Derma Wand (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. febr. 4. 16:49
Megvettem a derma wandot majd írok hogy mi a szitu,hátha valakit érdekel.
90. judit1971 (válaszként erre: 89. - Zalman)
2010. febr. 2. 19:52

Gondolom ő ráncra használja nem pattanásokra .Az a gond hogy nem igazán ír róla senki ,és a vívamednek van egy ózonos tisztítója de annak a leírásában nem szerepel hogy ráncokra is jó. Viszont a derma wandot úgy reklámozzák hogy a szem körüli ráncokra nagyon jó.köszi hogy írtál.

üdv :Judit

89. Zalman
2010. febr. 2. 15:57

Szia!

Igazából édesanyám használja rendszeresen és Ő meg van vele elégedve. Csak ajánlani tudja.

2010. jan. 31. 16:18
Sziasztok valaki írjon akinek van tapasztalata? Most akarok venni.
87. judit1971 (válaszként erre: 86. - Zalman)
2010. jan. 29. 21:09
Te mire használtad ameddig jó volt pattanások ,ránc? használt?
86. Zalman (válaszként erre: 85. - Judit1971)
2010. jan. 28. 13:14

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Van nekem is egy készülékem csak sajnos leejtettem és eltörött a lámpája. A garancia sajnos már nem él. Nincs véletlenül valakinek egy rossz készüléke szívesen átvenném?! Megpróbálnám megjavíttatni.

2010. jan. 27. 11:46

Sziasztok

Nekem a szem ráncaira kellene.Valakinek tapasztalat? 39 éves vagyok.

2010. jan. 18. 13:51
Szia!Én nekem már régóta meg van csak sajnos nem használom rendszeresen.Ráncokon nem látok változást,de miteszerekre,patanásokra hatásos,ja meg herpeszre is!Ennyi.
2010. jan. 6. 18:23
Sziasztok! Boldog újévet Mindenkinek! Írnátok néhány szót a tapasztalatokról,hogy haladtok a kezelésekkel?kinek milyen az arcbőre tőle? Sajnos az ünnepek miatt kihagytam 2 hetet,és nem sok minden látszik eddig,de már 2 napja újra folytatom.Nagyon kitartó leszek most. Szóval jól jönne egy kis megerősítés most.
82. Diane7 (válaszként erre: 81. - 1d4084b06f)
2009. dec. 29. 16:25
Igen, normalis, pont ez a lenyege. Ha meg csak most hasznalod eloszor erdemes alacsony fokozaton kezdeni 1-2-es. Kesobb a kisebb fokozatokkal mar nem is erzel semmit.
2009. dec. 28. 14:38
Én is vettem egy Derma Wandot. Bekapcsolás után ha csak néhány milliméternyire megközelítem a kezemmel, szikrázni és sercegni kezd, roppant kellemetlen érzés, pedig hozzá sem érek. Ez normális szerintetek?
2009. dec. 19. 07:46
sziasztok! Új tag vagyok itt.Vásároltam karácsonyi ajándéknak magamnak 1 Derma Wand készüléket.Már ki próbáltam és nagyon tetszik. Szeretnék minél több információt megtudni róla (pl),hogy egy alkalommal mennyi ideig lehet használni? óra,percben gondoltam.Nehogy idő előtt elrontsam .Van-e olyan testtáj ahol nem lehet használni?Előtte krémezitek vagy utána az arcbőrötöket?Minden információt szívesen fogadnék. Köszönöm előre is .
79. Diane7
2009. nov. 25. 12:01
Sziasztok! A hetvegen vettem Derma Wandot. Az arcom tag porusu es tobb helyen miteszeres. Mar egy hasznalat utan ereztem a hatasat. A kozmetikus havonta hasznalta is az arcomon a gepet, mert elszappanositja a miteszereket. Ugy vettem eszre, hogy enyhen szaritja a bort, utana kb. 2* annyi kremet sziv fel a borom, mint ezelott. Ami tenyleg latvanyos, hogy a szemoldokom megemelkedett. Eloszor kicsit furcsanak talaltam, hogy szem kornyeken is hasznalhato, de tenyleg jo.
2009. aug. 16. 18:26
Szia Eszti! Nekem van Derma Wand-om,de nem adnám semmiért. Nagyon jó. Még egyszer a barátnőm rendelte egy műsorból, ő idősebb nálam, talált egy jó krémet, és aztán - mert érdekelt - nekem adta a Derma Wand-ot. Azóta sokat használom,bár nem mondom,hogy kell is.:D
77. eszter1970 (válaszként erre: 72. - Rekri006)
2009. jún. 28. 20:37

Hello!

Szlovákiábol irok, érdekelne a DERMA WAND kilenc-

ezerért vagy harminchárom euroért.

Ha aktuális a dolog kérlek válaszolj!


Eszti

76. doboseva (válaszként erre: 75. - Shally)
2009. febr. 17. 16:42
Majd írj, neked hogy vált be!!!:-)
75. Shally (válaszként erre: 74. - Doboseva)
2009. febr. 16. 19:01
Már mindegy! :)) Megvettem a Derma Wandot!
74. doboseva (válaszként erre: 73. - Shally)
2009. febr. 16. 14:18
Szia! Különbség biztos van, de hogy melyik jobb....részemről fogalmam sincs, nem ismerem azt a másikat. :-(
73. Shally
2009. febr. 15. 19:02

Sziasztok!


Szerintetek van különbség a Derma Wand, és a Vivamedes ózonos bőrtisztító készülés között? Ugyanis ez utóbbi éppen jóval olcsóbb Szegeden, de nem tudom jobb-e vagy rosszabb?

2009. febr. 7. 15:45

sziasztok!

én a pattanásaim kezelésére vettem meg a Derma Wandot. De nem nagyon volt rá szükségem mert elkezdtem gyógyszert szedni és letisztult az arcom szépen. A ráncokra nem tudom hat-e, mert nekem olyan még nincs:)(21 éves vok).Szóval még márciusig garanciális és szeretném eladni, mert nem használtam és még egy darabig nem is lesz rá szükségem. Az új ára 15.000 ft. Úgy gondoltam 9000 ft-ért szeretném eladni. Ha valakit esetleg érdekelne írjon nyugodtan.rekri006@citromail.hu

2009. febr. 7. 15:04
Hát mostmár kb 1 hónapja napi 2-szer, de van amikor 3-szor is van időm....de semmi.Annyi hogy azok amik előjönnek, azt kinyomom és hamarabb gyógyul meg.De ugyanúgy jön a pati ha jönni akar. Mondjuk hál'Istennek nem túl sok.Egy-kettő, de azért az is elég zavaró....
70. doboseva (válaszként erre: 69. - Levra006)
2009. febr. 4. 10:12
Mennyi ideje használod? Lehet, hogy ahhoz több idő kell, hogy ne jöjjenek elő.
2009. febr. 3. 21:02

szia eva!

köszönöm hogy irtál:)

igen, beruháztam egyet. az a helyzet, hogy a már meglévők hamarabb gyógyulnak az fix, de az újonnan előtörőket nem gátolja....szóval....kb ugyanott tartok mint eddig...igy jártam:S

68. doboseva (válaszként erre: 67. - Levra006)
2009. febr. 3. 10:16

Szia, bocs hogy ilyen sokáig nem válaszolt senki!

Én a te problémáddal kapcsolatban nem tudok mit mondani, mert nekem inkább száraz a bőröm.

Azóta vettél esetleg, vagy lemondtál róla?

2009. jan. 17. 13:06

Sziasztok!

Esetleg valaki tudna arról írni vmit, hogy hatásos-e a ketyere miteszerek, pattanások ellen. Nekem borzasztó az arcom, bár már kinőttem a tinikort....minden módszert kipróbáltam ,de már nem szeretném gyógyszerekkel tovább mérgezni magam. A Derma Wandról szóló kisfil (Tele Shoppos) elég meggyőző képeket mutat, hogy hogyan tűnteti el a pattanásokat, de az az igazság én már annyi mindent és annyi pénzért kipróbáltam, hogy nem nagyon bízom semmiben....

66. ae12cc5be5 (válaszként erre: 65. - Doboseva)
2009. jan. 9. 09:18
Köszi Éva, sok esély nincs rá, de imádkozom!...aranyos vagy!
65. doboseva (válaszként erre: 64. - Ae12cc5be5)
2009. jan. 8. 09:35
sajnálom! Remélem meggyógyul a hozzátartozód és lesz időd minden nap magadra is!!!:-)
64. ae12cc5be5 (válaszként erre: 63. - Doboseva)
2009. jan. 8. 07:47
Hurrá! Én azóta sem, mondjuk szabadidőm egyenlő egy ideje a nullával sajnos egy családi, komoly betegség miatt.
2009. jan. 5. 12:13
Mostanában én is többször használtam. Szilveszterkor meg is jegyezte egy NŐ ismerősöm milyen szép vagyok!!! :-)) Remélem nem azért mondta mert már sokat ivott!!! :-)))
2009. jan. 4. 23:19
Sziasztok! 1 honapig használtam rendszeresen a derma wandot minden este 10 percet és a koléganők észrevették a külömbséget, és csak ezt kérdezték " megint kozmetikusnál voltál? hetente hány alkalommal jársz ? Én meg csak elmosolyintottam magam . De a titkomat nem árulom el nekik . Roni
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook