e hozzá cd szoftverrel?


sikerült már korábban vagy most próbálod először?

16. kisfüles (válaszként erre: 13. - 07c4794583)
2010. febr. 8. 20:40

Kedves Butternut

Köszönöm a kedves üzenetet.Megvagyok,nem vesztem el csak miután kiírtam a kérdést,elmentem egy kicsit olvasni a híreket.


A Fényképezőgépem típusa:POLAROID PDC 3070

2010. febr. 7. 19:35

Szia!

Egy megoldás lehet az is, ha van kártyaolvasód, akkor kiveszed a gépből a memóriakártyát, és a kártyaolvasóba helyezve tudod az adatokat letölteni.

14. Mariann7533 (válaszként erre: 12. - Kisfüles)
2010. febr. 7. 18:22
Dehogy haragudtam meg.Csak nem volt reagálás,és gondoltam,hátha sikerült valamit csinálni.
13. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - Kisfüles)
2010. febr. 7. 17:28

Senki nem haragszik senkire, csak csodálkoztunk, hova lettél :)


Megírod a gép pontos típusát? (A fényképezőét.)

12. kisfüles (válaszként erre: 11. - Mariann7533)
2010. febr. 7. 17:11

Kedves Mariann7533


Sajnos nem oldódott még meg a probléma,csak ha feljövök az oldalra nem mindig rögtön megyek a fórumkérdésekre írt válaszokat megnézni.Elnézést kérek tőled,ha ezzel megharagítottalak,nem volt szándékomban.

11. Mariann7533 (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. febr. 7. 12:06
Lehet,hogy megoldódott a problémája a fórumnyitónak,ezért nem reagál.
10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Mariann7533)
2010. febr. 7. 11:28

Igen, nem írtál hülyeséget, ezek az üzenetek pusztán hülye fordítások. A Windowsos üzenet valószínűleg a "képolvasó programra" vonatkozik, azaz a szoftverre. A képolvasó mint eszköz, tárgy, az a scanner, de mint alkalmazás lehet a beépített Windows picture and fax viewer vagy a kamerához adott szoftver, vagy bármilyen program, amivel a gép értelmezi a képeket.

A topiknyitó viszont eltűnt. :)

2010. febr. 6. 21:19

Bocsánat,lehet,hogy nem voltam érthető,csak azt írtam le,amit kiír a számítógép,amikor összekötöm az usb csatlakozóval a fényképezőt a számítógéppel.

Nekem Fuji gépem van, 8,3megapixels,én imádom,és emlékszem,hogy amikor megkaptam,és fotóztam vele,de még nem telepítettem a hozzá tartozó lemezen levő információt,akkor az összeköttetésnél kiírta,hogy a képolvasó nem ismeri fel a gépet.Nem vagyok egy nagy zseni ebben,és bocs ha hülyeséget írtam,ezért tettem fel a fórumindítónak így a kérdést.

8. MMMaya (válaszként erre: 6. - 7c79ff1565)
2010. febr. 6. 20:12

Egyetértek, a legegyszerűbb Total Commander-ben, ott nem kell külön telepítgetni semmit sem.


Vagy ha ez nincs a "Számítógép"-ben megkeresni.

2010. febr. 6. 20:03

én továbbra se értem a szóhasználatot, a képolvasó az én szótáramban eddig a scanner volt


Mariann7533: vannak gépek, amik úgy működnek, mint egy sima pendrive, be az usb-be, és már új meghajtóként látja is a gép

(enyém pl ilyen, panasonic dmc-fx500)

de van olyan is, amihez driver, sőt szoftver telepítése kell, hogy a gép lássa.


ez a leírásában benne van és a neten is utána lehet nyitni, de a topiknyitó persze nem írta meg a típusát, ahogy az lenni szokott.

2010. febr. 6. 19:39
nem muszáj semmi proginak lenni hozzá, ha nincs, csak dugd be a kábelt a f.gépbe, meg az usb-be, ha van commandered, ott meg válaszd ki a "cserélhető lemez" meghajtót, és kiadja a képeket. A fényképezőgép saját maga is képolvasóként működik, ne mlehet baj vele
2010. febr. 6. 18:45
Amikor mi megvettük a fényképezőgépet,ahhoz volt egy lemez,amiről a fényképező gép olvasóprogramját kellett telepíteni a számítógépre,és majd csak utánna tudtunk feltölteni képeket.Ezért gondoltam azt,hogy ez mindenkinél így van.
2010. febr. 4. 20:51

Mi az a képolvasó? :)


Nem egy USB-kábel van a fényképezőhöz, amivel a gép USB-portjára lehet kötni?

2010. febr. 4. 20:50
En nem vettem eszre hogy a digitalis fenykepezogepunknek lenne programja ,megkerdem aki feltoltotte a szamitogepet o kell tudja.A Tescoban vegre talaltam a telefonomhoz kabelt amivel a kepeket lekell tolteni de felhozta a fiu a figyelmem hogy a Nokia pc szukseges en ezt nem kaptam amikor vettek a telefont.
2010. febr. 4. 16:37
Telepítve van a programja?
2010. febr. 4. 16:07
Digitális fényképezőgéppel készítettünk néhány képet.Szeretném feltenni az internetre, de a számítógép nem ismeri fel a képolvasót.Mit tegyek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook