Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Derült égből jött a megcsalás? fórum

Derült égből jött a megcsalás? (beszélgetős fórum)


1 2
50. 89f0630ffb (válaszként erre: 49. - Simple)
2012. dec. 31. 12:18
Nem értem ..légyszíves kicsit bővebben
49. simple (válaszként erre: 48. - 89f0630ffb)
2012. dec. 30. 19:13
És ha még nem tudja, hogy mit akar? Teszteli magát?
48. 89f0630ffb (válaszként erre: 46. - B0bf6b3d9f)
2012. dec. 30. 18:07
Szerintem nem bátorság ha valaki szeretőt tart.Sőt gyávaság a párjával szemben.Gyáva mert nem áll éle ,hogy :te figyelj,ez és az a baj ..oldjuk meg együtt
2012. nov. 23. 20:33
:)
46. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 45. - Mazsinka)
2012. okt. 13. 19:51

Sokan gondolták már úgy és még harminc évi házasság után is meglepődtek, hogy velük ez előfordulhat. Igazából ahhoz is nagy bátorság kell, hogy valaki szeretőt tartson , majd elhagyja a családját.

Legyen szerencsétek.

45. Mazsinka (válaszként erre: 42. - B0bf6b3d9f)
2012. okt. 13. 18:26
Nem hinném, hogy erre sor fog kerülni, de ez a jövő titka. Egyébként meg a párom túl konzervatív ahhoz, hogy saját magát megszégyenítve elhagyja a családját szeretőt tartva, hazudozva. Ez nem ő, és nem is én.
2012. okt. 13. 15:35
Jah, mert hogy intelligens ember is meg szokta csalni a feleségét:)
43. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 39. - Mimy63)
2012. okt. 13. 15:35

A primitív szót nem kellett volna használnom, hiszen mindenkinél más és mást jelent... Legyen inkább a buta vagy kevésbé átgondolt, kevésbé összeszedett ember és elárulja magát, lebukik, (rúzsfolt, telefon, e-mail, illatok, indokok, magyarázatok.)

Akinek több esze van, az ha akarja, akkor tudja irányítani, hogy ne gyanakodjon otthon a feleség és ne derüljön ki sokáig az igazság, csak ha ő akarja.

2012. okt. 13. 15:31

"Minden kapcsoltba beléphet egy harmadik fél. Nem mondom, hogy nem történhet meg, hogy egyszer beleszeret majd valaki másba, mert a szerelem nagyon kiszámíthatatlan. "


Természetesen a " beleszeret" nem egy pillanat műve, hanem több hónapos, több alkalmas kapcsolat következménye. Nyilván addig hazudni fog és akkor neked is derült égből jön a megcsalás.

2012. okt. 13. 12:39

Hát azért ha belegondolunk vannak férfiak (és nők is) akik a kapcsoalt elött is állandóan megcsaltak mindenkit stb. Ezt egy kapcsolat se fogja meg változtatni. Az elején minden leeht szép és jó,de egy idő után biztos,hogy megfogja tenni az ilyen ember. De nem csak a férfiak. Én azt vettem észre,hogy mostanában a nők teszik ezt,egyre többször.

Megcsalást emg ugyis a megcsalott tudja meg utoljára :S

40. mimy63 (válaszként erre: 39. - Mimy63)
2012. okt. 13. 11:29

elírtam "nem gömbölyű" akart lenni.

Amúgy meg a nyitó kérdésről az a véleményem, hogy nem hiszek abban a derült égből megcsalásban. Azt elhiszem, hogy vannak jelek, amit nem akar észrevenni a másik, de azt nem hinném, hogy ha minden rendben "otthon", akkor bárki egy pillanat alatt beléphet a kapcsolatba.

39. mimy63 (válaszként erre: 37. - B0bf6b3d9f)
2012. okt. 13. 11:25
Bocs, de ezt én fordítva gondolom. Pont hogy az a primitív, ha jelét se adja a másik annak, hogy valami bem gömbölyű a kapcsolatban. Amúgy meg azzal, amit mondtál, kb. az jött le nekem, hogy a primitív őszinte, míg a másik okosabban "hazudik". A hazugság mióta intelligens megnyílvánulás?
38. Mazsinka (válaszként erre: 37. - B0bf6b3d9f)
2012. okt. 13. 08:44

Az én férjem is hűséges, és bizony észrevenném, ha épp nem lenne az, de kétlem, hogy megcsalna, amíg ilyen a kapcsolatunk. Jóformán semmiben sem tud hazudni, rá van írva az arcára a véleménye, érzései. Más fórumon már megkérdőjelezték a férjem hűségességét így látatlanban, hiszen minden férfi "egyforma" és "vadász" és hajtja a vére blablabla...


Volt is egy nagybeszélgetésünk egymással, hogy vajon mi az oka annak, hogy a nők ilyen pesszimistán gondolkodnak, hogy a saját férjüket kibeszélik a neten, és nulla bizalmat sem szavaznak neki? Szerinte az, hogy a párok úgy élnek egymás mellett, hogy nem is ismerik egymást jóformán, hogy egymás szeretői, de sokszor nem a barátai, igazi társai.


A kettőnk között lévő kapcsolat annyira erős, hogy nem is tudnék hazudni neki, s nem is akarok. Ő sem bántott meg engem még soha. Amikor megismerkedtünk, szolidaritásból megszakította a kapcsolatot a nőnemű barátaival is, pedig nem is kértem erre, de mára én töltöm be a barátnő és feleség szerepét is.


Minden kapcsoltba beléphet egy harmadik fél. Nem mondom, hogy nem történhet meg, hogy egyszer beleszeret majd valaki másba, mert a szerelem nagyon kiszámíthatatlan. Viszont ha így lesz, álljon elém, mondja meg, és mehet is a másik nővel, nem kell sunyiskodni, csalni. Ugyanez rám is vonatkozik. Bár egy valamire való, normális ember van annyira faszagyerek, hogy a családját tartja szem előtt elsősorban, és nem a farka után megy. Nem kell bedőlni minden fellángolásnak, hanem a meglévőt kell újjáépíteni, ha ott tart, hogy bomladozik. Szerintem.

37. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 17. - C8ec504c40)
2012. okt. 13. 06:43
Imádom ezeket az okoska hozzászólásokat, hogy tuti hűséges a férjük és biztos , hogy észre vennék. Hát ez nem így van, mi a bánatból vennéd észre? Primitiv szinten igen, ott a párod nem színészkedne, hanem ezer jelét adná. Egy bizonyos értelmi szint felett azonban nagyon jól tudják, hogy mit hogyan kell tenni és mondani, hogy a feleség abszolút ne fogjon gyanút. Vajon hány évi házasság után mered kijelenteni ennyire magabiztosan, hogy megéreznéd? Még harminc év után sem lehet.
2012. okt. 10. 21:31
pfff...süllyedt?
35. 89f0630ffb (válaszként erre: 33. - Fc62868258)
2012. szept. 13. 22:06

Egyetértek!

Szerintem a legnagyobb gyávaság ,és gerinctelenség titokban sunyítani a párunk háta mögött.A legnagyobb árulás a mit sem sejtő párunkba hátulról "kést" mártani.

34. b8103f009a (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. szept. 13. 22:04
Én nem tudom elképzelni, hogy lehet bármelyik félnek úgy viszonya, hogy azt a másik ne érezze, ne sejtse. Pláne ha hosszabb ideig tart. Lehet annyira nem figyelni egymásra? Vagy van ennyire jó szervező ember, ennyire jó színész?
33. fc62868258 (válaszként erre: 27. - Jstefan)
2012. szept. 10. 11:49
A megcsalás sosem lehet jogos!!!!! Ha másra van valakinek szuksége, zárja le eloszor a kapcsolatát, auztán azt csinál amit akar!
32. Spiritus (válaszként erre: 30. - 9ba1034c54)
2012. szept. 10. 11:30
Sokkal több nő? Muti a statisztikát kérlek! Mert gondolom nem a 90-et megélt nagymamikra gerjednek, akik már sajnos özvegyek és magányosak..
31. ea010c7029 (válaszként erre: 29. - 3239020c04)
2012. szept. 9. 15:44
Ugyan már...! Honnan tudod,hogy nem csak egy kávézóban ültek akkor,és hogy a segítségre szoruló 'kiscsaj' nem a melegtől ájult el?;)
2012. szept. 9. 15:23

egyik sem kellemes.. egyik félről sem ez a megcsalós dolog :S inkább szánalmas,gerinctelen,megalázó .. én abszolút hűség párti vagyok,ha valakivel már nem olyan a kapcsim,akkor előbb-utóbb kilépek abból,és csak aztán nézegetek más ffi után..

Sajnos sokkal több pasi csalja meg a párját,mint fordítva.. de azért a nőket sem kell félteni.. viszont sokkal több nő van ebben az országban is,és ugyi a bőség zavara.. legalábbis a pasik számára..

29. 3239020c04 (válaszként erre: 15. - Honeywald)
2012. szept. 8. 10:15

"akkor éppen nem éreztem át mert buliztunk. mig én alány wc-ben probáltsm vkit észhez tériteni, addig a kedves párom épp összecsokolt egy kiscsajjal. . mire viszatértem (kb egy órás kimaradásom volt) mintha mi sem történt volna, minden ugy nézett ki. ."


Hány éves is vagy? 12 és 17 között? Rekonstruáljuk a helyzetet. Te éppen a női mosdóban segítettél egy hasonló korú kiscsajnak, aki eszméletlenre itta magát és teleokádta a mosdót, s mire visszamentél az aghyalott, zombi haverod egy, amúgy rommá kefélt lotyóval megcsalt.


Ehhez nincs mit hozzáfűzni. A kultúrált szórakozás csúcsa...


Másfelől: mindig a férfi a hunyó igaz? Arról már senki sem beszél, hogy mit tegyen egy férfi, ha őt csalják meg...

28. 89f0630ffb (válaszként erre: 27. - Jstefan)
2012. szept. 8. 06:41

Igazad van.Nem ismeri a párját.

Vagy lehet ,hogy félreismeri?

27. jstefan (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. szept. 6. 20:41
A megcsalásnak legtöbb esetben nagyon nyomós oka van!Nem jöhet derült égből , mindíg van előzménye mint mindennek.Aki nem érzi hogy megfogják csalni az nem ismeri a párját, ezért a vágyait , és az elvárásait sem ismerheti,ebben az esetben jogos a megcsalás bármelyik részről!!!
26. bogyócica (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. szept. 6. 16:11
Engem is megcsaltak és rájöttem a dologra. Ha megcsal a másik fél, azt észre lehet venni, de csak akkor, ha elég jól ismered az illetőt. Én 8 évig voltam házas, azt hittem együtt fogunk megöregedni. Nem így lett! Dobott egy két hónapos kapcsolatért. Ennek már több, mint egy éve. Azóta lett egy új kapcsolatom, de őt elfelejteni nem tudom. Az emléke csak halványul, viszont a szerelmünknek kett egy gyümölcse, akit imádok!:)
25. Ancsa19860211 (válaszként erre: 24. - Leander1)
2012. szept. 6. 10:45

Hát ez az.

Aki egyfolytában a "jeleket" figyeli, az fog is találni, akkor is, ha nem történt semmi.

Én bízom a férjemben. Pont.

Amúgy is még az elején megmondtam neki, ha meg akar csalni, de velem akar maradni, rendezze úgy, hogy soha az életben ne kelljen megtudnom:)

24. Leander1 (válaszként erre: 23. - Simple)
2012. szept. 6. 10:22

Pont ezt akartam kérdezni? Mennyivel jobb mindig aggodalmaskodni, féltékenykedni, figyelni a jeleket?


Én hiszem, nem csalt még meg a férjem, és bízom is benne.

Persze lehet, hogy egyszer nagyot fogok koppanni, de addig nem mérgezi a napjainkat az állandó bizalmatlanság.

23. simple (válaszként erre: 6. - Noarashi)
2012. szept. 5. 22:18
Miért, te azon pörögsz egész nap, hogy mikor csalnak meg?! Majd ha kiderül, hogy megtörtént, ráér az ember vele akkor foglalkozni....
22. júliusi (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. szept. 5. 22:05

1. Nem,nem éreztem semmit,eléggé el voltunk távolodva,kevés kommunikáció, kevés szex...

Semmit nem vettem észre...

És nemcsak ezért,lehet, hogy ha minden oké se veszek észre jeleket.

Ugyanis, mi lakunk x városban.Ő elment reggel Y városba dolgozni, 24 órában volt bizt. őr.Másnap reggel hazajött, lefeküdt aludni, délben felkelt, tv -ett,számítózott, este külön alvás...

A másik városban,ahol dolgozott, lakott az egyik ismerőse az élettársával, 2 gyerekkel. Na, összemelegedtek a nővel. A nő éjszaka szökött le a férjem m.helyére, és ott volt nála hajnalig...


2.Semmit se sejtettem, mi történik,azt hittem "dolgozik",meg se fordult a fejemben,hogy van valakije...


3 . Akkor nem volt boldog a házasságunk.

21. c8ec504c40 (válaszként erre: 20. - Timycat)
2012. szept. 5. 21:19
Szerintem is. Ugyan nem kell paranoiásnak lenni, de ha gyanút fogunk... akkor nem szabad annyiban hagyni :) szerintem jobb, mint pofára esni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook