Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétás levelezőtárs fórum

Diétás levelezőtárs (beszélgetős fórum)


2012. febr. 21. 20:31

Jó barátok reményében szeretnék levelezni szinte akárkivel baráti alapon :) Esetleg még össze is járhatunk ha olyan jó barátság alakulna ki :)


Ha gondolod írj üzit és cserélünk e-mail, msn, közösségi oldal elérést, levezező címet. . . amit szeretnél megbeszéljük :) Akár a fogyokúráról is.


20 éves leszek, idén érettségizek, tolna megyei vagyok, érdeklődésem sok színű.


Köszi szia ;)

2011. márc. 10. 22:52

Szia!!!


Nem vagy egyedül, sokan vagyunk így ezzel, de magadat ilyen fiatalon nem szabad utálni!!! Hütőt fosztorgatni tényleg nem jó, ha nehéz megállni, h mégse egyél belőle,akkor csak egy picit az elején, ne mindent, és már ott büszke leszel magadra, h sikerült megcsinálni, és máris nem leszel depis:):), nekem is igy sikerült:)! Vannak barátaid?? velük beszéltél erről??

2011. márc. 10. 21:34
Nagyon könnyen depresszió közeli állapotba tudok kerülni és ilyenkor gyönyörűen sikerül felzabálnom a hűtőt.Ördögi kör ez, mert miután felettem a hűtőt még depressziósabb vagyok saját magamtól.Szeretnék találni egy embert, akivel egy cipőben járok, és tudjuk húzni egymást lelkileg. Érzem, hogy gyenge vagyok egyedül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook