Derma Wand (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
61. doboseva (válaszként erre: 59. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 18. 14:30
A "kis idő" még mindíg tart!! Úgy látszik még nem elég riasztó a kép ami visszanéz rám a tükörből. :-)
60. Mancika3 (válaszként erre: 59. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 17. 01:20

Bocsi, rossz lett a video link.

youtube-on és Derma 5 minute a címe.

59. ae12cc5be5 (válaszként erre: 55. - Doboseva)
2008. dec. 16. 18:49
"Kis időt?" Mióta várok...(hi-hi)
58. doboseva (válaszként erre: 57. - Mancika3)
2008. dec. 16. 14:08
Szia! Örülök, hogy ilyen jó tapasztalataid vannak! Használd kitartóan, ne legyél olyan mint én, mindig elfelejtem vagy nincs kedvem hozzá. De amikor ilyen jókat olvasok róla újra kedvet kapok én is úgyhogy ma megint nekiállok!!! :-)
57. Mancika3 (válaszként erre: 56. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 14. 21:19

Sziasztok! Én most vettem egy Derma Wandot, 3 napja használom. Vásárlás előtt próbáltam én is infót gyűjteni, de sajnos nem volt a fórumokon semmi értékelhető. Így aztán megkockáztattam, és leírom, mittapasztaltam eddig (bár még rövid az idő). 49 éves vagyok. Van egy csomó arckrémem, amik nem nyújtottak különösebb csodákat. Egy ideje L'Oreal collagen skin re-modellert használok, s ez elég jó arckrém, de nem lettem sokkal fiatalabb kinézetű. 3 napja használom, este, de csak 1-2 percig, amikor bekenem az arcom a meglévő különböző krémek közül az egyikkel (mellette használom naponta kétszer a L'Orealt is). Eszerint a video szerint:

[link]

És nagyon meg vagyok elégedve. Az arcom sokkal szebb, tisztább, üdébb, simább. A ráncok eltűnéséről még nem tudok beszámolni, de ami döbbenetes számomra, hogy a szemöldököm megemelkedett, s a szemem környéke fantasztikusan megváltozott. Úgyhogy továbbra is használni fogom, mert szemmel látható az eredmény. Nyilvánvaló, hogy megsokszorozza az arckrémek hatását is.

Ami egy kicsit aggaszt, hogy az ózon jelenléte arra utal, UV fénnyel működik, amivel ugye vigyázni kell. Így valószínűleg később beérem a heti kétszeri használattal. Bár kis guglizás után valószínű, hogy UVC fényről van szó (rövid hullámú), de ezzel is vigyázni kell. Maradok az egy-két percnél.

56. ae12cc5be5 (válaszként erre: 55. - Doboseva)
2008. aug. 23. 09:04
Oké, várom!
55. doboseva (válaszként erre: 54. - Ae12cc5be5)
2008. aug. 22. 15:32
Szia! Hát az a helyzet, hogy közben elvoltunk nyaralni és oda nem vittem, úgyhogy csak a napokban álltam neki megint. Adok egy kis időt magamnak aztán majd beszámolok az eredményről.
54. ae12cc5be5 (válaszként erre: 48. - Doboseva)
2008. aug. 18. 08:53

Hello Éva!


Rendszeresen használod azóta? Tapasztalat?

53. kicsingrid (válaszként erre: 52. - Ae12cc5be5)
2008. aug. 6. 09:14
Az tényleg érdekes, még nem tapasztaltam olyant
52. ae12cc5be5 (válaszként erre: 51. - Kicsingrid)
2008. aug. 6. 07:02

Nem erre gondoltam, hanem a párom fején hátul van egyetlen pont, az én homlokom jobb oldalán is.

Valami olyan érzés, mint amikor a könyöködön bevered azt a bizonyos 2 csont közötti pontot, bizsereg és fáj. Mi lehet az, nem tudom, de érdekes.

51. kicsingrid (válaszként erre: 50. - Ae12cc5be5)
2008. aug. 5. 21:23
De igen, ahol vékonyabb a bőr, egy kicsit érzékenyebb. Én úgy szoktam, hogy alapos tisztítás után bekenem a bőröm a szokásos krémemmel. Majd ezután az egész arcomon végigmegyek a DW-al, majd utána újra a kritikusabb helyeken(nevetőránc,szarkalábak(most már csak a helye :))),homlok,na és az ajak és a dekoltázs.Ahol érzékenyebb,csak óvatosan, mert kipirosodhat a bőröd.
50. ae12cc5be5 (válaszként erre: 49. - Kicsingrid)
2008. aug. 5. 15:07

Köszi Ingrid, én is leporolom.

Azt vettem észre, hogy "vizes alapú kencéknél" nem süt ki. Szerintetek miért? Attól még használhatom?

Értem ezek alatt: májfoltra ezer krémet kipróbáltam 8 év alatt, most épp a citromlénél tartok, ezt szeretném mélyebbre juttatni, vagy pl. a párom fejbőrére használok hajtonikot.

Ja, és Ingrid, te nem tapasztaltad azt, amit itt leírtam, hogy bizonyos kezelt pontokon érzékeny, kellemetlen a ráütés?

2008. aug. 5. 11:22
Hidd el érdemes, meglesz az eredménye. És igazán nem megeröltető. Sok sikert. Ami biztosan lesz, és meglátod, még szebb leszel :-)
48. doboseva (válaszként erre: 46. - Kicsingrid)
2008. aug. 2. 15:33
Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat!!! Összeszedem magam és elkezdem úja rendszeresen használni.
2008. aug. 2. 13:34
Szerintem nem megeröltető naponta használni. Gondoljunk csak arra, egy cigaretta elszívása mennyi időbe telik.És milyen lesz attól a bőrünk. Szóval egy cigiszünetet megér!!!
2008. aug. 2. 13:32

Sziasztok!

Látom, már rég nem volt hozzászólás. Azért leírnám a hosszú távú tapasztalatokat.Szóval én már közel egy éve használom a D W-ot,és nagyon meg vagyok vele elégedve. Amikor megvettem,azonnal elkezdtem használni naponta max .2-szer. De inkább este. A szokásos esti krémezés után!!!KB 1hónap múlva jött az első visszajelzés,...(valami olyan más az arcomon. Sokkal fiatalosabb a bőröm.)-és sorban a többi hasonló vélemény. A "mérges ránc"szinte teljesen kisimult.Aztán elkezdtem használni az ajkamon is, és az eredmény ott is megmutatkozott. Sokkal teltebbek lettek és puhábbak. Persze itt is használtam krémet.---Nekem ez a tapasztalatom. Egyáltalán nem bántam meg....sőőőőt

45. ae12cc5be5 (válaszként erre: 44. - Doboseva)
2008. ápr. 12. 08:00
Köszi szépen!
44. doboseva (válaszként erre: 43. - Ae12cc5be5)
2008. ápr. 10. 14:40

Hát.. használgatom,de időnként kimaradnak napok mert egyszerően nincs kedvem hozzá, pedig nem nagy dolog tudom de mégis.

Az én száraz bőrömmel nem tett csodát, valamivel jobb de nem az igazi.

A turidhoz sok sikert kívánok! Ha egyszer arra járok benézek! :-))

43. ae12cc5be5 (válaszként erre: 42. - Doboseva)
2008. ápr. 10. 14:27

Szia Éva!


Én most nyitok egy turit, 2 hete rohanás és őrület az életem, most is éppen vasalok -elvileg-.

És nagyon kómás vagyok, mert 4 órákat alszom. Derma Wand? Már el is felejtettem mi az, hajnal 4-kor cégtáblát terveztem, félek, hogy inkább nyugtató kell majd.

De viccet félre téve, fogom használni, amint a kezdeti nehézségek elmúlnak, mert szerintem használt. És te?

Akik hallgatnak, tuti megúnták.(?)

2008. ápr. 2. 14:03
Sziasztok csajok! Mi újság? Használjátok még? Nagyon csendben vagytok!!
41. doboseva (válaszként erre: 40. - Ae12cc5be5)
2008. márc. 14. 14:07
én eddig nem vettem észre ilyesmit, de figyelni fogom magam. :-)
40. ae12cc5be5 (válaszként erre: 38. - Doboseva)
2008. márc. 13. 18:43

Én meg így is, úgy is.

Ilyet nem vettetek észre hogy: -nekem és a páromnak legalábbis- van egy pont a homlokomon a hajtőnél (a páromnak hátul a fejbőrön) amit ha bizgerálsz dermával kisugárzóan kellemetlenül "fáj". Nektek nincs ilyen?

39. ae12cc5be5 (válaszként erre: 37. - Zelma)
2008. márc. 13. 18:41
Na ekkor tettem le én is az irományt.
2008. márc. 13. 15:08

Én úgy használom, hogy közben enyhén hozzáér a bőrömhöz. Ha kicsit felette tartom akkor nagyon bökdös. Én úgy értelmeztem a használati utasítást, hogy hozzá érhet a bőrhöz.

Most, hogy megint rendszeresen használom szebbnek látom a bőrömet.

37. Zelma (válaszként erre: 36. - Ae12cc5be5)
2008. márc. 13. 13:56
De igen, de mi a túlzott használat? Ha egyszer azt írja, hogy később naponta többször is csinálhatod.
36. ae12cc5be5 (válaszként erre: 35. - Zelma)
2008. márc. 13. 07:26

Amikor olvastam a tájékoztatót, volt benne valami ilyesmi, hogy a túlzott használatnál ellenkezőleg sülhet el a hatás, de majd megnézem, nem is vettem észre, igaz, már nem tükör előtt csinálom.

Te nem olvastad a tájékoztatót?

35. Zelma (válaszként erre: 34. - Ae12cc5be5)
2008. márc. 12. 20:48
Akkor próbálkozzunk:) Nem kell szerinted attól tartani, hogy épp, hogy kinyújtja majd a bőrt? Ha ferdén tartod, és közelről nézed, látod a kis vaakumot, ami beszippantja a bőrödet:)
34. ae12cc5be5 (válaszként erre: 33. - Zelma)
2008. márc. 12. 17:20

Na ezt én sem tudtam, de mivel a tv reklámban azt mondják, hogy úgy érzed, mintha apró kis tűk szúrkálnának, szerintem nem kell a bőrhöz érnie. A lányom viszont nyávog, ha már kicsit is érzi, neki abszolút hozzáérintem, és szebb lett a homloka, szinte teljesen, de a kis gyógyegér kihagy pár napot, mert most épp nincs kedve, pedig én csinálom neki.

Viszont fentieknek ellentmond, hogy a leírásban, mintha az lenne írva, hogy a bőrön körkörösen, vagy seprűszerűen (???), csak ne nyomd rá. Nem olvastam olyat, hogy a bőrtől kb. 1/2 cm.-re.

33. Zelma
2008. márc. 12. 13:20
Hogy használjátok a készüléket? Merőlegesen a bőrre, hogy ne érezzetek semmit, vagy kicsit megdöntve, hogy vaakum keletkezzék, ami kellemetlenebb, de hatásosabb lehet?
32. Zelma (válaszként erre: 31. - Doboseva)
2008. márc. 11. 20:53
Nekem száraz a bőröm. A felkaromon viszont apró pici piros izék vannak, azzal már régóta küzdök, van, aki azt mondja, D-vitamin hiány, tényleg, nyáron sok napozással megszépíthető. Itt fogom a jól látni igazán objektíven az eredményt, mert a "szebb lett a bőröm" az lehet szubjektív.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook