Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depresszió fórum

Depresszió (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Depresszió

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
745. m.bogyó (válaszként erre: 744. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 1. 22:15

Ez jó hír!A gyógyulni akarás és a dokinő!Örülök neki!Szorítok neked,h sikerüljön!

Szia!MInden jót!

Ja,és nem arra céloztam,h az okokat keresd magadban,hanem a MEGOLDÁST!!!!

Üdv

744. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 741. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 22:11
Szeretnék meggyógyulni,de itt csak írják az egyik gyógyit a másik után,kérdések nélkül...egy recepttöl nem leszek jobban...ztudom a bajaim forrását nagyjábol,de igen,magamban látom minden okát,nem tartom magam jónak semmiben...ezen kellene változtatnom...szóval nem megyek holnap egy ujjabb receptírásra,van egy dokinő erre a célra,ajánlották,felkeresem...a többi meg csak rajtam múlik
743. m.bogyó (válaszként erre: 742. - Df407f1c2a)
2007. aug. 1. 22:06

Ezt most hogy értsem?

Amúgy szia!Rég láttalak erre!

742. df407f1c2a (válaszként erre: 741. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 22:03
Hali látom jól elvagy ezen a fórumon is.,...
741. m.bogyó (válaszként erre: 739. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 1. 22:02

Ahogy gondolod!

Az,h első alkalomra nem a megfelelő gyógyszert találták el számodra,az még nem jelenti azt,h legközelebb,nem sikerülne!

A gyógyszer valóban nem rak helyre mindent,de a rosszulléteketmtesti tüneteket,idegességi rohamokat,depressziós epizódokat megszünteti!

A többi a te feladatod!Persze,ha jársz terápiára sokkal könnyebb dolgod van,.mert a pszichiáter sokat segít,ha jó szakember!Segít megtalálnod a helyes utat,rávezet a választási lehetőségere,de a sorsodról ő nem dönthet!Úgy értem azt nem döntheti el helyetted,h a kapcsolataidat,kivel és hogyan teszed rendbe,csak utat mutathat!Ez viszont hangsúlyozom,hatalmas segítség!Tehát a kettő együtt:gyógyszer ,pszichiáter,főnyeremény lehet,ha a megfelelő orvost választod!

Magadat is fejlesztheted,de ehhez a te döntésed szükséges!Ha úgy érzed,h szenvedned kell még,h megérjen ez a dolog a gyógyításra a fejedben,akkor az is a te döntésed legyen!Csakis a te felelősséged a saját gyógyulni vágyásod ,akarásod,és,h mit teszel meg ezért!

Nyilván mindenre van magyarázat,mindenre lehet kifogást találni!A kérdés az,h te valójában mit szeretnél!?Jó ez neked?Jól érzed magad a bőrödben?Ezekre a kérdésekre válaszolj magadban,és egyből kiderül mit szeretnél!

Ne hagyd,h kényelmi körülmények miatt,tovább szenvedj,ha nem szeretnél!

Tudom mit jelent 2 gyerkőccel útra kelni,nekem is 2 van!Sőt,nyáron leginkább 3,mert az unokatesó is csatlakozik,amikor anyuja dolgozik!Igaz nem busszal járunk,de ismerem a dolgot!Ráadásul a kisebbikmost lesz 7-én egy éves!Úgy,h nem egyszerű,de egyszer kell kibírni,és ha az új gyógyszer használ,ha legközelebb mész,már nem leszel feszült,és akár egy óvodás csoportot is vihetsz magaddal(na jó ez azért túlzás)!

Remélem nem bántódtál meg semmin amit írtam,mert semmi bántó szándék nem volt benne,csak őszinte szerettem volna lenni!

Szia!Dönts úgy,h neked jó legyen!

740. m.bogyó (válaszként erre: 726. - Ildikó100)
2007. aug. 1. 21:45
Bocsi Ildikó!Akkor a Jutka gyógyszere volt!
739. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 735. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 21:41
én tényleg serliftet kaptam,jól rémlik:-)két és fél hétig szedtem,a beszélgetéseink után abbahagytam,azt már nem irtam...lehet nem jó,vagy nem sazabadott volna,de nagyon-naygon rosszul voltam tőle,éjjelente egész más rohamaim voltak mint eddig és meg akartam fulladni folyamatosan,emelett előjött a fejgörcs...az abbamaradt mikor abbahagytam,hogy ez véletlen e,nem tudom...újra abbahagytam a gyógyszerszedést,és holnap nem fogok elmenni a rendelésre...vinnem kellene a két gyereket és órákig várni...ja,délelőtt mennem kell más ügyben,más dokihoz,szerencsére ez nem saját,csak fontos...szóval délelőtt egy doki a gyerkőcökkel,délután utazni buszozni velük más városba és sokat várni...nem megyek...ez csak kifogás lehet részemröl,de akkor sem...ugysem oldja meg a gyógyi a gondom,csak rosszabb...fene egye meg az egészet
738. m.bogyó (válaszként erre: 737. - Joyce)
2007. aug. 1. 21:31
Nincs miért!
737. Joyce (válaszként erre: 733. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 21:29
Semmi. Túlreagáltam. Bocs.
2007. aug. 1. 21:20
Serlift!!!Bocs!Ma nem megy az írás!
2007. aug. 1. 21:20

Ok!beugrott!Serluft a tiéd?Vagy az a Jutkáé?Bocs ha tévedek!

Elvileg jó pánikbetegségre,és kényszerességre is ,szorongásos gondokra is!

Már használnia kellett volna,ha szeded,akor szerintem szólj a dokinak,ha még nem tetted,h vannak mellette rohamaid!

734. m.bogyó (válaszként erre: 725. - Ildikó100)
2007. aug. 1. 21:16

Ezek a rohamaid most is vannak,h szeded a gyógyszert rá?

Szerintem,a gyógyszernek ezt a részét rendeznie kellett volna!Mit is szedsz?Nem emlékszem!Jó az pánikra is?

733. m.bogyó (válaszként erre: 732. - Joyce)
2007. aug. 1. 21:11

Bocsi!Nem akartalak megbántani!Én nem úgy értettem!

Egyszerűen csak kedves akartam lenni,hát nem jött össze!

Legalább tudom,h utálod!Most már!

Szia

732. Joyce (válaszként erre: 724. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 20:14
Egyébként köszi, hogy írtál, kedves vagy. Én meg nem.
731. Joyce
2007. aug. 1. 20:13
Jellemző, ha egyszer ritkán megmondom mit érzek, akkor fix, hogy mindent elrontok.
730. Joyce (válaszként erre: 724. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 20:02
Most mindent elrontottam ugye? Nem úgy értettem. Nem szoktak ilyen kirohanásaim lenni. Bocs.
729. Joyce (válaszként erre: 724. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 20:01
Bocs az előbbiért, de ez tipikus doki szó, elég lenéző, de Te is találkozhattál ilyennel
728. Joyce (válaszként erre: 724. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 19:53
Hú, nem vagyok kislány.
2007. aug. 1. 19:37
El kell mennem,bocsi
2007. aug. 1. 19:36

Májusban a legelső nagyobb a trombózisom után volt,amikor elolvastam a net-en,hogy bele lehet halni,ha rosz helyre kerül a rög.Elolvastam,aztán 3 órával később,tv-nézés közben jött rám a pánik.Infarktust produkáltam,mentünk az ügyeletre.

Persze tökéletes minden leletem.Utánna azon a héten még 5 ilyen volt.M inden nap,de ez az a hét volt,amikor minden délután vihar volt és hidegfront.

Azoknál már tudtam,hogy ez pánik,és enyhébbek voltak,mert az agyammal koncentráltam,hogy nem lesz baj.Enyhébbek voltak,de remegtem,nyomott a mellkasom...és tovább tarztott jóval.Volt,amelyik másfél órát.Próbáltam olvasni,keresztrejtvényt fejteni...de egyikre sem tudtam figyelni,elkalandozott az agy mindíg.

Most hat az antidepi,ezért egész enyhék a rohamok,de nem tudom,ha abbahagyom,mi lesz.

725. ildikó100 (válaszként erre: 719. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 19:28
Szia!Függ az időjárástól pl.A legnagyobb rohamaim mindíg hidegfrontkor voltak.Most éjjel meg csak egyszerűen volt időm agyalni és valahogyan mindíg oda lyukad ki a hülye agyam,hogy biztos beteg vagyok.Most éjjel nehezebben vettem a levegőt és ezt gondoltam tovább egészen a rákíg.Én sem értem,nem is irányítom,már csak azt veszem észre,hogy eljutottam idáíg.Valahogy meg kellene tanítani az agyamat nem össze-vissza gondolkodni,meg hogy le tudjam állítani a roszat időben.
724. m.bogyó (válaszként erre: 723. - Joyce)
2007. aug. 1. 19:17

Joyce!

Nem mindenki egyformán reagál a különböző problémahelyzetekre!Ebből nem azt kell leszűrnöd,h neked nem is lehet bajod,hanem tanulj a másik életéből és ezáltal te is több leszel!

Gondolj bele,h ha valakinek meghal hozzátartozója,azt sem egyformán dolgozzák fel az emberek.Van aki túlteszi magát rajta fél év alatt,de lehet,h a másik,belerokkan!

Minden ember más!

Örüljünk neki,h Petra,erős,és eddig még olyan komoly baja nem lett,biztos vagyok benne,h helyrejön amivel kűzd,épp azért mert erős lány!

Minden ember több lesz azáltal ha tanul akár a hibáiból,akár mások életéből!

Pozitív gondolkodás kislány!!!

723. Joyce
2007. aug. 1. 18:49
Nem is tudom mit keresek itt. Nincs is miért kilennem, ezekhez képest tök problémamentes az életem. Szinte a klasszikus modellnek felel meg eddig, kisebb-nagyobb eltérésekkel.
722. Joyce (válaszként erre: 709. - 906a473c7b)
2007. aug. 1. 18:45

Elolvastam, amiket írtál. Nem mintha tudnék mit mondani, de sajnálom.


Neked sokszor van hányingered?

721. Joyce
2007. aug. 1. 18:41

Hogy bírtok ilyen sokáig fenn maradni? Már most tudnék aludni, pedig ma kilencig fenn szándékozok lenni.

Tök rosszul vagyok.

720. m.bogyó (válaszként erre: 719. - M.bogyó)
2007. aug. 1. 15:34
Úgy értem milyen helyzetekben?
719. m.bogyó (válaszként erre: 715. - Ildikó100)
2007. aug. 1. 15:28
Mikor jön rád a pánik?El tudod mondani?
2007. aug. 1. 14:47
magammal beszélgetek,úgyhogy elmegyek a dolgomra.Később viszanézek.
2007. aug. 1. 14:46
ja,akkor Apukám virrasztott egész éjjel mellettem és beszélt hozzám,meg fogta a kezem.Ez segített,hogy összekapjam magamat.Azóta egészen máshogyan látok dolgokat.
2007. aug. 1. 14:41
Móni!írtam.Pusz
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook